چه انتظار می رود در آخر 2 ماه از NBA فصل به طور منظم

شیکاگو و در حال حاضر آنها استراحت.

تا پنج شنبه, در هر صورت. این زمانی است که NBA می آید و برای یک کوره هشت هفته با حداکثر سرعت دویدن به پایان فصل به طور منظم با تیم داشتن از هر نقطه بین 25 و 29 بازی در سمت چپ به بازی قبل از 16 تیم در زمینه های برگشتی پر شده است.

این همه ستاره بازی تیم LeBron شکست تیم Giannis 157-155 در شیکاگو در شب یکشنبه. اکثر بازیکنان scurried بر روی جت های خصوصی چندی پس از نهایی زنگ برای سریع کمی academist:: دانشجویان — مکان هایی مانند میامی ترکس و کایکوس و باهاما (که در آن برخی از جلسات اتحادیه آغاز شده دوشنبه) در میان مقصدهای است.

بنابراین بازیکنان سعی خواهد کرد برای لذت بردن از آخرین بیت از آرامش به عنوان حذفی فشار ساده و واقعی است.

برای بیشتر قسمت های postseason تیم مجموعه هستند. میلواکی می تواند پرچ حذفی اسکله به عنوان اوایل به عنوان در این آخر هفته. دیگران — 46-8 — بی سر و صدا در سرعت برای سومین-بهترین فصل به طور منظم در تاریخ NBA. آنها از هفت بازی در از دست دادن ستون جلوتر از تورنتو در مسابقه شماره 1 در کنفرانس شرق چهار زیان های روشن از لیکرز در این مسابقه برای لیگ بهترین رکورد.

“کار ما این است که آن را بدیهی است که روز به روز گفت:” دیگران’ Giannis Antetokounmpo های NBA حاکم MVP. “ما می خواهید را به نفع خود به عنوان بسیاری از بازی ها به عنوان امکان پذیر است اما هدف ما این است که برای برنده شدن همه چیز است. بنابراین بدیهی است که به من گفت: شما می خواهید برای برنده شدن در هر بازی. اگر شما برنده شدن در هر بازی است که بزرگ خواهد بود. اما ما نمی توانیم به از دست دادن تمرکز. ما نمی توانیم از دست دادن آهنگ از واقعی ما هدف این است که بهتر است هر روز در حفظ و یادگیری هر روز و برنده شدن همه چیز است.”

تورنتو یک تیم است که بسیاری از مشکوک خواهد سقوط آزاد پس از Kawhi Leonard چپ برای کلیپرز در رایگان آژانس بازدید از شکست NBA سوم-بهترین رکورد در 40-15. رپتورز بوستون و میامی و فیلادلفیا و ایندیانا تقریبا می توانید شروع به ساخت خود را در شرق حذفی برنامه دارد. در کنفرانس غرب لیکرز دنور, کلیپرز, یوتا, هوستون, شهرستان اکلاهما و دالاس همه از هم جدا شده اند خود را در حذفی نژاد به عنوان به خوبی.

که 13 تیم برای 16 لکه های. در شرق بروکلین و اورلاندو به دنبال حفظ دو لکه. در غرب, شماره 8, Memphis, چهار-بازی سرب در پورتلند است و پنج بازی در سن آنتونیو — یک تیم است که نه از دست رفته برگشتی از سال 1997 است اما برخی از کارهای جدی انجام و گسترش است که رگه.

“این احساس خوب به در برد وضعیت” لیکرز همه ستاره جلو آنتونی دیویس گفت:. “من فکر می کنم که شماره 1 در غرب ما چیزی خوب رفتن بیش از وجود دارد در L. A. من هیجان زده در مورد تیم ما. من هیجان زده در مورد شیمی ما. من هیجان زده برای نیمه دوم فصل و دیدن آنچه که ما می توانید انجام.”

برخی از آنچه که برای تماشای پایین کشش از فصل به طور منظم:

سخت سورتمه: اگر ممفیس در حال رفتن به چسبیدن به آن نقطه حذفی در غرب آن شما باید برای زنده ماندن چه Tankathon — که نمودار چنین چیزهایی — می گوید: سخت ترین باقی مانده برنامه در NBA. گریزلیز هنوز دو بازی باقی مانده هر کدام از لیکرز دالاس, هوستون و تورنتو.

ساده ترین برنامه با همان محاسبه: New Orleans که صهیون ویلیامسون به عقب می رود و به استراحت 5 ½ بازی از شماره 8 نقطه.

قدرت ستاره: رزمندگان’ اجرا از حضور در فینال است برای پایان دادن به در پنج آنها 16 ½ بازی از یک نقطه حذفی با 27 بازی در سمت چپ که به معنی ریاضی شانس گرفتن هنوز هم وجود دارد اما فراتر از باریک.

رزمندگان فراموش انتظار برای دریافت Stephen Curry بازگشت از مصدومیت در برخی از نقطه در ماه مارس که — اگر هیچ چیز دیگری می تواند او را برخی از کار را قبل از بالقوه المپیک ظاهر این تابستان و بازگشت به آنچه که آمار و ارقام به بازگشت به حالت عادی طلایی دولت عملیات فصل آینده است.

سخت را به ثمر رساند: هوستون جیمز هاردن است که به خوبی در راه خود را به یک سوم متوالی به ثمر رساند عنوان. اگر او می شود وجود دارد, او به پیوستن جورج ژاپنی, نیل Johnston, Wilt Chamberlain, George Gervin, Michael Jordan و کوین دورانت به عنوان بازیکنان تنها به برنده شدن در این عنوان حداقل سه مستقیم بار.

سخت است که به طور متوسط 35.3 امتیاز در هر بازی 5.3 امتیاز جلوتر از Antetokounmpo.

در اینجا چگونه گسترده یک شکاف است که واقعا است: با فرض اینکه هر دو بازیکن به نظر می رسد در تمام 28 از خود باقی مانده بازی ها و سخت همچنان به نمره خود را در زمان کلیپ Antetokounmpo را به طور متوسط حدود 44.5 امتیاز در هر بازی دیگر از راه برای گرفتن سخت برای عنوان.

در داخل و خارج: اگر فعلی حذفی, جدول رده بندی نگه داشتن 12 تیم — میلواکی, تورنتو, فیلادلفیا و بوستون ایندیانا, بروکلین, اورلاندو, دنور هیوستون, یوتا, Oklahoma شهرستان و کلیپرز — خواهد بود در postseason نیز پس از گرفتن وجود دارد سال گذشته است.

این تیم خواهد بود که در پس از ساخت آن را در سال گذشته: لیکرز ممفیس دالاس و میامی است.

این تیم که در آن می افتد: دیترویت, San Antonio پرتلند و رزمندگان.

خشکسالی ادامه: محرومیت یک تغییر بزرگ سه نفر از چهار طولانی ترین فعال حذفی خشکسالی در NBA را در ادامه این بهار. ساکرامنتو در خط به دست برگشتی برای 14 سال متوالی ققنوس برای 10 سال متوالی و نیویورک برای هفتمین مستقیم فصل.

تیم رینولدز یک خبر مربوط به نویسنده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>