کاخ سفید: مذاکرات در مورد دست زدن به معترضان در پارک لافایت

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany روز دوشنبه گفت که کاخ سفید هیچ تاسف در مورد چگونگی اجرای قانون فدرال به زور پاک معترضان از میدان لافایت هفته قبل.

“وجود دارد هیچ تاسف در بخشی از این کاخ سفید” McEnany گفت: در جلسه بعد از ظهر دوشنبه. “من می خواهم توجه داشته باشید که بسیاری از کسانی که تصمیم گیری ساخته نشده بودند در اینجا در کاخ سفید است. این بود [دادستان کل ویلیام] Barr که تصمیم به حرکت به محیط. دوشنبه شب در پارک پلیس نیز ساخته شده است که تصمیم گیری به طور مستقل زمانی که آنها را دیدم همه خشونت در لافایت مربع است.”

McEnany در دفاع از این تصمیم ایالات متحده در پارک پلیس به استفاده از مواد شیمیایی برای پاک کردن معترضان از پارک خارج از کاخ سفید ادعا پلیس صادر سه هشدارهای قبل از انجام این کار و که معترضان پرتاب پرتابه در مأموران اجرای قانون.

تبلیغات

“این غیر قابل قبول بود. پارک پلیس در عمل به عنوان آنها احساس آنها نیاز به در آن زمان در پاسخ به” McEnany گفت. “ما ایستاده این اقدامات است.”

McEnany همچنین با اشاره به آتش سوزی در مجموعه تاریخی سنت جان کلیسا و تصویری از یک نشان دهنده کنده کاری یک قطعه از سیمان از پیاده رو به عنوان شواهدی از خشونت و همراه با صلح آمیز تظاهرات علیه پلیس-درگیر مرگ جورج فلوید. McEnany گفت: حوادثی که رخ داده است در روز یکشنبه, روز قبل از لافایت مربع پاکسازی شد — کمک به تصمیم به گسترش محیط اطراف کاخ سفید است.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت در برابر رشد موشکافی برای پاکسازی این پارک در طول هفته گذشته. رهبران مذهبی و برخی از جمهوری خواهان را انتقاد از دولت برای استفاده از زور برای روشن شدن این گروه تا حد زیادی مسالمت آمیز معترضان در مدت کوتاهی قبل از رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpProsecutors ادعا Avenatti ممکن است نقض شرایط از زندان آزاد بولتون قصد دارد به انتشار کاخ سفید خاطرات در اواخر ماه ژوئن: گزارش منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها بیشتر صحنه یک فرصت عکس در کلیسای سنت جان. جیمز Mattisجیمز نورمن MattisThe منظره غم از مغلوب ساختن پیشی جستن توانمندسازها خار رامنی برنده را پشتیبانی نمی تهمت گشتند: NYT تهمت آتش سوزی در کالین پاول گفت که او می خواهم برای رای دادن بایدن بیشترتهمت اولین وزیر دفاع صادر شده استرن ملامت از رئیس جمهور در هفته گذشته بیش از حوادث و تهدید به استفاده از ارتش برای سرکوب تظاهرات.

این تپه خبرنگار که مشاهده صحنه تظاهرات دوشنبه گذشته رعایت نمی کنند پرتابه در حال پرتاب است. هیل گزارش داد در این زمان است که برخی از معترضان به سخره و jeered در اجرای قانون است.

در یک مصاحبه با CBS “چهره ملت” روز یکشنبه گفت: بر این اقدامات اجرای قانون مناسب بودند و اصرار آن نشان دادن در روز دوشنبه “شد معترضان مسالمت آمیز.” Barr نیز گفت: این تصمیم به گسترش محیط اطراف پارک ساخته شده بود به طور مستقل از مغلوب ساختن پیشی جستن تصمیم به راه رفتن به کلیسای جان, بازتاب سخنان او در هفته گذشته.

تهمت نیز هفته گذشته گفت که او معتقد است که وضعیت “به کار گرفته شده بسیار خوب است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>