زمانی که Louboutins به کمک #chennaifightscovid

وب سایت های فروش دست دوم مارک های طراح برای ما جدید هستند اما آنها باید واقعا در هند. در واقع وجود دارد تاکید بر تشخیص زمانی که آن را می آید به هر دو فروش خود را با استفاده از طراح لباس یا لوازم جانبی و یا خرید از پیش متعلق به پلت فرم.

که در میان بسیاری از چیزهای دیگر است و در این COVID-19 شیوع موظف است به تغییر. و یکی از رانندگان می تواند یک ابتکار سلامتی مشاور Ishani Vellodi ردی همراه با چنای مبتنی بر خرده فروشی آنلاین فروشگاه ReLove گنجه.

در اوایل این هفته Ishani, 30, بسته بندی پنج جعبه با لباس و بلوز و کفش و عینک آفتابی همه از مارک های لوکس مانند شانل, Christian Louboutin و Diane von Furstenberg (DVF). آن را در زمان کمی بیش از پنج ساعت و در حال حرکت پس از یک تماس تلفنی با Sruti Ashok از ReLove گنجه. شب گذشته اولین دور از این گنجه فروش راه اندازی شد در این فروشگاه Instagram صفحه. آن را شامل یک زیمرمن Nightmarch تاک playsuit در ₹5,500 همراه با یک دوجین یا بیشتر و بلوز و لباس و کفش.

فقط در پنج ساعت آنها مطرح ₹1.13 lakhs. چه چیزی بیشتر دوستان و دیگر تاثیرگذاران کردم در لمس که مایل به شرکت با موارد از گنجه خود را به عنوان به خوبی. انگیزه خود را? تمام درآمد حاصل خواهد شد به طور مستقیم به مهربانی پروژه حساب بانکی و استفاده خواهد شد توسط چنای نیروی کار (CTF). “چنای نیروی کار تشکیل شده بود یک ماه پیش همراه با [Mahima Poddar] و محبت پایه و اساس در تلاش به آدرس نامتناسب ضربه تحویل داده شده توسط این مستند برای کسانی که در حال حاضر چهره نامطلوب شرایط” آغاز می شود Ishani. یک تلاش مشترک با دولت و سازمان های غیر دولتی و سازمان های محلی CTF کمک کرده است تا با ارائه مواد غذایی مفاد و لوازم پزشکی به دستمزد روزانه خانواده های نیازمند, خانه های قدیمی, پناهگاه و داوطلبان در طول چند هفته گذشته.

Studded white Louboutin shoes

 

به اشتراک گذاشتن آنچه که شما را دوست دارم

وجود خواهد داشت چند قطره در این ماه و در حالی که برخی از بلوز و jumpsuits هنوز برچسب های خود را در وجود وزوز در اطراف یک جفت سفید Louboutins با سنبله (طراح فرانسوی را به روز رسانی های اخیر از Pigalle حماقت دشنه بودن حراج در شروع پیشنهاد ₹18,000). همه چیز به شدت با تخفیف. “یک Diane von Furstenberg ابریشم بلوز من خریداری شده برای ₹19,000 است که برای ₹5,500. یک جفت بژ شانل آپارتمان که من در تعطیلات در ₹76,000 در حال حاضر ₹20,000. این یک آشغال درایو من چیز های با ارزش به من” متحده Ishani که در قانون Preetha ردی معاون رئیس بیمارستان آپولو ،

آیا قبل از رزرو گزینه من تعجب می کنم. ظاهرا این اولین بار نیست چنین پرس و جو. “بدون وجود یک خطر اخلاقی به آن است. ما می خواستیم گسترده تر سازند. به طوری که حتی دوستان را به صبر برای کاهش در Instagram. Sruti از ReLove گنجه می گوید که در حالی که قیمت شروع در ₹3,000 برخی از موارد خاص مانند Louboutins, به حراج گذاشته خواهد شد.

وجود دارد گوچی کفش راحتی, Jimmy Choo قاچ و والنتینو ، همچنین یک بطری سبز Bottega Veneta زنجیره ای گره کلاچ است که بسیاری از مصرف کنندگان در حال حاضر. “من برخی از Manish Malhotra و Anamika Khanna قومی پوشیدن, هم, همه لباس های من بسیار دوست دارم. اما در حال حاضر زمانی که من به آنها نگاه آن را می سازد هیچ حس به ذخیره کردن. و در این روند, من امیدوارم که من می توانم بیشتر مردم به دنبال کت و شلوار,” او می گوید.

Pavithra Sagar, co-founder of Funky Fish

 

پیوستن به در

  • شخص دیگری که خود را ویرایش و به زودی توسط Pavithra ساغر از بنیانگذاران مد pop-up ماهی بد بو. “این یک ایده فوق العاده است و فرصت مناسبی برای انجام کمی من برای جامعه می گوید:” این اجتماعی تاثیر گذار است که محبوب برای یک ظاهر طراحی شده ویدئوها (@stylemuze). او باز به خرید از ‘فروش’ سیستم عامل? “بله البته. اگر چه من در تلاش برای کاهش و استفاده مجدد, اگر من در پیدا کردن چیزی که جلب چشم من, من قطعا پیش بروید و آن را خرید. در واقع من به دنبال به جلو به دیدن تمام آبدار چیزهای که رفتن تا فروش!”

آیا Ishani معنا که مردم در حال حاضر راحت تر با این ایده متعلق به قبل از ، “وجود دارد افراط و برخی از مردم فقط نمی تونم راحت با آن” او اذعان می کند. “من باید نظرات زیر my Instagram نوشته های من پرسیدن” چرا من می خواهم به خرید خود را با استفاده از کفش هایی که خیلی کثیف؟’ یا “غیر قابل تصور و ناخالص’. اما هنگامی که شما با قرار دادن همه چیز در زمینه, و هنگامی که مردم نمی دسترسی به چیزی است که آنها می خواهند و همچنین علاقه مند در کمک به تلاش های امدادی با یک خرید …این یک لحظه بزرگ برای تجدید نظر پایداری.”

Louboutin heels

 

در این روند declutter

در علاوه بر این به اخلاقی و بشردوستانه استدلال پشت این درایو Ishani اشاره می کند که decluttering تلاش در خانه هنگامی که در تلاش برای سازماندهی سهم قطعا درمانی. او موافق است که coronavirus بحران بر اهمیت ایجاد اکوسیستم. “حتی در تسکین طرف ما بوده است, تمرکز بر همکاری است. به همین دلیل است که در حالی که از لحاظ فنی این بودجه در حال رفتن به, مهربانی, پروژه, حساب بانکی آنها استفاده خواهد شد توسط چنای نیروی کار. پس 100% از درآمد حاصل در حال رفتن به سمت #chennaifightscovid از طریق چنای وظیفه نیروی x محبت پایه و اساس است.”

همچنین اگر بدانم که او اندازه کفش است 38.5″!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>