آنچه که در صنعت املاک و مستغلات انجام شده برای کمک به خود مهاجر نیروی کار نیروی کار?

ما خبرخوانها هستند و آب گرفتگی با ویدئوها و مقالات در مورد کارگران مهاجر پیاده روی بیش از 100 متر در روز برای رسیدن به خود مربوطه زادگاه. تعلیق قطار و اتوبوس و آب بندی از مرزهای دولتی را ترک کرده و چندین هزار نفر رشته در سراسر کشور است. که صنایع این کارگران عمدتا خدمات ؟

املاک و مستغلات است که سومین بخش پس از بخش کشاورزی و تولید به استفاده از نیروی کار مهاجر. می گوید: Prashant Thakur مدیر & Head – تحقیقات Anarock مشاوران املاک: “اوتار پرادش و راجستان, Madhya Pradesh, بیهار و تامیل نادو حساب برای بیش از نیمی از کشور را در مجموع ساخت و ساز اشتغال است.” به عنوان هر ملی توسعه مهارت شورای نیروی کار شاغل در ساخت و ساز و املاک و مستغلات بخش است که انتظار می رود به رشد به 76 میلیون سال 2022.

در پرتو این مستند آن است که زمان به درخواست چه صنعت و توسعه دهندگان در حال انجام برای کارگران است. “با توجه به طبیعت بی سابقه ای از COVID-19 بحران توسعه دهندگان شده اند گرفتار کردن گارد و در حال آمادگی برای مقابله با این وضعیت. بسیاری از مارک توسعه دهندگان و عمده بازیکنان پله به جلو با برنامه ها و سیاست هایی برای مقابله با این وضعیت پیش بینی نشده می گوید:” Thakur.

نگه داشتن چک

Niranjan Hiranandani ملی رئیس جمهور از ملی املاک و مستغلات شورای توسعه (NAREDCO) می گوید: “تمام صنعت بدن را ابلاغ به اعضای خود را به شدت از این بیماری همه گیر را با چالش ها و وعده داده شده برای کمک به کارگران مهاجر به عنوان آنها آسیب پذیر هستند.” اما در سناریوی او می افزاید: “ما نیاز به عامل است که کارگران امید بستن به حرکت به دور از سایت به بازگشت به روستاهای خود را اضافه کردن به این موضوع”.

Arun, Mn, بنیانگذار و مدیر عامل Casagrand توضیح می دهد که در محل اسکان و مواد غذایی روزانه کمک هزینه است که به همه ارائه مهاجر کارگران او را استخدام. “پایه امکانات بهداشتی و شستشو مناطق نیز ارائه شده است. ما مرتب اتاق انزوا در هر اردوگاه در مورد یک نیاز مطرح می شود,” او می گوید. کارگران مهاجر را تا 80% از کل کارگران قدرت 4,700. “50 درصد از این کارگران از Bihar, به دنبال Odisha (18%), West Bengal (15%), Uttar Pradesh (8%), Madhya Pradesh (6%), Jharkhand (2%) و آندرا پرادش (1%).”

دستورالعمل های رسمی (BOCW عمل می کنند و دولت.)

  • 1. مجموعه ای از کامل کار / جزئیات کارکنان و آموزش آنها در مورد Covid-19 و در نظر گرفتن اقدامات احتیاطی لازم
  • 2. تمام فعالیت های ساخت و ساز متوقف شود
  • 3. کار مستعمرات بود و مجهز به امکانات اولیه از جمله کافی مواد غذایی اساسی تامین آب شستن دست حرارتی غربالگری امکانات بهداشتی همراه با فضای کافی برای اجتماعی فاصله
  • 4. جداسازی بخش ارائه شده
  • 5. حرارتی غربالگری انجام شده و ثبت حداقل دو بار در روز هر روز
  • 6. ترتیبات برای چک آپ پزشکی برای همه کارگران در روز متناوب و حفظ سوابق
  • 7. جنبش کارگران باید بررسی شود
  • 8. اطلاعات کافی در مورد تماس های اضطراری در نزدیکی بیمارستان شکایت افسر و…. به به کارگران
  • حسن نیت ارائه میدهد: JLL هند

رسمی, بخشنامه

در مارس 23, مدیریت صنعتی, ایمنی و سلامت فرستاده شده از یک دایره آموزش کارفرمایان ساختمان و ساخت و ساز با این نسخهها کار (BOCW) میلادی مطابق با مفاد BOCW قانون سال 1996 و در این بین دولت مهاجر کارگر (قوانین و مقررات استخدامی و وضعیت خدمات) عمل 1979. قانون می گوید که مواد غذایی و مراقبت های پزشکی و مسکن مناسب با فضای جداگانه برای پخت و پز, حمام کردن, شستشو و دستشویی امکانات به سایت ارائه شده و یا در یک فضای تعیین شده در این نزدیکی هست.

آن همچنین آمده است که هنگامی که بیش از 250 کارگر شاغل هستند و زمانی که بیش از 100 بین دولت کارگران مهاجر شاغل هستند قمقمه امکانات باید فراهم شود. قوانین نیز می گویند که پیمانکار باید اطمینان مناسب و کافی تجهیزات پزشکی و اقدامات پیشگیرانه در برابر بیماری های همه گیر و عفونت ویروس: ‘کل هزینه درمان در بیمارستان اتهامات و هزینه های سفر از بیمارستان به ساکن باید منتقله توسط پیمانکار.

با توجه به S. Sridharan رئیس تامیل نادو فصل کنفدراسیون از توسعه دهندگان املاک و مستغلات’ انجمن از هند (CREDAI) فرستاده است دستورات را به سازنده آن عضو است. آنها مورد نیاز برای ارائه به کارگران با مواد غذایی و سایر ملزومات. “این یک زمان دشوار برای صنعت, و ما دیده می شود آن است که تمام اعضا مطابق با دستورالعمل. غذا و مقررات در حال عرضه به کارگران در محل و به کسانی که در اردوگاه. ما همچنین مداخله با پیمانکاران برای اطمینان از لوازم رسیدن به آنها,” او می گوید.

A labourer stands on a truck carrying construction materials at a construction site of a residential building in Noida

یک کارگر می ایستد در یک کامیون حمل مصالح ساختمانی در یک سایت ساخت و ساز از یک ساختمان مسکونی در نویدا | عکس های اعتباری: muralidharan

فرایند بودجه

این فرایند عمل نیاز به صنعت ساخت و ساز به پرداخت 1 ٪ از هزینه کل پروژه خود را به سمت رفاه کارگران.

“آن را دشوار است به می گویند که چگونه بسیاری از به دنبال این بخشنامه را بر زمین چند تن از توسعه دهندگان در حال تلاش برای به انجام کمی خود را می گوید:” Thakur از Anarock. “سازندگان در سراسر شهرستانها در حال ارائه غلات و حبوبات و سبزیجات و نوشیدن آب و شیر. در بسیاری از موارد سایت های ساختمان و اردوگاه ها مسکن کارگران در حال fumigated و sanitised.”

در زمین

با توجه به Chitty ببو رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Akshaya این 679 کارگران او استخدام شده اند به 10 کار مستعمرات در چنای و یکی در Trichy. “ما شده اند حساس آنها را در این موضوع و در نظر گرفتن اقدامات پیشگیرانه در سایت نیز هست. اسکان و مواد غذایی و دسترسی به توالت و آب آشامیدنی است که ارائه شده است. ما آمبولانس و تجهیزات پزشکی و همچنین.”

دیگر سازندگان می گویند که آنها در حال بدست گرفتن اقدامات مشابه است. اگر این مورد است, چه توضیح می دهد که خروج دسته جمعی از کارگران سراسر متحده ؟ “این لغزش رخ داده در چند بخش از کشور و نیاز به برخورد با شدت گفت:” صنعت منبع.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر