“باقی مانده به اندازه کافی نیست هر بیشتر!” یک ندبه emoji همراه این در WhatsApp. آن است که نزدیک شدن ناهار و Chitra Andrade به تازگی متوجه شدم که باقی مانده از شام شب گذشته (که او به طور معمول برای ناهار) در حال رفتن به آن را کاهش دهد چرا که این سه مرد در زندگی با شوهر و دو تسمه فرزندان در خانه هستند و گرسنه است.

آن است که بسیار متفاوت در خانه پریا Narasimhan که می گوید او شده است یک خانه دار از سن 24. 53 ساله از بمبئی می گوید shes شده مجبور به Superwoman کیپ. “من روز به طور معمول آغاز می شود در 4.45 هستم. ما شش نفر از ما در خانه است. اما معمولا 8.00 هستم بیشتر آنها در سمت چپ صفحه اصلی برای اداره و مدرسه. بعد از این زمان است که خود من به عنوان من خواهد شد. هر نه بیشتر,” او آه. “شوهر عزیز من که در حال حاضر کار از خانه زیبا دارای صبحانه خود را طول می کشد زبانه و تلفن و طبقه بالا از بین می رود.” او را گرامی که نیم ساعت آنها با هم در ناهار به عنوان یک خانواده است اما می گوید: “بعد از ناهار او با این نسخهها کار از خانه دوباره تا 8.00 pm سپس پایین می آید اعلام, aaj ka دفتر ho gaya (انجام شده برای بعد). در 5.00 pm تیز درست مثل او را در اتاق کار خود در جام حذفی از فیلتر قهوه.”

Chitra grumbles: “هیچ چیز تغییر کرده است برای آنها. هر یک از آنها در اتاق خود مشغول به کار و یا در کلاس های آنلاین. من هیچ دسترسی به هر یک از اتاقها به جز اتاق نشیمن و آشپزخانه! آیا شما سعی خود را محدود میکسر استفاده کنید تا زمانی که آنها نه در یک تماس تلفنی? من یکی که آواره وجود دارد.” در حال حاضر, Chitra پیدا کرده است مشکوک پوشش نقره ای: “کمتر وجود دارد شستشو به عنوان هر کس در خانه خود لباس است.”

درس های زندگی

  • مادر دو دختر و یک معلم مدرسه Chitra R می گوید او و دخترش آموخته اند از این مستند به خصوص با بسته شدن. او می گوید…
  • زندگی بی شتاب.
  • وجود دارد لحظات ترس از ناشناخته اما ما آن را تصدیق را آموخته اند و نه آن را محکوم و یا تخفیف آن است یا نه.
  • ما در حال یادگیری آگاه و آگاه تر از ما منابع و برنامه ریزی بهتر است.
  • هم خانواده تشویق گفتگو و آموزش ما را به در نظر گرفتن و احترام به یکدیگر نظرات و احساسات. ما آگاه هستند از آنچه که اتفاق می افتد در خارج و ما قادر به پاسخ به آن از درون.

برای 51 ساله نرم افزار حرفه ای Trivikram پراساد که با این نسخهها کار از بنگلور به عنوان یک روال می گوید همه چیز ‘جالب’ در حال حاضر که همسر و دختران دوقلو با او هستند بیش از حد. “Vaishnavi (همسر خود) و من رقابت برای اتاق. اما من خوشحال هستم به بازنشسته برای چرت زدن” او می گوید. “Vaishnavi آشپز روزانه در حال حاضر است که برای من و بچه ها. اما من می دانم که او نتواند رفتن. او خسته می شود و اگر او را ندارد،” Trivikram است در نظر گرفتن دوره های آنلاین آموزش بچه های خود را در ریاضی و فیزیک و آهنگسازی آهنگ. “Vaishnavi و من در حال حاضر سگ برای پیاده روی و هر شب که ما هرگز استفاده می شود و گاهی اوقات بچه ها بیش از حد زمانی که آنها برای آن است.”

اما داشتن همه آنها را در خانه باعث می شود او احساس که فقط ریزه کمی محدود شده است. “من احساس می کنم بیشتر پاسخگو برای زمان من در حال حاضر از آنجایی که ما در حال تمام cooped.” و جریان را نشان می دهد تبدیل به یک چالش به عنوان “هیچ یک از ما می توانید موافقت کنید که چه چیزی برای سازمان دیده بان به عنوان یک خانواده است.” اما بی ربط مکالمات و بحث های فراوان به عنوان وجود دارد بسیاری از وقت آزاد. “ما به نام با شش دیگر دوستان در سراسر جهان و مبارزه بر حق ارسال به جلو در واتساپ و تا به حال بحث در پلاس و minuses gomutra.”

Vaishnavi که هند برای آمریکا شرکت خدمات مالی اذعان به آن است برخی از زمان برای دریافت استفاده می شود به کار از خانه. “من هفته اول کار از خانه بدون ساختار بود و پر هرج و مرج. من به پایان رسید تا کار تقریبا 14 ساعت و کمر درد برای تلاش است.” هفته دوم شده است مهربانتر او می گوید:. “من واگردانی به دفتر من روال تمرین, حموم, لباس و سپس ورود به کار.” اما او کشف شادی از پخت و پز برای خانواده است. “من را هم سعی کنید از دستور العمل های جدید (من تا به حال کامل زمان قبل از طبخ),” او می گوید و می افزاید که او افزایش یافته است و او در زمان تمرین بیش از حد. اما او کاملا دوست بودن با نوجوان, دوقلو.”آنها را به زودی ترک کالج و اینها گرانبها بار برای ما. ما نمی خورده وعده های غذایی با هم در بسیاری از سال ها و در حال حاضر ما با پدر من در قانون در پیوستن به بیش از حد.” اما او اعتراف او دریافت کند نگران آینده است. همچنین “من یک فرد اجتماعی, بنابراین من از دست بیرون رفتن و ملاقات با دوستان و خانواده.”

روال جدید است که به چالش کشیدن اذعان D Prashanth یک مربی یوگا “بچه ها قطعا احساس hemmed در,” او می گوید. او و همسرش Sapna در حال طراحی فعالیت برای کودکان به طوری که آنها را تا پایان در مقابل تلویزیون در تمام طول روز. آنها اطمینان حاصل شود بچه ها جدول زمانی شامل کارهای خانگی, مطالعات, زمان بازی و زمان تماشای تلویزیون بیش از حد. او همچنین پیدا کردن که پیوند یک شمشیر دو لبه است. وجود تضاد منافع و استدلال. “اما آن است که همه رفتن به سمت ایجاد روابط سالم. من معتقدم خانواده ها خواهد شد قوی تر و شادتر از این به بعد مستند.”

پریا که غافلگیر شده که بچه ها داوطلب شدن با کارهای روزمره و توسعه علاقه به آشپزی و خانه کار می کنند. “ما با نفس بریده بریده بیش واتساپ جوک و من تعجب به من پیدا کردن زمان برای چرت زدن. هیچ عجله برای دیدار با ضرب العجل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im