برای یک داستان منتشر شده در سال گذشته در نیویورک تایمز, طراح, Wendell Rodricks در حال حاضر بیشتر صحبت عارفانه به نگار سارا خان در مورد خانه او زندگی می کردند در گذشته 24 سال با شریک زندگی خود را جروم Marrel. 400 سال ساختار که قبلا به نام Casa Dona Maria در Colvale گوا, آن را تا به حال متعلق به یک خانم به نام Olinda Braganza. وندل دیده بود خانه در خواب و بعدها بازدید از آن را به خانم Braganza در اطراف خانه خود و روایت جزئیات صمیمی که هیچ می تواند شناخته شده اند. هیچ کس جز کسی که تا به حال زندگی می کردند وجود دارد قبل از. در روح و یا جسم.

چند سال بعد Braganza می خواستم برای فروش خانه, اما تنها به Wendell. “یک رویای منجر به یک خانه. خانه منجر به یک کتاب. یک کتاب فروش به یک موزه” وندل گفت خان. “که اغلب اتفاق نمی افتد در زندگی مردم است مگر اینکه دارما تصمیم می گیرد آن است.”

 

وندل اغلب صحبت در مورد رویاهای متقاطع واقعیت. از صنعت مد و Moda, گوا, موزه Goan لباس و جواهرات از pre-پرتغالی حکومت به در حال حاضر است که او زحمت و عاشقانه کنار هم قرار دادن بیش از سال است. بعدها او را در یک معمار شرکت یک آرشیو شرکت و هیئت مشاوران. آجر نفس با زمان و تیم جزر و یا جزر و مد با توبه صبر و پشتکار یک مرد برخوردار است.

Wendell Rodricks with life partner Jerome Marrel

وندل Rodricks با شریک زندگی جروم Marrel | عکس های اعتباری: Instagram

دولت از آگاهی

که در آن است Wendell در حال حاضر چهار روز پس از گذشت نابهنگام در 59 سال ؟ مرگ که شوکه صنعت مد هند ترک بسیاری از پیچیده در تاریکی و اندوه است. ما نمی دانم که در آن او دقیقا استوار اما با اگزیستانسیالیسم نشخوار فکری او را در خانه اش-خانه برای همیشه لطفا برای — Casa Wendell و جروم در Colvale. در خاطرات خنده گرما به اشتراک گذاشته و یا/و راز نگرانی های, عکس مجموعه, در سکوت شیون خود بیبهره سگ حیوان خانگی (برخی که مرده دیگر زنده) در احساسات از دوستان خود که بازدید خواهد کرد جروم.

در روح Wendell نیز حمل و نقل به Moda گوا است که خانه بیش از 800 به علاوه لباس و مقالات او جمع آوری شده است. زمانی که درب در نهایت باز, بازدید کنندگان احساس خواهد شد و از دست Wendell.

هیچ کس واقعا می میرد تا زمانی که آنها زندگی می کنند در خاطرات کسانی که زنده است. این امر به Wendell, بیش از حد. در حال حاضر هر چند در حالی که او احتمالا در “باردو’, واسطه دولت بین مرگ و نیروانا ما باید عقب افکار. باردو در توصیف بودایی تبتی فلسفه به عنوان یک مرحله گذار بین حالتهای هوشیاری شبیه ایده مسیحی برزخ. “یک دولت موقت پس از مرگ فیزیکی برای expiatory تصفیه.” هر کس موافق با این, پس از مرگ می بینی.

Wendell Rodricks with Sophie the boxer

وندل Rodricks با سوفی بوکسور | عکس های اعتباری: Instagram

اما در این روز به زودی پس از مرگ یک فرد است که به یاد eulogised دوست از دست رفته و صحبت مداوم. است که یک فرد در یک انتقالی دولت است. وندل است که در رسانه ها و در ذهن. آنچه که او ایستاده بود برای چه به شکل او را که او به شکل هوی و هوس خود و خصیصه های ذاتی خود گذشتگی به جزئیات و فوق العاده کار سخت او را در تبدیل شدن به مرد او را می خواستم.

یک دوست است که تحت الشعاع یک مربی که به تدریس debutants shallows میباشد و مد یک مرد معمولی که عاشق غذا و سپس dieted و اعمال و دوست داشتنی شرق اروپا گشت. که از هیچ فرصتی برای اعلام عشق به شریک زندگی خود را جروم. یک طراح است که ایجاد شده ضد و تاب پارچه در کشور است که پرستش bling. صحبت کرد که برای پایداری سادگی در طراحی و تبدیل شد شناخته شده فرهنگی سفیر گوا. صحبت کرد که ذهن خود را و bared قلب خود را.

وندل در باردو چرا که همه اینها در هوا. از جمله factoid که در میان Moda گوا مجموعه یک قرن هفتم Apsara موجود در یک Colvale زمینه که در آن یک صومعه بودایی یک بار ایستاده بود.

متفکر طراح, revivalist

من صرف مقدار زیادی از شب گذشته غیر منتظره بیدار نقب به انتقالی پیچیدگی این موضوع برای قرار دادن Wendell ارتباط در مد. این ایده منحصر به فرد نیست. من شده اند مرضی مجذوب با مرگ متحده از دوران کودکی با توجه به نویسنده پدر افسرده شخصیت و مرگ او هستيم. به همین دلیل است که من خواندن و بازخوانی جورج ساندرز’ 2017 مرد بوکر برنده رمان لینکلن در باردوبا علاقه عمیق.

 

آن را به من شگفت زده در تحقیقات خود من که کار زیادی از تعدادی از افراد من کشف بیش از دو دهه گذشته به عنوان یک مد نگار مرا به Wendell در حال حاضر و دوباره. حقوق همجنسگرایان و مد و یا unfashion. اندازه نمودار در هند جنبه های منفی و پیروزی از مدل های خود را کشف برخی از هند بالا, زرق و برق, نام, نساجی, نوآوری, نوشتن, کتاب, برنده Padma شری در سال 2014. ارسال reimagined Kunbi ساری در سطح شیب دار بر روی بازیگر-مدل لیزا ری بود که در دوره نقاهت بعد از مالتيپل ميلوما. او برگزار شد به اشک وقتی جانباز صنایع دستی پزشک arsen ostrovsky Dhamija (با بازیگر ناندیتا داس) صحبت در مورد Kunbi پروژه (دستگاه و ویور احیای پروژه که از سال 2012 ادامه داد: در دولت تکنیک در Panjim) و سپس بخواهد هند هفته مد در سال 2010 در دهلی نو.

Wendell Rodricks

“این است که در مورد تجاری به دست آورید. گاهی اوقات نیاز به مد تا فاصله خود را از امور مالی است که از آن تغذیه پس voraciously. هنگامی که شما ببینید یک Louis Vuitton یا یک کیسه هرمس برکین شما فکر می کنم از پول است. هنگامی که شما ببینید Kunbi ساری, شما ببینید یک فرهنگ و یک قبیله” او به من گفت که برای یک داستان برای هند اکسپرس.

پس از آن وجود دارد نامتعارف داستان در سری مدل های متعلق به سرخپوستان برای نعناع سالن. من هیچ نظری ندارم که چرا من رسیده به Wendell. اما او وجود دارد صحبت کردن در مورد لباس و لوازم جانبی او جمع آوری شد برای Moda گوا با قطعه از مجموعه های خصوصی. آن را شامل یک طلا دوزی اسقف میتر یک سکه طلا آویز که به تاریخ بازگشت شوالیه های مالت حدود 1500s لباس و جواهرات از قرن گذشته است.

مکالمات خواهد صدای پا بر روی گوشی و در فرد. او ادامه خواهد داد به ارسال لینک کلیک کنید برای مد جدید, فیلم, اخبار, و کتاب از طریق ایمیل. من لذت می برد خود را شوخ و جالب گاهی اوقات امیز ارزیابی از مد به عنوان مشهور تئاتر. من عاشق راه او خود را در لباس پوشیدن مدل های اما نه همیشه تحسین او چگونه نگاه اظهارات خود در رسانه های اجتماعی.

وندل در باردو به عنوان این افکار حباب در هیچ ترتیب زمانی. باید در ذهن بیش از حد.

با جذابیت فراوان

تند و تلخ یک چشمه از 2015. دوستان نزدیک من, Sharda Ugra شناخته شده ورزشی روزنامه نگار و من در بازدید Wendell و جروم در Colvale اقامت برای شام. پیش از آن روز من تا به حال برداشت من دستور Kunbi ساری از Wendell عقب نشینی و سبک فروشگاه در Panjim اما ندارد, سفید petticoat به انجام عدالت به آن زمینه سفید است. من عینک آن را با یک بلوز قرمز و تیره petticoat. Sharda عینک یک دست مسدود-چاپ ساری.

ما وارد هیجان زده و عدم تطابق. خانه ساخته شده در سطوح مختلف طبقه با معماری دستور زبان است که شما را وادار به اطراف خود نگاه به شرق خود را. ویسکی بود افسانه سگ بودند لذت بخش و مقاومت جروم در یک بررسی lungi بود فقط نوع از مواد را یک نیاز به ایجاد یک مورد برای ازدواج. من احساس سرگیجه و خنده دار. Sharda در روح بزرگ بیش از حد. وندل و جروم صحبت کریکت با او و مد با من. مرگ و زندگی Rekha و Sachin Tendulkar, گوا, و, پاریس, سرگرمی, صدف, مولتیپل اسکلروزیس, خود, الهه شعر و موسیقی, Malaika Arora, کتاب و بوم سفر آن همه آمد. وندل صحبت در مورد “کوچکی” از دو اینچ است که باعث می شود زنان دیوانه اگر آنها به دست آوردن اضافی که و چگونه خود را مد معلم در فرانسه که او را به نام “آقای رودریگز” از او خواست تا طراحی لباس برای زنانی که باسن.

بعد از آن سال به دست امضا, سال جدید, کارت جروم و Wendell همیشه ارسال وارد با آب گرم و صفت. یک ایمیل به قبل از آن است. “مراقبت از Kunbi. سرد شستشو در پایین چرخش چرخه های کوتاه. و نمی پارگی manjistha نوار زخم. و با شادی آن را بافته شد با…” نوشت: Wendell. Manjistha قرمز سبزی رنگ است مشتق شده از یک گیاه با خواص درمانی طبق گفته آیورودا.

سریع به صدمه دیده از صنعت مد barbs به عنوان شفا و حرکت در گورو از تداوم Wendell Rodricks شد مد هند را آقای جان سخت.

سپس خداوند بازیگران می میرند.

Shefalee Vasudev سردبیر صدای مد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de