WH رسمی: ما را در رسیدن به ‘ballpark’ ظرفیت های تشخیصی نیاز دارد ممکن است به اقتصاد باز

یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را بالا مشاوران در coronavirus پاسخ گفت: پنج شنبه که ممکن است ایالات متحده باید در “ورزشگاه” تشخيص ظرفیت مورد نیاز برای اقتصاد شروع به بازگشایی شده است.

“مه ما باید یک تست بسیار بیشتری نسبت به ما در حال حاضر” دریاسالار برت Giroir گفته بلومبرگ.

“توسط ما قطعا در ballpark. آیا ما دقیقا وجود دارد بستگی به برخی از عوامل از جمله چقدر در گردش است و منطقه ای که در آن این می افتد. که پاسخ صحیح است من نمی توانم به شما یک بله یا نه”.

تبلیغات

عضو مجلس coronavirus وظیفه نیروی Giroir معاون وزیر در وزارت بهداشت و خدمات انسانی قرار داده شد مسئول نظارت و تسریع این کشور به ویروس تست قابلیت های ماه گذشته.

Giroir توضیح داد که دولت در حال کار برای ایجاد چهار نوع از تست های تشخیصی مورد نیاز برای بازگشایی اقتصاد با خیال راحت: گسترده نظارت تست از علائم خاص, تماس, ردیابی و ضد بدن تست. Giroir به ذکر است که تست آنتی بادی است که هنوز هم هفته دور.

با توجه به COVID-19 ردیابی پروژه حجم تست در آمریکا سر به فلک کشید پس Giroir مسئولیت خود را به عهده گرفت. در 19 مارس روز پس از Giroir در ابتدا منصوب شده توسط رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpCalifornia فرماندار ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای کمک به دولت در میان coronavirus بحران تهمت و تهدید به خودداری از صدور روادید برای کشورهایی که نمی به سرعت بازگرداندن شهروندان تهمت مدیر به نظر می رسد به قطع کارگر پرداخت برای کمک به صنعت در طول همه گیر: گزارش بیشترتنها 100 ، 000 نفر در سراسر کشور شده بود را آزمایش کردند. در حال حاضر بیش از 2.2 میلیون نفر آزمایش شده است.

آمریکا کانون این بیماری همه گیر با بیش از نیم میلیون مورد تأیید و نزدیک به 20 ، 000 مرگ و میر ناشی از شنبه شب با توجه به اطلاعات وارد شده توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>