WH مقامات مورد بحث HHS وزیر جایگزینی زیر انتقاد از بیماری همه گیر پاسخ: وال استریت ژورنال

مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات دولت را مورد بحث جایگزینی بهداشت و خدمات انسانی (HHS) در اتاق الکس آذر پس از دست زدن به او از روزهای اولیه از این بیماری همه گیر کوروناویروس آمده است در زیر آتش شش منابع آشنا با این وضعیت گفته وال استریت ژورنال.

این مجله منابع گفت که در حالی که دولت ابراز نگرانی در مورد تکان دادن بالا HHS پرسنل در گیر آنها توجه داشته باشید که با نا امیدی آذر ساختمان شده است در هفته های اخیر.

مقامات نیست نشان می دهد به مجله اگر یک پرسنل تغییر قریب الوقوع بود.

تبلیغات

در اوایل این ماه رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpBiden پاکستان به رسمیت شناختن نسل کشی ارامنه اگر رئيس جمهور منتخب Nadler پرس بر بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن با استفاده از اورژانس قدرت در طول همه گیر چین اعزام تیم به کره شمالی توصیه کیم جونگ سازمان ملل متحد: گزارش بیشتر در یک توییت گفت: آذر “به من گفت که هیچ چیز تا بعد” در پاسخ به سوال در مورد اینکه چرا رئیس جمهور نمی اقدام در برابر این بیماری همه گیر در اوایل.

سخنگوی کاخ سفید در جاد Deere انکار کرد که هر نوع شلیک شد در آینده.

“وزارت بهداشت و خدمات انسانی تحت رهبری وزیر آذر در ادامه به سرب در تعدادی از رئیس جمهور اولویت های” دیر گفت: مجله. “هر گونه گمانه زنی در مورد پرسنل غیر مسئولانه است و انحراف از کل ما-از-پاسخ دولت به COVID-19.”

یک HHS سخنگوی گفت: انتشار شنبه: “وزیر آذر مشغول است در پاسخ به یک, جهانی, بحران بهداشت عمومی و آیا زمان برای کاخ فتنه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>