چه متوقف زنان رو به افزایش در قوه قضائیه ؟

دادگاه عالی هند تا به حال تنها هشت قضات زن در دادگاه بالا تنها 10 درصد از تمام قضات زن هستند. عدم حضور زنان در هند به دادگاه بالاتر است و به خوبی مستند شده است اما تحقیقات جدید نشان می دهد که این وضعیت نیز یک مشکل در دادگاه های پایین تر.

Sumathi Chandrashekaran و دیگران در اقتصادی و سیاسی هفته نامه تجزیه و تحلیل استخدام مدنی قضات و قضات منطقه بین 2007-2017 مختلف در کشورهای هند است. نویسندگان انتخاب این سطح به عنوان آنها در حال ورود نقاط به کمتر قضائیه.

در 15 متحده که داده ها در دسترس بود نویسندگان پیدا کنید که 36.5 درصد از مدنی قضات استخدام بیش از 10 سال بودند در 15 متحده است. استخدام مدنی قضات بر اساس یک امتحان است که اجازه می دهد تا تازه قانون فارغ التحصیلان به اعمال می شود. Encouragingly استخدام زنان افزایش یافته است و در طول زمان در بسیاری از ایالت ها. در سال 2007 تنها 27.6 درصد از زنان شدند اما این افزایش به 49.2 درصد تا سال 2017.

اما حضور زنان در منطقه قاضی کادر است که به عنوان امیدوار کننده است. در میان قضات منطقه که به صورت تصادفی انتخاب و از نوار وضعیت شوراهای طریق امتحانات تنها 12 درصد از زنان در 13 ایالت و تحليل قرار گرفت. نمایندگی بود به خصوص کم, Jharkhand (1 زن 30 منطقه قاضی قرار ملاقات), Uttar Pradesh (9/139) و گجرات (4/57).

با توجه به نویسندگان یک مانع عمده برای زنان استخدام به عنوان منطقه قضات معیارهای واجد شرایط بودن به امتحانات ورودی. وکلا نیاز به هفت سال کار مداوم عمل حقوقی می شود و در رده سنی 35-45. این یک نقطه ضعف برای زنان به عنوان بسیاری هستند که ازدواج با این سن است. بیشتر و انعطاف ناپذیر ساعت کار در قانون همراه با مسئولیت خانوادگی نیرو بسیاری از زنان به رها کردن از تمرین و آنها موفق به دیدار با نیاز به تمرین مداوم.

همچنین بخوانید: شکستن از طریق پسران’ Club ظهور زنان در پایین Judiciarytps

ضربه محکم و ناگهانی واقع امکانات جدید و جالب می خواند از دنیای پژوهش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de