مذاکرات بعدی coronavirus بسته امداد در حال انتظار برای تسلط یکشنبه مدار نشان می دهد این آخر هفته به عنوان خواهان کار کردن شکاف داخلی قبل از شروع مذاکرات با دموکرات ها ،

جمهوریخواهان دچار شرم آور شکست این هفته زمانی که آنها مجبور شدند به تاخیر رونمایی از پیشنهاد خود را به مجلس سنا اوباما و کاخ سفید نمی تواند به یک توافق کامل پس از گفت و آنها تا به حال اساسی توافق است.

“دولت درخواست کرده است زمان بیشتری برای بررسی جزئیات ریز اما ما خواهد بود با گذاشتن این پیشنهاد در اوایل هفته آینده. ما یک توافق در اصل در شکل این بسته” رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellOn پول: کنگره مجموعه ای برای نزاع و جدال به عنوان بیکاری صخره بافندگی | موج اخراج می تواند در آینده برای کشور مستاجرها | خانه تصویب 9.5 B هزینه های بسته Hillicon دره: ارشد هوش رسمی هشدار روسیه ایران و چین با هدف قرار دادن انتخابات | تهمت به او می گوید ” اغلب تاسف خود را توییتهایی | Tech مدیر عامل جلسه به تعویق افتاد برای John Lewis خدمات مک کانل سنا حریف امی مک گراث دفاع از دولت سهم بیشتر (R-Ky.) گفت: از طبقه سنا این هفته است.

بسیاری از اختلاف اتحاد حول بسته نهایی برچسب قیمت با محافظه کاران گفت: هدف اولیه از $1 تریلیون دلار است که در حال حاضر بیش از حد بالا و به احتمال زیاد بالون پس از مذاکرات با دموکرات ها ،

پیشرو مذاکرات برای کاخ سفید هستند رئیس ستاد علامت مراتعMark Randall MeadowsMnuchin باعث کسری شاهین عصبی در امداد لایحه مذاکرات پلوسی شومر دست کشیدن ایران بیش از “بی نظمی” آستانه بیکاری صخره تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Facebook – مغلوب ساختن پیشی جستن محور در کنوانسیون; ایران punts در ویروس لایحه بیشترخواهد شد که به نظر می رسد در ABC “این هفته” و خزانه داری وزیر استیون Mnuchinاستیون Terner MnuchinOn پول: کنگره مجموعه ای برای نزاع و جدال به عنوان بیکاری صخره بافندگی | موج اخراج می تواند در آینده برای کشور مستاجرها | خانه تصویب 9.5 B هزینه های بسته Mnuchin باعث کسری شاهین عصبی در امداد لایحه مذاکرات پلوسی شومر دست کشیدن ایران بیش از “بی نظمی” آستانه بیکاری صخره بیشترخواهد شد که برجسته در “فاکس نیوز یکشنبه.”

دموکرات ها را ضبط کرده اند در بی نظمی و اشاره کرد که تاخیر در آینده به یک توافق در بسته را تقریبا تضمین بلندی انقضا افزایش مزایای بیکاری.

“این آخر هفته میلیون ها نفر از آمریکایی ها از آنها به بیمه بیکاری خواهد بود در خطر اخراج از خانه های خود می تواند گذاشته توسط دولت های ایالتی و محلی است و تنها به یک دلیل: جمهوری خواهان شده اند لرزشی برای ماه در حالی که آمریکا در بحران عمیق تر” سخنران نانسی پلوسینانسی PelosiOn پول: کنگره مجموعه ای برای نزاع و جدال به عنوان بیکاری صخره بافندگی | موج اخراج می تواند در آینده برای کشور مستاجرها | خانه تصویب 9.5 B هزینه های بسته Hillicon دره: ارشد هوش رسمی هشدار روسیه ایران و چین با هدف قرار دادن انتخابات | تهمت به او می گوید ” اغلب تاسف خود را توییتهایی | Tech مدیر عامل جلسه به تعویق افتاد برای John Lewis خدمات Mnuchin باعث کسری شاهین عصبی در امداد لایحه مذاکرات بیشتر (D-کالیفرنیا.) و رهبر اقلیت سنا چارلز شومرچاک SchumerSchumer اعلام Blue Jays را بازی فصل در بوفالو پلوسی شومر: در حال ظهور ایران coronavirus طرح ‘آبشار بسیار کوتاه’ نیویورک گروه آمار شومر بیش از عدم مهاجر مزایای امداد اقدامات بیشتر (D-n. y.) گفت: در یک بیانیه مشترک.

بسته است انتظار می رود برای مقابله با آرایه ای از مسائل از جمله مزایای بیکاری مدرسه reopenings پول برای تست و محرک چک.

در زیر کامل ترکیب اولیه یکشنبه سیاست بحث را نشان می دهد:

ABC “این هفته” — مراتع, New Mexico رژیم صهیونیستی است. میشل Lujan گریشاممیشل لین Lujan GrishamThe تپه صبح روز سه گزارش ارائه شده توسط Argentum – همه چشم ها در فلوریدا که روزانه COVID-19 موارد آمار 15K فرمانداران اصرار پنس برای ترویج ماسک-پوشیدن وارن انتخاب بالا برای VP برای برخی از ترقی خواهان بیشتر (D).

ان بی سی “ملاقات با مطبوعات” — اعلام خواهد شد.

CBS “چهره ملت” — پلوسی; بهداشت ، تد کروزرافائل (Ted) ادوارد CruzTrade مذاکرات نباید اتصال کوتاه داخلی بحث حزب چای افزایش می یابد تا در برابر مک کانل را تریلیون طرح امداد ایران ممکن است به صورت انتخاب بر کاهش مالیات و یا محرک چک بیشتر (R-تگزاس); بهداشت و خدمات انسانی, منشی, Alex آذر; Eugene جنگل رئیس جمهور و رئیس اجرایی از دهلیز سلامت; سابق غذا و داروی کمیسر اسکات Gottlieb.

سی ان ان “وضعیت اتحادیه” — معاون وزیر بهداشت Adm. برت Giroir; کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlowلارنس (لری) آلن KudlowMORE; Rep. کارن باسکارن اموزش BassOcasio-کورتز رد Yoho عذرخواهی به عنوان ریاکارانه مجلس رای به حذف مؤتلفه مجسمه از کنگره دموکراتیک congresswomen: Yoho عذرخواهی به Ocasio-کورتز نه “به اندازه کافی” بیشتر (D-کالیفرنیا.); مریلند رژیم صهیونیستی. لری هوگان (R); شهردار شیکاگو لری Lightfoot (D).

“فاکس نیوز یکشنبه” — Mnuchin; تام فریدن سابق مدیر مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری.

فاکس کسب و کار “صبح روز یکشنبه آتی” — سناتور. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamVOA ویزا تصمیم می تواند داد و بیداد ونزوئلا پوشش مذاکرات ممکن است به صورت انتخاب بر کاهش مالیات و یا محرک چک Comey به انتشار کتاب دوم, ‘صرفه جویی در عدالت: حقیقت شفافیت و اعتماد” در ماه ژانویه بیشتر (R-S. C.); اقدام وزیر امنیت داخلی چاد گرگچاد WolfJudge رد درخواست توقف ما را از عوامل ساخت دستگیری در پورتلند کومو می گوید: گرگ Cuccinelli نقض سوگند و باید بررسی شود پس از مغلوب ساختن پیشی جستن پورتلند شهردار اشک آور و گاز کشته: ‘او یک احمق از خود را’ بیشتر; Rep. Devin NunesDevin جرالد NunesSunday نشان می دهد پیش نمایش: Coronavirus به شمار سوال در مورد ایمنی مدرسه; تهمت رفت و آمد راجر سنگ جمله را چگونه محافظه کار تئوری های توطئه در حال تعمیق آمریکا شکاف سیاسی نماینده مجلس-مرتبط با کسب و کار دریافت PPP وام بیشتر (R-کالیفرنیا.); ری Dalio co-رئیس مدیر سرمایه گذاری و همکاری رئیس بریج همکاران;

“امریکا این هفته” با اریک Bolling — بهداشت ، تام پنبهتام برایانت CottonWSJ هیئت تحریریه تماس کارمند نگرانی در مورد نظر صفحه ‘انصراف از فرهنگ’ محافظه کار اتاق فکر مدیر می گوید لینکلن اعضای پروژه مرهون pro-کسب و کار جمهوری خواهان تام پنبه ریپ نیویورک تایمز برای دانشمند چینی op-ed به ما انتقاد coronavirus پاسخ بیشتر (R-ارک.); سابق سینسیناتی شهردار کن بلکول (R); معاون سابق مشاور امنیت ملی K. T. مکفارلاند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im