کاخ سفید انفجار تصمیم دادگاه برای جلوگیری از ‘باقی می ماند در مکزیک’ سیاست

کاخ سفید با صدور بیانیه ای جمعه شب را محکوم کرد یک دادگاه فدرال حاکم است که مسدود شده و دولت مهاجر حفاظت پروتکل (MPP) شناخته شده در محاوره به عنوان “باقی می ماند در مکزیک سیاست.

MPP است که در اثر از ژانویه 2019 نیاز به پناهجویان به صبر در مکزیک در حالی که پرونده های آنها شنیده می شود. دستور صادره توسط 9th مدار دادگاه تجدید نظر در روز جمعه خواهد بود در حالی که در اثر یک چالش قانونی به دولت نقش ایفا می کند.

کاخ سفید به نام حاکم “دیگر بی پروا در سراسر کشور دستور و تهدید و قانون اساسی ما ساختار است.”

تبلیغات

حاکم می آید یک هفته پس از دادگاه عالی اجازه دولت “اتهام عمومی قانون” در اثر پس از یک شبیه دستور قرار گرفت که سیاست که جریمه قانونی مهاجران به صورت عمومی به دنبال کمک. روز دوشنبه دادگاه عالی را بشنود شفاهی در یک جفت از موارد به چالش کشیدن دولت را تسریع تبعید روش.

کاخ سفید ادعا می کند که “هر اندازه گیربکس بسیار موفق بوده است از جمله کاهش بار در ایالات متحده و جوامع کاهش بحران انسانی در مرز جنوبی.”

این بیانیه در ادامه به ادعا می کنند که انسان می تواند با قرار دادن سلامت کشور در معرض خطر در نور از شیوع کروناویروس.

“اگر امروز حاکم است که اجازه ایستادن این موفقیت معکوس خواهد شد که تهدید به سیل ملت سیستم مهاجرت در حال حاضر بدون کنترل coronavirus ورود خطر عمیقا آسیب ما ارتباط مثبت با دولت مکزیک و دیگر شرکای منطقه ای و دوباره بشردوستانه و بحران امنیتی در مرز” در این بیانیه اضافه شده است.

از شب جمعه وجود دارد بیشتر موارد از کروناویروس در آمریکا از مکزیک و یا آمریکای لاتین ترکیب شده است. هیچ مدرکی وجود دارد که نشان می دهد مهاجران مستعد به ابتلا یا انتقال این بیماری است. موارد وجود دارد که در آمریکا هستند که عمدتا از شهروندان آمریکایی که گرفتار بیماری در حالی که در خارج از کشور بودند و عودت و قرنطینه.

کاخ سفید هنوز برای اعلام چگونگی وزارت دادگستری را در پاسخ به حکم.

“ما متعهد به استفاده از هر قانونی لازم برای حفظ مرز و ما با توجه به در دسترس همه گزینه های قانونی به دنبال بررسی بیشتر از این تصمیم” در این بیانیه اضافه شده است. “در ضمن همه حلال تلاش می تواند انجام شود برای جلوگیری از ورود غیر قانونی از هر گونه اتباع خارجی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>