کاخ سفید را متهم بایدن از فشار دادن ‘تئوری های توطئه” با مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ادعا

دبیر مطبوعاتی کاخ سفید Kayleigh McEnany در روز پنج شنبه را رد کرد جو بایدنجو BidenJon Ossoff به چالش دیوید پردو پس از برنده شدن در گرجستان دموکراتیک اولیه فلوید برادر مصرانه از کنگره برای اقدام شومر بلوک قطعنامه مخالفت با تماس به پلیس پال خواستار قطع بودجه دولت بیشتر‘s نگرانی هایی است که رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک ” مقدس اعتماد”از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر در حال رفتن به “سعی کنید به سرقت” نوامبر انتخابات است.

“من فکر می کنم که مسخره گزاره” McEnany گفت: “امریکا Newsroom” در فاکس نیوز.

“این رئیس جمهور به دنبال به جلو به نوامبر” او ادامه داد. “این رئیس جمهور را سخت در محل کار برای مردم آمریکا و ترک آن را برای دموکرات ها به بیرون رفتن وجود دارد و جایگاه و سطح این تئوری های توطئه است.”

تبلیغات

McEnany خواسته شده بود در مورد بایدن نظر در “نمایش روزانه با Trevor Noah” شب گذشته زمانی که معاون رئیس جمهور سابق ابراز نگرانی در مورد تهمت اقدامات اطراف انتخابات ماه نوامبر.

بایدن این, presumptive دموکراتیک نامزد خواسته شده بود در نشان می دهد اگر او تا به حال یک برنامه به اطمینان حاصل شود که تمام رای دهندگان دسترسی به پای صندوق رای در پی ساعت-صف های طولانی در طول گرجستان اولیه در روز سه شنبه.

“این بزرگترین نگرانی من تنها بزرگترین نگرانی می شود.” “این رئیس جمهور در حال رفتن به سعی کنید به سرقت این انتخابات است.”

پرسید: اگر او به فکر چه اتفاقی خواهد افتاد اگر تهمت حاضر به ترک کاخ سفید حتی اگر او از دست می دهد انتخابات بایدن گفت که او با اعتماد به نفس افسران نظامی “را اسکورت او را از کاخ سفید با اعزام شود.”

بایدن اشاره تهمت را تکرار انتقاد از پست الکترونیکی-در رای گیری که رئیس جمهور ادعا کرده است به موضوع گسترده تقلب با وجود کمیاب شواهد اثبات این مورد است.

تبلیغات

کارشناسان هشدار می دهند که مغلوب ساختن پیشی جستن که رای توسط ایمیل در فلوریدا اولیه در اوایل سال جاری ممکن است ایجاد بی اعتمادی در رای غیابی در یک سال و زمانی که رای دهندگان ممکن است تمایلی به رای دادن در فرد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

مقدماتی در هفته های اخیر به طور فزاینده ای متکی به ایمیل آراء به عنوان رای دهندگان را به حساب خطرات بهداشتی ایستاده در خط در حوزه های رأی گیری. نتیجه این شده است هرج و مرج در برخی موارد با رای دهندگان انتظار در خط برای ساعت ها و نژادها در نظر گرفتن زمان بیشتری برای تماس به پست الکترونیکی آرا در حال شمارش است.

مغلوب ساختن پیشی جستن ادعاهای گسترده در مورد تقلب انتخابات تاریخ به سال 2016. حتی پس از شکست نامزد دموکرات هیلاری کلینتونHillary Diane Rodham ClintonWhat جو بایدن باید انجام دهید در حال حاضر Trayvon مارتین مادر Sybrina Fulton واجد شرایط برای اجرا به شهرستان کمیسر در فلوریدا Kyle Kulinski چرا بایدن است که ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات بیشتراو ادعا کرد که میلیون ها نفر از غیر قانونی آراء شد و به این دلیل او نمی برنده رای مردمی. رئیس جمهور بعد از راه اندازی کمیسیون وظیفه به دنبال شواهد برای حمایت از ادعای خود را, اما آن را منحل بدون پیدا کردن هر گونه اثبات است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>