‘ما تلو تلو خوردن بازگشایی کرالا اقتصاد. کشاورزی را مجاز به باز کردن اولین

ERNAKULAM:
از برخورد با یکی از بالاترین تعداد covid-19 بیماران در یک نقطه کرالا است که تبدیل یک گوشه با عفونت منحنی plateauing. در یک مصاحبه تلفنی, دولت, وزیر دارایی توماس اسحاق صحبت در مورد کرالا نبرد در برابر ویروس, آنچه در پیش روست مجدد اقتصاد و بدهی بالا سطح متحده است. ویرایش گزیده ای:

بدترین بیش از کرالا در covid-19 بحران ؟

من چک کردن داده ها. رفتن با هنجارهای بین المللی برای covid-19 گسترش هر فرد باید آلوده به دو سه نفر دیگر. اما در مجموع 254 اولیه covid-19 بيمار وارد شده از خارج از کشور آغاز شده و (گسترش) عفونت ناشی از ثانویه به تنها 91 در کرالا است. بین المللی و مير 5.75% پس کرالا ثبت کرده بود برخی از 15 مرگ و میر. ما تا به حال تنها دو مرگ و میر تا کنون میزان مرگ و میر 0.58%. بنابراین به نظر می رسد مانند ما شده اند قادر به ضرب و شتم این ویروس دو بار. ما اولین موج از عفونت آغاز شده و در ماه های ژانویه-فوریه با بازگشت سه نفر از ووهان. ما موفق به مقابله با آن به طور موثر و بدون هر گونه عفونت ثانویه و یا مرگ. پس از آن ما تا به حال موج دوم در ماه مارس با یک جریان از مردم از اروپا و کشورهای حوزه خلیج فارس.

اما ما در انتظار یک موج سوم از عفونت پس از مرزها در حال بازگشایی پست-مستند. تعداد زیادی از Keralites از کشورهای دیگر و خارج از کشور را به بازگشت به دولت است. این ممکن است افزایش موارد ما. اما ما به طور کامل اعتماد به نفس و آماده است. وجود خواهد داشت تست کامل از هر کس. ما در حال حاضر آماده 175,000 جداسازی تخت در بیمارستان ها, هتل ها و غیره در انتظار موج سوم.

چگونه آیا شما برنامه ریزی برای راه اندازی مجدد اقتصاد ؟

ما در هیچ عجله ای برای بازگشایی شده است. این یک بیماری است که اجازه نمی دهد شما را به برنامه ریزی بیش از حد در پیشبرد. هر روز مهم است. ما را ببینید که در آن همه چیز هر روز و بر این اساس برنامه ریزی. وجود دارد خواهد بود 1-2% آمار در کرالا تولید ناخالص داخلی (تولید ناخالص داخلی). پرداخت نمی شود وجود دارد برای برخی از زمان. گردشگری ممکن است در نوسان کامل برای بعد از پنج-شش ماه (گردشگری و حواله برخی از ستونهای کرالا اقتصاد). ما را تلو تلو خوردن بازگشایی اقتصاد است. کشاورزی را مجاز به باز کردن برای اولین بار.

اما اگر مستند همچنان ادامه دارد بیش از حد طولانی مردم ممکن است قادر به بازگشایی کسب و کار در همه ؟

مردم باید به اندازه کافی مواد غذایی و همچنین به عنوان پول به شناور باقی می ماند در طول مستند و پس از آن. به همین دلیل ما تزریق یک 20,000 کرور محرک. ما تضمین یک درآمد انتقال مورد 8,500 برای تقریبا هر خانواده با استفاده از پیشبرد حقوق بازنشستگی رایگان جیره غذایی کیت و…. و ما ارائه 2,000 کرور مصرف وام. ما باز lakhs از جامعه آشپزخانه به ارائه رایگان مواد غذایی است. هتل ها بودجه باز شد به ارائه وعده های غذایی در 20. برای مهاجران ما داده اند و نه آنها پول اما ما باید با توجه به آنها مواد غذایی رایگان. شما نمی توانید کاهش این بحران بدون یک مستند به عنوان طولانی به عنوان آن نیاز است. اما مردم باید با ارائه منابع کافی به ماندن در خانه. در غیر این صورت آنها را به دلیل آنها نمی خواهند به از گرسنگی می میرند. و بدون همکاری مردم شما نمی خواهید به موثر مستند. اما ما می دانیم که حتی این ممکن است به اندازه کافی یک بار ما رزومه و کسب و کار. ما نیاز به حمایت بیشتر از مرکز به انجام بیشتر.

چگونه شما را تامین مالی بدهی با توجه به covid-19? شما چه انتظار از مرکز?

ما باید جلوی لود همه ما استقراض برای سال به ماه آوریل ، من موافقت می کنم که این سطح از بدهی غیر قابل تحمل است برای دولت. همه کشورهای در حال رفتن به در یک بحران بزرگ اگر مرکز اجازه نمی دهد متحده به قرض است. آنها باید با افزایش سقف بدهی دولت به حداقل 5 درصد (از زمان قانونی سقف در 3٪). ما در حال بدست گرفتن 6,000 کرور قرض گرفتن از RBI از طریق SLR اوراق قرضه (قانونی نسبت های نقدینگی اوراق قرضه). یکی دیگر از 6,000 کرور SLR اوراق قرضه مورد نیاز خواهد بود به زودی. که خسته است نزدیک به نیمی از کرالا حق 25,000 کرور SLR اوراق قرضه. چه تر است, بی رحم? متحده مجبور به پرداخت 8.9 درصد بهره برای 15 سال مدت SLR اوراق قرضه. این است که در زمانی که رشد تولید ناخالص داخلی محدود می شود منفی است. این دیوانه است. مرکز داده نشده است چیزی فراتر از دوام سیل امداد رسانی دیگر در حال حاضر بودجه بودجه و GST عقب افتادگی. به طور موثر آنها در حال گذار از یک اقتصاد کلان استراتژی برای کاهش هزینه های دولت در چنین غیر معمول بار. پس در رکود به شما این عینک از اکثر کشورهای برش هزینه های زمانی که آنها باید در واقع آن را افزایش دهد. من با ارسال نامه به تمام وزرای مالی برای انجام یک وبینار در این.

در یک جایگزین جهان چه می تواند متحده متفاوت انجام داده اند و اگر آنها به حال پول بیشتر ؟

ما را داده اند بسیار بهتر کمک مالی به مردم ما به دلیل این بیماری همه گیر خواهد شد و مطمئنا در ادامه برای برخی از زمان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>