کاخ سفید می گوید مغلوب ساختن پیشی جستن به کنفرانس خبری

رئیس جمهور تهمتدونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن ما دربندی چقدر بانک ها قرض می تواند به عنوان بخشی از coronavirus اضطراری برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن در ‘شریف’ جایزه توییتهایی: ‘آیا طعنه زدن همیشه کار می کند؟’ Pompeo قصد دارد به زور تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران: NYT بیشتر خواهد شد برگزاری یک کنفرانس خبری در روز دوشنبه برای بحث در مورد راهنمایی های جدید در coronavirus تست, با توجه به کاخ سفید.

دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن قصد دارد به مختصر ملت در جدید راهنمایی و “دیگر اطلاعیه در مورد با خیال راحت باز امریکا دوباره.” اعلام شد حدود دو ساعت پس از کاخ سفید لغو یک برنامه ریزی 5 بعد از ظهر کنفرانس مطبوعاتی برای رئیس جمهور coronavirus نیروی کار.

“کاخ سفید اضافی تست ارشاد و دیگر اطلاعیه ها در مورد با خیال راحت باز امریکا دوباره. رئیس جمهور realDonaldTrump را کوتاه خواهد کرد این کشور در یک کنفرانس مطبوعاتی در این شب” McEnany نوشت: در یک صدای جیر جیر دوشنبه بعد از ظهر.

تبلیغات

کاخ سفید صادر شده به روز شده در ارشاد پس از مدت کوتاهی با اشاره به 5 بعد از ظهر در کنفرانس خبری در باغ گل رز. معلوم نیست که آیا رئیس جمهور خواهد شد زمینه سوال از خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی.

این رویداد اضافه شد ساعت پس از McEnany گفته فاکس نیوز در مصاحبه جمعه صبح که وجود دارد خواهد بود در جلسه دوشنبه و تهمت به جای خواهد به نگه داشتن یک دکمه در دسترس بودن در طول یک جلسه با مدیران در COVID-19.

“وجود خواهد داشت و جلسات در سراسر بخش های دیگر این هفته است. اما این جلسات بسیار عالی هستند. آنها یک راه را برای رئیس جمهور به صحبت می کنند به طور مستقیم به مردم آمریکا” McEnany گفت: در فاکس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است برای دو روز گذشته محروم مانده coronavirus جلسات مطبوعاتی که تبدیل به وقوع روزانه بیش از گذشته چند هفته صرفه جویی در عید پاک یکشنبه. مغلوب ساختن پیشی جستن نشانه های بیش از آخر هفته که او ممکن است محدود کردن جلسات متهم مطبوعات از گزارش نادرست سخنان خود.

تصمیم به جست و خیز جلسات پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اب و هوای نقد بر سخنان او در روز پنج شنبه در این جلسه پیشنهاد کارشناسان پزشکی مطالعه استفاده از مواد ضد عفونی کننده برای درمان COVID-19. مغلوب ساختن پیشی جستن از آن زمان ادعا کرد که او این سخنان را در بذله گویی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>