کاخ سفید فشار کنگره برای coronavirus بودجه توسط اواسط ماه مارس

کاخ سفید روز جمعه گفت: آن امیدوار است کنگره ارسال خواهد شد رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe یادداشت: بایدن به دنبال احیای در کارولینای جنوبی در کنگره چشم ها میلیارد دلار به, میلیارد دلار برای مبارزه با کروناویروس ساندرز باعث می شود پرونده بایدن پیش از SC اولیه بیشتر مکمل لایحه بودجه برای مبارزه با کروناویروس طی دو هفته آینده.

مقامات گفت: در یک جلسه مطبوعاتی به خبرنگاران گفت که آنها امیدوار اندازه گیری خواهد شد زمین در مغلوب ساختن پیشی جستن میز قبل از اواسط ماه مارس.

“اگر همه چیز را در مسیر باقی می ماند وجود دارد انتظار داریم که کنگره به ما ارائه یک بسته به عنوان اوایل به عنوان بالا از هفته آینده” کاخ سفید مدیر امور قانونگذاری اریک Ueland گفت.

تبلیغات

Ueland گفت: مقامات می خواهید تهمت قادر به ثبت نام در قانون “بعد از پایان این دوره کاری” اما “را به عنوان به زودی به عنوان ممکن است.”

“به همان سرعتی که کنگره می تواند عمل کند ما آماده خواهید بود به عنوان خوب,” او گفت او امیدوار نامربوط مسائل نمی خواهد از خط خارج شدن مذاکرات در بودجه برای مبارزه با کروناویروس.

دو هفته بازه زمانی تا حد زیادی هم راستا با آنچه قانونگذاران در کنگره پیشنهاد کرده اند.

اهل Vought اقدام مدیر کاخ سفید دفتر مدیریت و بودجه نشان داد که سازمان های فدرال باید بودجه کافی برای مبارزه با کروناویروس به مارس اما بر ضرورت تصویب لایحه الحاقی.

“ما نیاز به یک مکمل. ما نیاز به آن را به زودی. بدون شک وجود دارد که در مورد” Vought گفت. “اما ما نمی اجرا از پول و ما باید برخی از زمان و فکر می کنم ما در کنگره این است که مصرف این بسیار جدی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در اوایل این هفته را مشاهده کنید $2.5 میلیارد تکمیلی درخواست کمک مالی به کنگره یک شکل قانونگذاران در هر دو طرف به عنوان کافی نیست. بسته بندی نهایی به احتمال زیاد بین $6 میلیارد و 8 میلیارد دلار به گفته یک منبع آشنا با مذاکرات است.

تبلیغات

بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر گفت: هر گونه لایحه بودجه باید شامل منابع برای برخی از نیازهای کلیدی مانند پشتیبانی از دولت و دولت های محلی واکسن و تجهیزات حفاظت فردی مانند ماسک و ماسک.

مقامات دولت در جمعه نگفت چه نهایی دلار رقم آنها انتظار برای بیرون آمدن از کنگره اما مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: جمعه شب که او را باز به کمک های مالی بیشتر از آنچه که کاخ سفید در ابتدا پیشنهاد شده است.

کاخ سفید بوده است در تماس منظم با نمایندگان مجلس در کاپیتول هیل برگزاری کنفرانس تلفنی در پاسخ به نامه ها و جلسات به اعضاء نشستند هر دو مجلس.

ده ها تن از آمریکایی ها تایید شده اند به قرارداد coronavirus از جمله بیش از 40 نفر بود که عودت از چین یا الماس کشتی کروز در اوایل این ماه.

مقامات بهداشت عمومی هشدار داده اند که این ویروس به احتمال زیاد به گسترش در ایالات متحده و در کالیفرنیا نظارت هزاران نفر از موارد بالقوه است.

رئیس جمهور در اوایل این هفته tapped معاون رئیس جمهور پنس به رهبری دولت در پاسخ به کوروناویروس. پنس به نوبه خود با نام بهداشت حرفه ای رسمی و وزارت امور خارجه منصوب دبورا Birx به هماهنگی کاخ سفید پاسخ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>