چه شما نمی دانید در مورد سیچوان مواد غذایی

بسیاری از رستوران ها که در خدمت ‘چینی’ مواد غذایی در سراسر هند خواهد شد برخی از ‘Schezwan’ آیتم در منو. غیر گیاه خواران یا گیاه خواران, ظرف است آن مشخص چرب و تند طبیعت است. اما بنفش Dunlop کتاب غذای سیچوان به شما می گوید که در حالی که استفاده از فلفل قرمز و فلفل سیچوان افزایش گرما هوش, مواد غذایی است که “هر دو پیچیده و شگفت آور متنوع”.

او در مقدمه به این غذاهای منطقه ای رسید که دو نفر از دوستان در چنگدو در استان سیچوان استان در زمان او را به ناهار در یک رستوران کوچک در شهر. “آن را به بهترین مواد غذایی چینی من تا به حال طعم” او به یاد می آورد. “ظروف شامل هم بزنید سرخ شده در روغن خوک کلیه ماهی-معطر بادنجان و یک ماهی پخته در فلفل سس لوبیا. که وعده شد و یکی از دلایل اصلی تصمیم گرفتم که من می خواستم به بازگشت به زندگی در چنگدو. همه وعده مغازه های اطراف دانشگاه در خدمت مواد غذایی ارزان با دیدنی طعم: سرخ شده guokui شیرینی دن دن رشته فرنگی و تند wontons ها… آن اعتیاد آور است.”

Fuchsia Dunlop

در مقدمه به نسخه تجدید نظر شده از سال 2001 کلاسیک (سیچوان اشپزی), بنفش, مذاکرات در مورد زندگی در چنگدو در 1990s و تحصیل در سیچوان موسسه عالی آشپزی (او اولین غربی به مطالعه در اینجا). برای این نسخه او “مجددا هر دستور و ساخته شده بسیاری از تغییرات را به آنها (امیدوارم!) حتی بهتر است. من هم می خواستم برای اضافه کردن دستور العمل های که منعکس منطقه ای تنوع سیچوان خود را, بنابراین من سفر در اطراف و به پایان رسید تا از جمله 70 دستور العمل های جدید از جمله تخصص از مکان هایی مانند لشن و ییچون.”

او با اشاره به تغییر چشم انداز آشپزی و چگونه ظروف او دوست داشت در 1990s را پژمرده. “آن را سخت تر برای پیدا کردن ساده روزمره و عامیانه پخت و پز است که من استفاده می شود به عشق ورزیدن از جمله اردک پخته با konnyaku توفو و واقعا خوب نسخه های کلاسیک ماهی-معطر گوشت خوک slivers. در سال های اخیر شده است وجود دارد یک شوق برای, جدید, وارد, مواد تشکیل دهنده مانند بامیه و کارخانه یخ.” اما خوشبختانه “قهرمانان محلی در حال انجام بیشترین تلاش خود را به افتخار و حفظ خود و پز میراث برای نسل دیگری.”

بنفش پنج مورد علاقه

  • غذاهای: , ژاپنی, تایلندی, ترکی
  • ادوات آشپزخانه: چینی ساطور اجاق گاز فشار Wok
  • مواد لازم: فلفل سیچوان رب لوبیا فلفل سیچوان های تخمیر شده سویا در خوراک لوبیای پر ادویه و روغن میگو خشک بادنجان
  • بازار: بازار محلی در چنگدو Tor Kor بازار در بانکوک, بازارهای محلی در پرووانس فرانسه
  • آشپز: آشپز یو بو از چنگدو آشپز اسحاق McHale میخک باشگاه در لندن آشپز جیمز لاو از لایل را در لندن آشپز کوری لی از Benu در سان فرانسیسکو

این کتاب برای کسی که به دنبال یک تعمیر سریع و یا دستور العمل های آسان هر چند برخی از آنها ساده را. اولین 60 صفحه معرفی خواننده به غذاهای آشپزخانه و فریزر و جدول. دستور العمل تقسیم 14 بخش و هر دستور یک یادداشت متصل بعضی طولانی و جامع است. بنفش همچنین غواصی به MSG اختلاف است. “من فکر می کنم بسیاری از غربی ها را یک پارانویا در مورد MSG که غیر قابل توجیه است” او muses. “هیچ شواهد علمی که آن مضر است و این ترکیب به نظر می رسد به طور طبیعی در مواد تشکیل دهنده مانند پنیر پارمسان. بسیاری از عالی چینی سرآشپزها استفاده از گاز خردل به طبخ غذا خوشمزه است.” پس گفت که او می افزاید که او نمی کند از آن استفاده کنید. “من فکر نمی کنم لازم است اگر شما با استفاده از مواد تشکیل دهنده خوب. من هم فکر می کنم به طور مداوم به خوردن مواد غذایی به شدت با چاشنی MSG می کند کام و آن را سخت تر برای قدردانی از ظریف و با سلیقه است.”

با توجه به این که چین بسیار شبیه هند در منطقه ای آن, مواد غذایی, تغییرات من بپرسید اگر او تا به یک مورد علاقه. “Sichuanese,” پاسخ می آید “یکی از غذاهای مورد علاقه من در تمام دوران (و محبوب ترین دستور العمل در کتاب من) است ماهی-معطر بادنجان.”

What you didn’t know about Sichuan food

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر