کاخ سفید پزشک: تهمت نیست و نیاز به تست و یا قرنطینه پس از قرار گرفتن در معرض به 2 نفر با کروناویروس

رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpThe هیل صبح گزارش — Coronavirus آزمون حزبی واشنگتن یادداشت: ویروس, بحران upends سیاسی جهان بیل برای محافظت از کودکان آنلاین نیرنگ در رمزگذاری مبارزه بیشتر نیست و نیاز به تست و یا خود قرنطینه پس از در معرض بودن به دو نفر که پس از آزمایش مثبت برای coronavirus, با توجه به کاخ سفید پزشک.

کاخ سفید منتشر شد نامه ای اواخر جمعه از شان کانلی پزشک به رئیس جمهور جزئیات که تهمت بود در مجاورت نزدیک با مردم در Mar-a-لاگو و مستغلات در آخر هفته گذشته که آزمایش مثبت برای COVID-19 سویه جدیدی از کروناویروس که برانگیخته جهانی همه گیر.

رئيس جمهور در مواجهه با اولین فردی بود بسیار محدود (عکس دست دادن) و اگر او صرف زمان بیشتری را در مجاورت نزدیک به مورد دوم تمام فعل و انفعالات رخ داده است قبل از هر گونه علامت شروع” کانلی نوشت. “این تعاملات خواهد بود. به عنوان کم خطر برای انتقال هر CDC دستورالعمل و به عنوان مثل وجود دارد هیچ نشانه ای برای خانه قرنطینه در این زمان است.”

تبلیغات

“علاوه بر این با توجه به رئیس جمهور خود باقی می ماند و بدون علائم تست برای COVID-19 در حال حاضر نشان داد” کانلی در ادامه اضافه کرد که او ادامه خواهد داد تا از نزدیک نظارت بر مغلوب ساختن پیشی جستن.

این نامه نیست شناسایی هر فرد اما اعتقاد بر این است که به یک مشاور برای رئیس جمهور برزیل Jair Bolsonaro که مشترک یک عکس ایستاده در کنار مغلوب ساختن پیشی جستن. دستیار شروع به نشان دادن علائم coronavirus سه روز پس از تعامل است و پس از آزمایش مثبت است.

دوم فرد به اشتراک گذاشته یک جدول با تهمت و کاخ سفید هیئت کانلی نوشت. که فردی “بود علامت-رایگان تا امروز صبح.”

کارشناسان بهداشت عمومی هشدار داده اند که افراد می توانند با آلوده coronavirus قبل از شروع نمایش علائم اما کانلی هنوز مشخص یک آزمون برای مغلوب ساختن پیشی جستن لازم نیست.

رئیس جمهور گفت: اوایل جمعه در یک باغ گل رز در کنفرانس خبری که او را “به احتمال زیاد” آزمایش برای coronavirus در برخی از نقطه وقتی پرسیده شد که اگر آن را خودخواه از او و نه پس از برقراری ارتباط با افرادی که رفته اند به خود شده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن قبلا در تماس با حداقل سه نفر که از آنجا رفته را به خود قرنطینه به عنوان یک اقدام احتیاطی پس از آمدن به تماس با کسی که در محافظه کارانه عمل سیاسی کنفرانس (CPAC) که تست مثبت برای کوروناویروس.

تبلیغات

در سن 73 تهمت می افتد به گروه خطر بالاتر برای کسانی که قرارداد coronavirus.

رئیس جمهور روز جمعه اعلام کرد یک اورژانس ملی برای آزاد کردن منابع اضافی برای مبارزه با ویروس ها و خلاصه تلاش به سطح شیب دار تا تست در سراسر کشور. عدم وجود تست در دسترس تا کنون شده است در یک نقطه از آمریکا انتقاد.

وجود دارد بیش از 2100 تایید coronavirus موارد در ایالات متحده از شب جمعه و 48 نفر کشته شده اند از این ویروس با توجه به نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>