چه چیزی برای انجام در یک روز یکشنبه در Cubbon پارک


کلاس اسکیت

که در آن: در نزدیکی وزارت امور خارجه کتابخانه مرکزی

بنیانگذار بنگلور Skaters Divye Karde می گوید: “مردم در هند بیشتر انتخاب کنید تا اسکیت به صورت رقابتی حوادث; هیچ کس آن را برای سرگرم کننده است.” این منجر شد او را به شروع این گروه در سال 2017, برای ترویج, آزاد, تناسب اندام و تفریحی اسکیت و به صورت رایگان. بیان کرد که حدود 500 نفر هستند که بخشی از این گروه در Meetup برنامه Divye می گوید: “ما باید به حال افرادی که رویای دوران کودکی به یادگیری اسکیت و آنها آموخته با ما.”

این گروه در دیدار از 8 صبح تا 1 بعد از ظهر با دانش آموزان سنین اعم از چهار به 50 است. “در ابتدا آن انجام شد و در بزرگسالان به دلیل وجود کلاس های مربیگری برای کودکان بلکه بزرگسالان را پیدا امن و قضاوت-فضای رایگان برای یادگیری است. اما ما دیدن بسیاری از کودکان به این دلیل که مردم بیشتر نگران فرزندان خود آموزش اسکیت.” همانطور که برای آموزش دانش آموزان او می گوید: “وجود دارد 10 تا 15 نفر هستند که مجهز به تدریس است. من همیشه وجود دارد برای کمک به عنوان به خوبی. آن رایگان است برای تمام سرعت خود را یاد بگیرند.”

به صورت بالقوه دانش آموزان پاسخ دهید در Meetup برنامه و یا فقط به نوبه خود در پارک.

Standup comedy

که در آن: در نزدیکی KSLTA

سونو Bey متشکل از مهندسین-تبدیل-کمدین Debasish رات Rishabh Kanishka, Jitesh Hingorani Sid Agarwal و Kritesh سینگ آغاز شد یک و نیم سال پیش. جمعی انجام شده است و سازماندهی رایگان باز کردن میکروفون در پارک پس از آغاز come rain or shine. می گوید Debasish “من فکر نمی کنم چیزی وجود دارد اتفاق می افتد در صبح روز یکشنبه از Cubbon پارک. ما دو یا سه دور باز میکروفون شروع 8.30 هستم. آن است که باز درست میکروفن به دلیل آن است که سرپرستی; هر کسی می تواند انجام دهد. فقط راه رفتن در لمس پایه با یکی از ما می گویند: “من می خواهم به انجام و منتظر نوبت خود را.”

که در آن: در نزدیکی وزارت امور خارجه کتابخانه مرکزی

آغاز شده توسط Manmeet, بیایید با هم خنده سازماندهی رایگان باز کردن میکروفون در Cubbon پارک در روز شنبه و یکشنبه. می گوید Evellyn Padhy که انجام شده است امینی تمام وقت پس از سال 2016 “وجود دارد باز میکروفون از طریق هفته اما این یکی و کمدین است که کمی با تجربه شرکت در آن. با اجازه خنده با هم بسیار جدید کمدین باید یک فرصت برای سعی کنید از مواد خود را. هیچ فشاری وجود دارد.”

برنامه های فرهنگی

که در آن: در دستهء موسیقی

می گوید: معاون مدیر باغبانی اداره (Cubbon پارک) G Kusuma, “باغداری بخش سازماندهی برنامه های فرهنگی در دستهء موسیقی از 7 به 8 هستم. معمولا از 8 صبح به 9 صبح برنامه سازمان یافته توسط گروه زنان و حفاظت از کودکان. گروه های انجام برنامه های در هماهنگی با جهانی هنر بنیاد یک بنیاد خصوصی.”

به هدف از برگزاری این برنامه های او می افزاید: “در آن برگزار می شود برای سرگرم کردن مردم و به فضای دلپذیر است.”

What to do on a Sunday at Cubbon Park

سگ در پارک

که در آن: در نزدیکی وزارت امور خارجه کتابخانه مرکزی

صبح آمده و شما را ببینید سگ از همه نژاد ها و اندازه بودن چراغ (یا پیشرو حیوان خانگی خود را پدر و مادر) نسبت به منطقه محصور در نزدیکی وزارت امور خارجه کتابخانه مرکزی. سگ پارک رسمی فضایی که در آن سگ می توانید جست و خیز کردن بینی در اطراف و بازی به محتوای قلب خود را. تنها نیاز است که حیوان خانگی خود را می تواند اداره کند که بسیاری از مردم فرز و مهمتر از همه دوستانه است با سگ های دیگر.

What to do on a Sunday at Cubbon Park

چاپ صفحه کلاس

که در آن: در نزدیکی KSLTA

Amit Subba از Holystoke جمعی شده است آموزش اسکیت بورد در پارک برای سه سال گذشته است. “من بخشی از Holystoke جمعی که ترویج ورزش اسکیت بورد سواری در هند. آنها شروع به آموزش اسکیت سواری و من هم به آن را کردم.” می گوید: Amit “این است و نه فقط کودکان که می خواهند به یاد بگیرند. من از دانش آموزان پنج تا 45 و حتی 60. برای مثال برخی از مردم همیشه می خواستم به آن را امتحان کنید اما هرگز این فرصت است. این اواخر اما هرگز بیش از حد دیر است.”

در حالی که کلاس های گذشته معمولا یک ساعت (آنها برگزار شد در مکان های مختلف در سراسر شهر) آن است که دو ساعت در پارک 8 صبح به بعد. “این خوب است; آن صبح و آن تازه است. هر کس به پایان می رسد تا انجام آن را برای بیش از دو ساعت است. حتی من نمی دانم گاهی اوقات.” می خندد Amit.

به عنوان برای چگونه برای پیوستن به سادگی به نوبه خود و یا ثبت نام آنلاین. به اتهام شروع به در ₹2,000.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر