چه چیزی باعث Speyside را ویسکی ویژه

آلن وینچستر یک روحیه انسان است. اجازه دهید فقط می گویند که یکی از بسیاری از قدرت پردازش از بودن یک استاد distiller. به خصوص با توجه به او شده است در whisky صنعت برای 40 سال از او 16 ساله است.

برای 20 سال گذشته وینچستر شده است بخشی جدایی ناپذیر از الکل غول Pernod Ricard. “از آن شده است یک افتخار برای کار با Pernod Ricard در راز Speyside یک سرپرستی مجموعه ای از 15 نادر و قابل توجه whiskeys از چهار Speyside دست نیافتنی ترین مشروب می گوید:” وینچستر.

برای uninitiated Speyside واقع در زیبا ارتفاعات اسکاتلند اسکاتلند بزرگترین whisky-تولید منطقه است. این خانه به 50 مشروب و نشان دهنده تقریبا نیمی از تمام مشروب در اسکاتلند که برخی از آنها در تاریخ به اوایل 1800s.

What makes Speyside’s whisky special

توضیح جغرافیا وینچستر می گوید که پنج وجود دارد بی چون و چرای مناطق در اسکاتلند تولید این نوشیدنی: Speyside ارتفاعات زمینهای پست Islay و Campbeltown, هر یک از ارائه آن خود را متمایز مشخصات عطر و طعم.

یکی از دلایل که چرا Speyside و خارج از غرفه است که با توجه به فراوانی آن و کیفیت آب است. اعتقاد بر این است که آب منطقه دارای بالاترین سطح از مواد معدنی محلول در کشور است. و به عنوان یک نتیجه چه می کنید پیچیده صاف whiskeys “صرفه با ذغال سنگ و پر از میوه.” سیب و گلابی و عسل و وانیل و ادویه همه نقش در عبارات از این منطقه که معمولا بالغ در شری casks.

درام جزئیات

  • ارتفاعات منطقه دارای تنوع زیادی از طعم و شخصیت از فندک بندی تمام راه را از طریق به شور ساحلی malts.
  • نرم و صاف malts مشخصه از زمینهای پست منطقه ارائه ملایم و ظریف کام یادآور چمن پیچ امین الدوله, کرم, زنجبیل, تافی, نان تست و دارچین.
  • Islay یک جزیره منحصر به فرد که در آن اکثریت جمعیت آن درگیر هستند در whisky, تولید, مشهور است که برای آتشین به شدت peated بندی ،
  • Campbeltown بندی نکات از نمک, دود, میوه, وانیل و تافی در ترکیب بندی قوی و غنی بود.

منطقه تولید قریب به اتفاق تعدادی از malts. برخی از این بهتر-نام های شناخته شده عبارتند از Glenfiddich این Macallan, گلنلیوت گلن مارماهی و Aberlour و همچنین گلن کیت, Caperdonich و Braes از گلنلیوت که بخشی از راز Speyside مجموعه است. وینچستر می گوید: فلسفه خلقت راز Speyside یکی از, کشف, غنی سازی فرهنگی و تعالی است.

مشروب جذاب داستان است. “نگاهی به Caperdonich برای مثال — کارخانه یا محل تقطیر گرفته شده پایین آجر به آجر در سال 2011 وجود دارد تنها محدود عرضه ویسکی برجسته در این مجموعه است. یک بار رفته آنها را برای همیشه از دست رفته” او می گوید.

و فراموش بندی از مشروب از Speyside یک مشخصه طعم و مزه و یا عطر? اگرچه شیرین میوه ای و گل Speyside “سبک” خانه سبک های مختلف مشروب در همان منطقه می تواند به طور چشمگیری متفاوت می گوید وینچستر.

با وجود داشتن بیش از 120 فعال مشروب در سراسر مناطق مختلف این درام در اینجا متفاوت از یک کارخانه یا محل تقطیر را به دیگری. “از منبع آب و شکل هنوز به چوب از چلیک استفاده می شود برای روح وجود دارد بسیاری از عوامل است که Scotch whisky خیلی زیبا و متفاوت است.” او می افزاید: “هیچ دو یکسان هستند; هر یک خود افتخار میراث منحصر به فرد تنظیم و راه خود را از انجام کارهایی که تکامل یافته و تصفیه شده در طول زمان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>