چه پخت ؟

در سال 2012 اگر کسی تا به حال گفته Deepa Padmanathan که او خواهد بود به دنبال پس از خانه بیکر در Coimbatore او را تمسخر در آن است. “اما یک عکس دیدم در Facebook changed my life,” او می خندد. “این یک کره-کرم گل.” Deepa می گوید او شروع به پخت فقط به این دلیل او را سقوط در عشق با کره-کرم گل. “من یک نانوا و او به من کمک کرد با کیک ی دستور غذاها. سپس آنها را تزئین با گل و استعداد آنها را دور. پاسخ عالی بود و این به من اعتماد به نفس برای شروع یک صفحه آنلاین, شیرین, Sprinkles در سال 2013 است.” صفحه او در حال حاضر 5,400 followers on Facebook و 4,400 followers on Instagram. “من هر گونه تبلیغاتی برای محصولات من. آن است که همه دهان به دهان می گوید:” 44 ساله با خوشحالی.

What’s baking?

Deepa در حال حاضر شامل ترش-خمیر نان شیرینی پف, macaroons و شکلات. “من پخت هر روز و کار من شروع می شود در 6:30 صبح است. آن می تواند تا اواخر شب بسته به سفارشات است.” Deepa نیاز به یک هفته قبل برای محصولات خود. “این برای من به طرح برنامه من و می آیند تا با طراحی.” او منابع خود را از مواد تشکیل دهنده بلژیک بمبئی و Coimbatore. “من تنها با استفاده از بهترین مواد تشکیل دهنده. این باعث می شود من کیک کمی گران تر اما من دور ماندن از تثبیت کننده های و مواد نگهدارنده. من نیز به من جوهر از ابتدا و حفظ مواد غذایی, رنگ, به, حداقل,” او می گوید.

What’s baking?

Deepa با حضور در کلاس های کوچی پونا دهلی بنگلور و بمبئی و مالزی به استاد هنر و صنعت خود را. “من یاد گرفتم از شناخته شده سرآشپزها مانند Rumana Jasseel رابرت Haynes, Amaury Guichon یوهان مارتین, کریستوفر مورل و اندرو Duboik. آنها به من آموخت که چگونه برای ایجاد, فرانسوی, شیرینی, شکلات و شکر گل. من هم یاد گرفتیم درس های ارزشمند در پاکیزگی و نظم و انضباط در آشپزخانه,” او می گوید.

در سال 2016 او پخته بزرگترین کیک او می گوید.”آن پنج لایه, کیک, وزن 21kgs شد و دو و نیم قد بلند. آن را به حال شکلات, وانیل پسته و طعم کارامل. من تزئین آن را با 60 گل قند. آن زمان من یک هفته است.” Deepa همچنین مشتریان به طور منظم از تیروپور و مننرککد. او می گوید: خوب سفر مردم اینجا مثل او ترش خمیر نان و فرانسه entremet دسر است که لایه هایی از کوکی ها کیک موس و کرم. Deepa است که در حال حاضر در عشق با یک homebaker. “من روز کامل بدون پخت,” او می گوید.

بازدید https://www.instagram.com/sweetsprinkles تماس بگیرید و یا 9003668833 به سفارشات

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>