غرب ویرجینیا اعلام کرد شش هفته بازگشایی روند

غرب ویرجینیا رژیم صهیونیستی است. جیم عدالت (R) روز دوشنبه اعلام کرد که دولت خود را به اجرای شش هفته برنامه ریزی برای بازگشایی برخی از بخش های اقتصاد دولتی در حالی که در ادامه به نبرد گسترش coronavirus.

در انتشار اخبار در فرمانداری وب سایت دادگستری گفت که مراکز بهداشتی درمانی و بیمارستان ها خواهد بود قادر به ادامه روش انتخابی به عنوان بخشی از فاز اول این طرح آغاز مارس 30. بیمارستان ها باید قادر به نشان می دهد که آنها را مناسب انبارهای تجهیزات حفاظت شخصی (PPE) و یک طرح برای پاسخ به افزایش coronavirus موارد به منظور واجد شرایط.

مرحله دوم آغاز یک هفته بعد اجازه می دهد کسب و کار است که ارائه خدمات حرفه ای مانند سالن مو برای بازگشایی هر چند آنها خواهد بود موضوع را به تعدادی از محدودیت های جدید از جمله مفاد نیاز مشتریان را ملاقات کنید و صبر کنید در وسایل نقلیه خود را و یا در جای دیگر خود را قبل از زمان برنامه ریزی شده.

تبلیغات

همچنین بازگشایی در مرحله دوم خواهد شد در هر کسب و کار کوچک با 10 نفر از کارکنان و یا کمتر در حالی که بیشتر از بازگشایی مورد نیاز را در مجموعه ای منتشر می شود در روز های آینده.

بعد از 2 هفته می آید چهار هفته مبهوت reopenings از دیگر بخش های غرب ویرجینیا, اقتصاد, بر اساس برنامه ای که دولت کارشناسان بهداشت برنامه ای برای انتشار در هفته های آینده. گنجانده شده در این طرح عبارتند از مقررات مربوط به بازگشایی سالن های کنسرت, رویدادهای ورزشی, فیلم و تئاتر با توجه به فرماندار گفته است که توضیح داد که چنین کسب و کار باقی می ماند بسته شده است.

“ما آمده ایم تا با یک روش که ما فکر می کنم ما حرکت رو به جلو با علوم ریاضی و پشت آن است و کارشناسان در پشت آن و رهبری در پشت آن ما کاملا در حال حرکت در راه حق” عدالت در بیانیه ای گفت: همراه با انتشار اخبار. “ما در حال رفتن به نظارت و دیده بان هر روز و ما در حال رفتن به مراحل کوچک ما را ببینید که در آن ما هستند.

“اگر ما رو به توقف و یا کاهش سرعت و یا بازگشت تا پس از آن که آنچه که ما در حال رفتن به انجام. شما به انجام کار خوب تا کنون غرب ویرجینیا و در حال حاضر ما در حال رفتن به جلو حرکت کند. ما نمی تواند نشستن هنوز هم برای همیشه به دلیل بیش از حد بسیاری از چیزهای بد اتفاق می افتد,” او اضافه شده است.

عدالت اعلام می آید به عنوان رئیس جمهور تهمتدونالد جان مغلوب ساختن پیشی جستن ما دربندی چقدر بانک ها قرض می تواند به عنوان بخشی از coronavirus اضطراری برنامه مغلوب ساختن پیشی جستن در ‘شریف’ جایزه توییتهایی: ‘آیا طعنه زدن همیشه کار می کند؟’ Pompeo قصد دارد به زور تمدید تحریم تسلیحاتی علیه ایران: NYT بیشتر گزارش خواست فرمانداران به نظر بازگشایی مدارس دولتی در روز های آینده در حالی که چندین ایالت دیگر نیز اعلام کرد قصد دارد به بازگشایی برخی از کسب و کار در روزهای آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>