چه برنده تاج بودن چنای مورد علاقه وعده ؟

در حالی که همه از شمال هند بود که چاشنی همه چیز ممکن است از سیب زمینی به chanaدر خود را بزرگ چاق, سمبوسه, آمریکا چنای مردمی رفت حداقل راه و ساخته شده یک سمبل از شعار ما: سادگی. من البته صحبت کردن در مورد مینی پیاز سمبوسه.

فقط برخی از caramelised پیاز همراه با هم در یک پیله نازک آرد سرخ شده در روغن. که تمام طول می کشد. شما می توانید صدای بوقلمون در اوردن پایین در یک سرگرم کننده به اندازه ترد گزش و اجازه دهید این ادویه جات ترشی جات ذوب در دهان شما.

فروتن kutti سمبوسه تماس به شما از چای و مغازه های فانتزی bistros به طور یکسان از فروشندگان خیابانی به مادر خود ، در زمانی که در دوچرخه سواری طولانی, شما در باران گرفتار نمی خواهد شما را برای این مثلث bobbing و بسیار گرم در استخر نفت?

و به یاد داشته باشید زمانی که شما در حال سفر بودند در یک قطار از چنای به زادگاه خود? راه آهن ارائه شده شما خشک آن نان بیات املت و آن را از یک فروشنده به فروش شما ترد پیاز داغ سمبوسه پیچیده شده در یک روزنامه (احتمالا این یکی اگر من صادق بودن) آورده است که شما را به زندگی است.

ما غیر گیاهی و eggetarian دوستان می توانند اسراف ستایش بر آن مطمئن شات درمان خماری, املت.

اما اگر املت chides شما صبح روز بعد برای خود افراط در این سمبوسه است دوست خود را از شب قبل یک حافظه مبارک از زمان خوب است. در جشن خانه احزاب, می شود آن را Deepavali یا هولی خواهد کسی را انتخاب کنید املت نان را با چای, بیش سمبوسه?

مطمئن شوید که آن را نمی ممکن است سالم میان وعده وجود دارد خارج وجود دارد, اما پس از آن چه چیزی است که یک عمر طولانی بدون kutti سمبوسه?

Sweta Akundi تبدیل به یوگی خرس پس از یکی بوی سمبوسه.

What wins the crown of being Chennai’s favourite snack?

این Parsis آن را کردم راست — اگر شما می خواهید را به هر گونه مواد غذایی بهتر قرار دادن یک تخم مرغ در آن است. اگر یکی از این کشور اکثر مواد غذایی-محبت جوامع می خورم تخم مرغ که هستم به شانه آن را خاموش ؟ نه تنها آن است که خوشمزه و متنوع آن نیز سریعترین و ساده ترین انجام بیشتر (و نه فقط پر کردن) چیزی که شما می توانید تا شلاق زدن. چنای با مورد علاقه خود رفع سریع چای-زمان میان وعده در بر داشت به عنوان کاملا به عنوان bajjis و قهوه به نظر می رسد به توافق برسند.

مطمئن شوید که این شهر باقی مانده در چند savouries. اما همه آنها — جز نان و املت — نیاز یا لیبرال dousing در woks یا یک شبه prepping. نان و املت است به آرامی سرخ شده: مواد غذایی سریع در آن ساده ترین و deftest. فقط تماشا کنید که چگونه آن را ساخته شده است, دفعه بعد که شما رفتن به مورد علاقه خود را کادای برای چای یا دود شکستن (که ما را تشویق به تضعیف اینجا).

در هر شهر دیگر و حتی در ما مشهور و راه آهن و نان املت درست تخم مرغ بین دو برش نان است. اما چنای نسخه مخالف است: ساختاری مارول. مهارت ترین فرد در ایجاد یکی نشسته زیادی آهن پن: ترک خوردگی تخم مرغ, کوه در می رم نان حول تخم مرغ بر روی نان ایجاد یک عبا, ترک نان فقط به آرامی خیس, همه در عرض چند دقیقه. روند شادی به تماشای یک جشن حیله گر wristwork یک مطالعه در فیزیک — حرکت نیروی سیال تراکم و ماده چگال.

نمایشهایش کنار ظرف فقط سالم. مقایسه آن با برخی از نفت guzzling میده-سفت جایگزین است که از بین می رود در نیمه نیش می زنند. که مادر خود را شما می خواهید به خوردن ؟

Meghna Majumdar شمارش جهش devilled-تخم مرغ هنگامی که در تلاش برای خواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>