چه استیضاح رای مانند نگاه از داخل اتاق

بالا اتاق شد و به طرز عجیبی آرام قبل از سنا آغاز شد رای گیری روز شنبه در مورد اینکه آیا به محکوم کردن رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ به عنوان خوانده شده: سخنران پلوسی در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از آدرس اتحادیه پلوسی چکش تهمت سخنرانی: ‘یک مانیفست دروغ’ بیشتر در دو مقاله از استیضاح ایستاده قابل توجه در مقایسه با هفته با صدای بلند قفسه سینه-ضرب و شتم بر اینکه او باید از دفتر.

نتیجه این بود در سوال نیست. سناتورها اعلام کرده بود تصمیم گیری های خود را در سه روز منتهی به این دو مهم آرا و تهمت بود اما برخی به تبرئه شد.

هنوز هم در مجلسی که برای هفته ها تا به حال تعریف شده توسط حزبی acrimony, مکث سیاسی آن جنگ گریه می کند و به دنبال سنا ادب با سکوت به این لحظه شد تاریخ است.

تبلیغات

اکثر دموکرات ها در زمان کرسی های خود را به طوری که آنها می تواند بشنود رهبر اقلیت سنا چاک شومرچارلز (چاک) الیس SchumerMichigan فرماندار به تمرکز بر مراقبت های بهداشتی و دستمزد در وزارت امور خارجه این اتحادیه پاسخ یک شبه مراقبت های بهداشتی — ارائه شده توسط مشارکت برای امریکا مراقبت های بهداشتی آینده — دموکرات ها به دنبال پیشدستی تهمت پیام در مراقبت های بهداشتی | E-سیگار مدیران مجموعه برای کباب | حزب دموکرات خواستار کمک مالی اضطراری برای coronavirus پلوسی دعوت از ناتوانی گروه حمایت دولت از اتحادیه بیشتر (D-n. y.) تصمیم نهایی خود را در سخنان قبل از رای گیری. به عنوان او صحبت کرد جمهوری خواهان حوصلگی به اتاق و در زمان کرسی های خود را.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانلادیسون (میچ) میچل McConnellDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی’ Omar: مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس می خواند ‘به عنوان اگر یک coequal شاخه ای از دولت وجود ندارد’ تهمت bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز بیشتر (R-Ky.) تا به حال نهایی می گویند و اشاره کرد که او امیدوار بود این بود که در پایان تلاش برای حذف رئیس جمهور نیست آغاز است.

در طول یک استراحت در مدت کوتاهی قبل از رای سناتورها ساخته شده بحث کوچک در اتاق.

سناتور دموکرات استقبال مجلس استیضاح مدیران. سناتور. دایان فاینستایندایان Emiel FeinsteinFeinstein هل یخ به مشورت ‘واجد شرایط کارشناسان’ تجدید نظر تجدید نظر بازداشت استانداردهای سناتور دموکرات از بانک به منع بودجه قطب شمال حفاری Hillicon Valley: گزارش سنا در روسیه دخالت می رود در هفته آینده | Facebook اهداف coronavirus اطلاعات غلط | FCC می گوید حامل های بی سیم شکست قانون با فروش محل اطلاعات بیشتر (D-کالیفرنیا.) دیده می شد صحبت کردن با همکار کالیفرنیا در کنگره Zoe Lofgrenزو الن LofgrenLawmakers درخواست دیده بان پروب از مغلوب ساختن پیشی جستن admin در پایان وضعیت حفاظت موقت تهمت مجموعه به مقابله با او استیضاح دشمنان استیضاح مدیران نهایی استدلال برای شاهدان بیشتر (D-کالیفرنیا.) و سناتور. Ed Markeyادوارد (اد) جان MarkeyUS قانونگذاران فشار که به رسمیت شناختن تایوان به عنوان دولت مستقل به عنوان شیوع کروناویروس در ادامه سناتور دموکرات از بانک به منع بودجه قطب شمال حفاری کندی جلبک Markey در Q4 جمع آوری کمک های مالی بیشتر (D-جرم.) گفتگو با تشکر. آدام شیفآدم بنت SchiffDemocrats پاره به تهمت سخنرانی: این بود “MAGA رالی” مرد تحت تعقیب به اتهام تهدید به مرگ در برابر آدام شیف تپه صبح روز سه گزارش – برنامه فلپ تاخیر حزبی آیووا نتایج بیشتر (D-کالیفرنیا.) منجر به استیضاح تهدید.

کاخ سفید دفاع تیم, در ضمن, به نظر می رسد تا حد زیادی بحث در میان خود را به عنوان آنها در زمان کرسی های خود را در انتظار مشتری خود را در اختیار دارد ،

برخی از خبرنگاران با هیجان دقیق یک تعامل است که در آن سن. Kyrsten Sinema (D-Ariz.) و سناتور. Joe Manchinیوسف (جو) ManchinCollins: این امر می تواند ‘مفید’ به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن به عذرخواهی اوباما و برچسب تهمت رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable کالینز خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (D-W. Va.), دو حزب دموکرات که قبلا در نظر گرفته شده است نوسان آرا در آغوش یک دیگر را در آغوش گرفتن.

تبلیغات

در آن زمان به خبرنگاران گفت که در حال ممنوع از داشتن گوشی خود را در اتاق نمی دانم که Manchin اعلام کرده بود دقیقه قبل از 4 بعد از ظهر برنامه ریزی شده رای که او در نظر گرفته شده برای رای دادن به محکوم کردن.

سنا نامیده می شد و سپس به منظور. در حالی که خبرنگاران نمی تواند قاضی جان رابرتز از مطبوعات ناحیه در سنا, گالری او می تواند شنیده رله دستورالعمل در مورد نحوه رای گیری مجلس سنا خواهد رفت.

رابرتز گفت: او را به پایین لیستی از سناتورهای نام یک فرایند انجام شده به ترتیب حروف الفبا که در آن نقطه آنها را “ایستاده در خود جای داده و رای به جرم یا گناه نیست.”

اولین رای متمرکز بر این اتهام که برنده شدید قدرت خود را با استفاده از $391 میلیون نفر در ایالات متحده کمک های نظامی به کیف برای فشار آوردن به دولت اوکراین برای باز کردن تحقیقات به نفع خود گشتند از جمله به یک سال 2020 رقیب سیاسی.

سناتور. لامار الکساندراندرو (لامار) Lamar AlexanderGOP سناتور برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable جولیانی: تهمت باید کاملا 100 درصد نگه داشتن بررسی بایدن در حال حاضر آن را همه چیز در مورد انتخابات بیشتر (R دنیاست.) برای اولین بار بود به ایستادگی و اعلام رای خود را: “گناه نیست.”

سپس پریدن در سراسر راهرو دیابت تمی بالدوینTammy سوزان BaldwinDairy صنعت خود را نمی کند کلمه ‘شیر’ سناتور بخواهید FDA برای سرکوب غیر لبنی شیر و پنیر سنا نتواند به معامله برای سرعت بخشیدن به مبارزه با بیش از استیضاح قوانین بیشتر (D-Wis.) رز به بازیگران دموکراتها اول رای رسمی به عنوان “گناه.”

این رای به دنبال یک شبیه والیبال-مانند الگوی سناتور رفتن به عقب و جلو ایستاده و اعلام رای خود را.

زمانی که Manchin که لذت یک رابطه دوستانه با رئیس جمهور ایستاده بود و اعلام رای خود را به عنوان “گناه” بالدوین – نشستن در کنار او راننده سرشونو تکون دادن در تصویب.

همه چشم به دیابت میت رامنیویلارد (میت) میت RomneySusan Collins رقیب: “من می خواهم رای به حذف برگ برنده اوباما و برچسب تهمت رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable کالینز خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتربود که یکی از آخرین سناتورها برای ورود به اتاق برای رای دادن. هنگامی که خود را خبرنگاران و عمومی به طور یکسان craned سر خود را به تماشای.

او مجموعه برای تبدیل شدن به اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده برای رای دادن در یک استیضاح دادگاه برای حذف یک رئیس جمهور از حزب خود.

رامنی قبلا سرخ با احساس خفگی به او اعلام کرد در طبقه سنا که او را رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در یک اتهام سوء استفاده از قدرت فقط دو ساعت زودتر. اما در زمان رای رسمی وارد جمهوری خواه ایالت یوتا به دست آورد بود آرامش خود را حفظ قیافه و چهره او به عنوان گل رز از صندلی خود را – در محاصره توسط متفقین از رئیس جمهور-و رای “گناه.”

سناتور. جان Barrassoجان آنتونی BarrassoSenate درام اطراف تهمت آزمایشی شروع به شکست پشت صحنه مک کانل را استیضاح درام نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (R-Wyo.), شماره 3 از حزب جمهوری خواه بود که در میان اوباما که تبدیل در صندلی های خود را به نگاه رامنی به عنوان او را شکست با حزب خط.

در مقایسه با بسیاری از هفته مذاکرات و مباحث آن را در زمان حدود 10 دقیقه برای رای اول را به پایان برساند و تبرئه اعلام اتهام سوء استفاده از قدرت می شود ساخته شده است.

رابرتز جزئیات نهایی شمارش با 48 رای گیری را محکوم و 52 رای به تبرئه. سنا نیست رسیدن به آستانه یک اکثریت دو-سوم برای حذف مغلوب ساختن پیشی جستن از دفتر رابرتز گفت.

دموکرات ها هم بزنید نه در زمانی که اعلام شده بود به احتمال زیاد نشانه آن است که آنها تا به حال مدت طولانی شناخته شده است که چه نتیجه رای خواهد بود. هیچ اوج فقط بسته شدن.

دومین رای گیری به دنبال یک الگوی مشابه با رابرتز رفتن را از طریق تماس رول در دومین استیضاح مقاله انسداد کنگره است. آمریکا را متهم کرده بود که مغلوب ساختن پیشی جستن از مانع خود را پرس و جو به تماس های خود با اوکراین را مسدود انتشار اسناد و شهادت شهود.

اما این رای بر خلاف یکی از قبلی بود به شدت در امتداد خط حزب با رامنی انتخاب به رای “گناه نیست.” نهایی شمارش آرا فرود در 47-53.

رابرتز دوباره گفت که آستانه نشده بود ملاقات کرد و اعلام کرد که برنده شد تبرئه از اتهامات گذاشته و در برابر او.

تبلیغات

“سنا پس از تلاش دونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس جمهور ایالات متحده پس از دو مقاله از استیضاح به نمایش گذاشته و در برابر او توسط مجلس نمایندگان و دو سوم سناتورهای حاضر نیست که او را به جرم اتهامات مندرج در آن,” رابرتز بخوانید در قسمت. “از این رو به دستور و حکم است که گفت: دونالد جان تهمت بود و او بدین وسیله تبرئه از اتهامات عنوان شده در مقالات گفت:.”

پس از یک ماه-طولانی بسیار حزبی فرایند سوم استیضاح محاکمه در تاریخ یک رئیس جمهور آمریکا با نتیجه دو حزبی لحظه-تشویق برای رابرتز و دیگران که کمک محاکمه می گیرد.

مک کانل ارائه شده ستایش به رابرتز ضمن تشکر از او را برای ساعت ها او را صرف نظارت بر محاکمه که اغلب کشیده در اواخر شب. مک کانل را به او اعطا طلایی gavel برای خدمات خود را.

سنا صفحات — که اغلب دیده می شود در حال اجرا به عقب و جلو توزیع آب و ورقه کاغذ به بی سناتور — همچنین دریافت claps از هر دو طرف. هر دو مک کانل و شومر ستایش آنها را برای آمدن به این مشخصات بالا نقش در میان گیج کننده رویداد تاریخی.

مجلس سنا پس از آن موکول و مجلسی شروع به پاک کردن.

سناتور. Roy BluntRoy Dean BluntSenate چشم سریع گریز پس از استیضاح رای سنا درام اطراف تهمت آزمایشی شروع به شکست نهایی استیضاح رای به تعویق افتاد شنبه در میان داخلی ایران تف بیشتر (R-Mo.) راه می رفت در کنار سناتور. Patrick Leahyپاتریک جوزف LeahyDemocratic سناتور درخواست بانک ها برای منع بودجه قطب شمال حفاری یک شبه دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن پشت رول محدودیت در معادن زمین | پنتاگون مسائل راهنمایی در coronavirus | استیضاح محاکمه نزدیک شدن پایان پس از زلزله نپال شاهد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باعث محدودیت در استفاده از مین های زمینی بیشتر (D-Vt.) با سن. لیندزی گراهاملیندسی Olin GrahamHuawei تهدید آمریکا و بریتانیا ‘رابطه’ مغلوب ساختن پیشی جستن آماده به صورت انتخاب مجدد در دولت از اتحادیه سنا درام اطراف تهمت آزمایشی شروع به شکست بیشتر (R-S. C.) و فاینستاین پس از پشت سر آنها را به عنوان آنها همراهی رابرتز از سنا مجلسی.

تبلیغات

استیضاح مدیران به دنبال به عنوان آنها منجر شد به بیرون از اتاق در یک فایل واحد.

پس از خانه اعضای چپ طبقه سناتور و دیگران در طبقه شروع به ترک.

کاخ سفید دفاع وکیل جی Sekulowجی آلن SekulowRoberts پدیدار صدمه ندیده از تلخ استیضاح محاکمه نوسان آرا سرقت نور افکن در ماراتن تهمت استیضاح Q&A پلوسی می گوید تهمت وکلا ‘خوار’ خود را نشان می دهد disbarment بیشتر دیده می شود می تواند دست دادن با اعضای تیم خود را قبل از آنها راه می رفت کف کردن.

هنوز, برخی از سناتورهای آویزان بازگشت.

یکی از سناتورها که به نظر می رسد معطل پس از رای گیری شد و از سوی دیگر ، Doug Jones (D-Ala.), که تا به حال در نظر گرفته شده است یک نوسان پرسی را محکوم یا تبرئه. تشکر. Sheila Jackson Leeشیلا جکسون LeeNo تجربه مورد نیاز: ما استخدام قضات مهاجرت که هیچ قانون مهاجرت تجربه مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را محدود می کند سفر از نیجریه و پنج کشور دیگر Hillicon دره: اتحادیه اروپا, هل در مقابل ما روی Huawei | داخلی بخش زمینه هواپیماهای بدون سرنشین بیش از نگرانی های امنیت سایبر | وارن انتشار طرح برای مبارزه با انتخابات دروغ | خانه اخلاق پنل هشدار ارسال deepfakes بیشتر (D-تگزاس) که یکی از چند خانه اعضای تماشای رای از داخل اتاق رفت و در را تکان داد دست خود را. سناتور. Mazie HironoMazie کیکو HironoDemocratic سناتور درخواست بانک ها برای منع بودجه قطب شمال حفاری تپه صبح روز سه گزارش – فوق العاده شلوغ هفته; آیووا قفقاز امروز دموکرات ها نگران تهمت تیم خواهد گیلاس انتخاب نکردن اسناد و مدارک دوران دفاع بیشتر (D-هاوایی) به آنها پیوست دادن جونز در آغوش گرفتن.

سناتور. Dick Durbinریچارد (دیک) یوسف DurbinTrump bashes ‘مدیکر برای همه’ در ضربه تند وشدید زدن در ساندرز آیووا بحران را تهدید می کند در آینده از دولت قفقاز ایلینوی سناتورها دیدار با Amtrak مدیر عامل شرکت بیش از 000 برچسب قیمت برای کاربران صندلی چرخدار بیشتر (D-بیمار است.) را تکان داد دست خود را در عبور از او به عنوان چپ طبقه سنا.

جونز سپس رفت به صحبت کردن با سنسور. سوزان کالینزسوزان مارگارت CollinsCollins: این امر می تواند ‘مفید’ به صورت مغلوب ساختن پیشی جستن به عذر خواهی سوزان کالینز رقیب: “من می خواهم رای به حذف برگ برنده اوباما و برچسب تهمت رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable بیشتر (R-مین) و لیزا Murkowskiلیزا ان MurkowskiGOP سناتور برچسب مغلوب ساختن پیشی جستن رفتار ‘شرم آور’ اما نه impeachable یک شبه انرژی: BLM وزن برنامه ای برای کاهش زیست محیطی بررسی | دیدار با زنی که می خواهد به اختراع دوباره بازیافت | Murkowski می گوید برنامه انرژی به زودی کالینز خواهد رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن بیشتر (R-آلاسکا) دو جمهوریخواهان میانه که در نهایت تصمیم گرفت در برابر رای به محکومیت رئیس جمهور با وجود توصیف رفتار خود را به عنوان اشتباه و نامناسب است.

معلوم بود چه سه مورد صحبت کردیم اما به نظر می رسد بحث های دوستانه. دو زن هستهای با تکیه بر میز خود راننده سرشونو تکون دادن یقین به عنوان آنها به او صحبت کرد. و در یک نقطه Murkowski تمدید بازوی او قرار داده و آن را بر روی جونز شانه.

پس از کف پاک بسیاری از سناتورهای reprised اغلب دیده می شود عمل می کنند در حال اجرا به دوربین در سنا زیرزمین.

Manchin جونز و دیگران را متوقف و به صحبت با خبرنگاران در مورد چگونه آنها را وارد در گیری آنها.

جمهوری خواهان مجلس سنا در ضمن در زمان تعطیلات به دامان تشویق این نتایج در حالی که همچنین پیش بینی, است که آمریکا را حفظ خواهد کرد شخم به جلو با تحقیقات خود را به رئیس جمهور آنها تا به حال فقط استیضاح.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im