طول تاج همه گیر شده است صحبت در مورد بهداشت شخصی با کلمات تمیز کردن ضد عفونی و استریل کردن جای یکدیگر استفاده می شود.

اول تمیز کردن. تمیز کردن حذف هر گونه قابل مشاهده ذرات اعم از گرد و غبار به مواد غذایی کاهش یافته است. مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) توصیف آن به عنوان “حذف مواد خارجی (خاک و مواد آلی) از اشیاء است و به طور معمول انجام شده با استفاده از آب با مواد شوینده و یا آنزیمی محصولات است.” همچنین این اولین گام برای ضد عفونی و عقیم سازی.

“این است که به اندازه کافی برای تمیز کردن خانه های ما به عنوان ما همیشه اگر وجود دارد هیچ اعضای خانواده که آلوده می شوند. اما این روند نمی کشتن باکتری یا ویروس; آن را به جای آن را کاهش می دهد درصد در سطح” می گوید: دکتر Vinay D. مشاور و مدیر گروه بیماری های عفونی آپولو بیمارستان بنگلور. “اگر وجود دارد هر گونه افرادی که مبتلا به کروناویروس ما باید ضد عفونی مشترک مناطق و سطوح را لمس فرد برای جلوگیری از گسترش آن.”

ضد عفونی کمک می کند تا ما کشتن میکروب ها با استفاده از مواد شیمیایی. “این می تواند انجام شود با سفید کننده کلر و یا هر گونه الکل بر اساس محصول موجود در بازار است. اما این روند هنوز هم می تواند ترک هنوز هم در پشت رویشی و اسپور در سطح.”

برخی از زمینه های مشترک است که باید ضد عفونی شوند دستگیره های درب, نور, سوئیچ, ضد, صدر, جدول, دسته شیرهای آب توالت و دستگاه های الکترونیکی. “بررسی کنید که آیا این محصول می گوید: مواد ضد عفونی کننده در برچسب آن و مطمئن شوید که آن را نمی گذشت آن تاریخ انقضاء. دنبال دستورالعمل سازنده آن نرم افزار است. بهتر است به پوشیدن دستکش هنگامی که شما در حال دست زدن به مواد ضد عفونی کننده برای جلوگیری از سوزش در پوست” دکتر Vinay هشدار می دهد.

شما می توانید یک محلول سفید کننده خانگی با مخلوط چهار قاشق چایخوری مایع سفید کننده را با یک لیتر آب است. در او نشان می دهد خیساندن ظروف را در آب گرم و صابون برای چند ساعت قبل از شستن آنها. “اگر شما را از خیس کردن لباس های خود را در یک محلول ضد عفونی کننده برای 30 دقیقه. شستن این و خشک کردن آنها را در زیر آفتاب قبل از شما آنها را می پوشند دوباره,” او می گوید.

سطح بعدی است استریل کردن. با توجه به CDC این فرایند از بین می برد تمام میکروارگانیسم ها در سطح یا در یک مایع برای جلوگیری از انتقال بيماري در ارتباط با استفاده از این آیتم استفاده کنید. “آن را می کشد همه چیز از جمله اسپور.” این امر به ویژه مهم برای بیمارستان که در آن عمل جراحی می گیرد. “این است که مطمئن شوید که میکروب ها نمی تواند از انتقال یک بیمار به دیگری. این می تواند انجام شود با استفاده از حرارت اتوکلاو (بخار تحت فشار) و یا تابش. اما عقیم سازی ضروری است که باید انجام شود برای این مقدار از میکروب ها است که می توان در خانه ها می گوید:” دکتر Vinay.

در این ستون ما رفع ابهام buzzwords در سلامتی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im