وندی که در آن Rayshard بروکس بود به ضرب گلوله توسط پلیس به نظر می رسد در آتش تظاهرکنندگان جمع آوری

وندی که در آن Rayshard بروکس 27 ساله سیاه بود به ضرب گلوله توسط پلیس آتلانتا در شعله های آتش با توجه به فیلم های گرفته شده توسط سی ان ان و دیگر رسانه ها را نشان می دهد.

تبلیغات

معترضان همچنین جمع آوری در اطراف ساختمان در حال سوختن شعار “بازداشت پلیس” با توجه WSB-TV محلی آتلانتا اخبار ایستگاه. خروجی نیز گزارش داد ساختمان پایدار پنجره شکسته.

تبلیغات

اخبار فست فود رستوران را آتش می آید که بعد از پلیس و کشته بروکس در طول یک ارز و پس از آن مبارزه در نزدیکی یک درایو از طریق.

آتلانتا اداره پلیس (ADP) ماموران اعزام شدند به وندی در شهرستان جمعه شب حدود 10:30 p. m. در پاسخ به شکایت که بروکس بود خواب در درایو از طریق رستوران.

پلیس گزارش اقدام به بروکس را بازداشت کرده اند او شکست خورده متانت آزمون. در میان مبارزه برای قرار دادن بروکس تحت بازداشت او به اتهام برداشت یک افسر تیزر و فرار کردن با آن است.

بروکس گزارش به دست آورد فاصله بین خود و اجرای قانون و با اشاره به بی حس کردن تفنگ در پلیس که پس از آن او را به گلوله بست.

بروکس بود مرده پس از او تا به حال تحت عمل جراحی در بیمارستان.

تظاهرات در آتلانتا تشدید شده پس از بروک مرگ شب جمعه با معترضان بسته شدن کل یک بزرگراه با توجه به سی ان ان.

گروهی از معترضان همچنین با تجمع در مقابل ساختمان آتلانتا در 3 حوزه با توجه به خروجی.

آتلانتا رئیس پلیس Ericka سپر به طور داوطلبانه استعفا از وزارت شهرستان بعد از ظهر شنبه پس از اعتراض از بروکس مرگ که می آید بر روی پاشنه از هفته از تظاهرات و ناآرامی بیش از مرگ جورج فلوید, گزارشی مردی که در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

فلوید مرگ نیز پرسیده تماس از طرفداران و معترضان برای پایان دادن به خشونت پلیس و پلیس اصلاحات legilsation.

گرجستان دفتر تحقیقات روز شنبه اعلام کرد که APD درخواست اداره بررسی عکسبرداری از بروکس.

گرجستان فرماندار برایان کمپ (R) توییتی شنبه شب که تحقیقات راه اندازی شده است به رفتار ماموران پلیس اقدامات که منجر به مرگ 27 ساله.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>