کاخ سفید نمی روم coronavirus نیروی کار جلسه روز سه شنبه

کاخ سفید نیست برنامه coronavirus نیروی کار جلسه روز سه شنبه به عنوان دولت شروع به قدم به عقب از یک بار وقایع روزانه در میان نقد.

این خواهد بود که روز چهارم در یک ردیف بدون coronavirus جلسه شده اند که تقریبا هر روز اتفاق برای ماه گذشته و زمانی می آید که کاخ سفید نشانه آن تغییر خواهد کرد که چگونه از آن دسته پیام های اطراف این بیماری همه گیر. دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany پیشنهاد کرد که روز شنبه جلسات ممکن است اتفاق می افتد روزانه رفتن به جلو و اذعان آنها ممکن است یک “نگاه متفاوت” و “مختلف تمرکز می کنند.”

تبلیغات

این حرکت در می آید و پس از کاخ سفید تا به حال در ابتدا برنامه ریزی شده نیروی کار جلسه روز دوشنبه قبل از لغو آن ساعت بعد. مدت کوتاهی پس از آن اعلام کرد که تهمت خواهد بود برگزاری یک کنفرانس خبری در باغ گل رز.

این کنفرانس مطبوعاتی زد نسبتا مشابه به coronavirus نیروی کار جلسات و شامل سخنان از اعضای نیروی کار بودند که به طور منظم به نظر می رسد در طول جلسات روزانه از جمله: دبورا Birx کاخ سفید coronavirus پاسخ هماهنگ کننده و معاون رئیس جمهور پنس که منجر نیروی کار.

در طول کنفرانس Birx و Adm. برت Giroir مورد بحث در این کشور استراتژی در تست. پنس پیوست مغلوب ساختن پیشی جستن در شعار دولت در پاسخ به این بیماری همه گیر کوروناویروس تا کنون.

در مطبوعات راهنمایی برای پنج شنبه تهمت برنامه ریزی شده است برای ارائه سخنرانی در “حمایت از ملت ما کسب و کارهای کوچک از طریق چک Protection Program” در باغ گل رز در بعد از ظهر.

این حرکت توسط کاخ سفید به جلو و عقب در coronavirus نیروی کار جلسات می آید به عنوان تهمت مواجه شده است و مقاومت از منتقدان و برخی از جمهوری خواهان نگران آن است که این جلسات می تواند صدمه دیده است حزب شانس در پاییز.

مغلوب ساختن پیشی جستن که مورد انتقاد قرار گرفته برای استفاده از این جلسات به هوا سیاسی نارضایتی و استدلال می کنند با رسانه ها در مواجه با موجی از واکنش بیش از آخر هفته پس از نظر او ساخته شده پنج شنبه نشان می دهد ضد عفونی کننده نگاه شود به عنوان یک درمان ممکن برای رمان coronavirus که او از گفته در نظر گرفته شده بودند به طعنه آمیز بود.

مغلوب ساختن پیشی جستن بعد زدم رسانه های خبری و سوال هدف از این جلسات روزانه در یک صدای جیر جیر بیش از آخر هفته به گفته آنها”ارزش زمان و تلاش!”

“آنچه را که هدف از داشتن کاخ سفید, اخبار کنفرانس ها زمانی که Lamestream رسانه ها می پرسد چیزی جز خصمانه سوالات و سپس حاضر به گزارش حقیقت یا حقایق دقت” مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی در روز شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>