ثروت مالیات STT, CTT اختلافات نه تحت پوشش Vivad se Vishwas طرح

دهلی نو:
هیئت مدیره مرکزی مالیات مستقیم (CBDT) در روز پنج شنبه روشن است که اختلافات مربوط به مالیات بر ثروت اوراق بهادار معامله مالیات (STT) کالا معامله مالیات (CTT) و مالیات بر تبلیغات آنلاین شارژ مالیات بر درآمد بخش—برابری لوی—نه تحت پوشش مستقیم مالیاتی حل اختلاف طرح Vivad se Vishwas.

CBDT همچنین گفت: در یک لیست توضیحات صادر شده در این طرح است که چیدن و انتخاب مسائل برای حل و فصل یک درخواست تجدید نظر پذیر نیست.

“با توجه به یکی سفارش تجدیدنظرخواه باید تصمیم به حل و فصل همه مسائل را و سپس تنها او خواهد بود واجد شرایط به فایل اظهارنامه (طبق طرح), CBDT گفت. این نیز روشن است که در مواردی که عواید رفته برای درخواست تجدید نظر (که در آن دادگاه پایین تر است مورد علاقه پرداخت کننده مالیات) این assessee را مجبور به پرداخت تنها 50 درصد از اختلاف مالیاتی اگر پرداخت ساخته شده است تا پایان ماه مارس است. در مورد اختلاف است مربوط به مجازات بهره یا هزینه پس تنها 12.5 درصد از مقدار اختلاف نیاز به پرداخت اگر پرداخت ساخته شده است تا پایان ماه مارس است. اگر پرداخت ساخته شده است تا پایان ماه ژوئن هنگامی که این طرح بسته به مقدار حل و فصل خواهد شد تا حاشیه.

CBDT نیز روشن است که این طرح نیز پوشش مالیات کسر در منبع (TDS) و مالیات جمع آوری شده در مبدا (TCS) اختلافات که در حال بررسی در دادگاه تجدید نظر. آن را پوشش نمی دهد اختلافات انتظار اقتدار از پیش حاکم (AAR). اگر عار مصمم است کل درآمد و به منظور به چالش کشیده شده است در دادگاه آن را تحت ambit از این طرح است.

به گفته کارشناسان وجود دارد این است که زمان بسیار کمی را با مالیات دهندگان برای انتخاب طرح و پرداخت قبل از 31 مارس به سود مزایای حداکثر. “توصیه می شود که بر اساس توضیحات صادر شده و در حال حاضر مالیات دهندگان باید آماده با تمام محاسبات خود را داده پس زمینه و بودجه لازم برای پرداخت مالیات مورد نیاز برای ساخت برنامه های کاربردی تحت این طرح لازم را در برنامه به عنوان به زودی به عنوان اشکال به اطلاع” گفت: Rakesh Nangia رئیس در Nangia اندرسن مشاوره.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>