کاخ سفید تردید به دنبال از طریق در مقابله با جنرال موتورز و Ventec زندگی سیستم های تولید بسیار مورد نیاز هواکش پس از مقامات دولتی تصمیم وجود دارد که نیاز به هزینه ارزیابی با توجه به گزارش های رسانه ها.

این معامله قرار بود اعلام کرد که سه شنبه پیش بینی شده بود به تولید 80,000 هواکش برای توزیع به امکانات بهداشتی نیاز مبرم به منابع مهم در میان coronavirus بیماری همه گیر.

اما برگ برنده دولت بنا به گزارش تردید بعد از تولید کنندگان گفت که تولید هزینه 1 میلیارد دلار و در خواست از سازمان مدیریت اضطراری فدرال (FEMA) برای ارزیابی اینکه آیا یا نه این قیمت بیش از حد گران بود.

تبلیغات

به گفته نیویورک تایمز این معامله هنوز هم می تواند امکان پذیر است اما مقامات دولتی در حال حاضر به دنبال در “حداقل یکی دیگر از ده ها” طرح های.

معامله پرسید برای چند صد میلیون دلار برای پرداخت در صف مقابل به جنرال موتورز به repurpose خودرو, قطعات گیاه در Kokomo, Ind., که در آن هواکش خواهد بود ساخته شده با استفاده از Ventec فناوری.

توسط دوشنبه شب زمانی که دولت coronavirus نیروی کار برگزار شد یکی از آنها در حال حاضر جلسات به طور منظم وجود دارد هنوز هیچ معامله به گزارش.

یک جنرال موتورز اعلام کرده است که هیچ مشکلی وجود دارد با این قرارداد در این شرکت تا پایان. سخنگوی گفت: بار است که “پروژه V” را به عنوان یک معامله است که به نام, در حال حرکت بسیار سریع و یک شرکت رسمی گفت: “هیچ بحثی با تجهیز نشدن” قطعات ماشین گیاه.

به عنوان بیمارستان تقلا برای به دست آوردن پنکه چند عمده تولید کنندگان خودرو باید گفت که آنها مایل به تمرکز منابع خود را در تولید دستگاه تنفس.

مدیر عامل شرکت فورد جیم هاکت CBS گفت: در این هفته که فن های شرکت خود را در حال ساخت در دسترس نخواهد بود تا زمانی که “در اوایل ماه ژوئن است.”

“مشکل این است که این خطوط که در محل تولید صدها یا هزاران نفر; ما در حال صحبت کردن در مورد نیاز به صدها هزار نفر” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de