ما باید به دنبال محلی مختلف انواع انبه: Vikram دکتر

این است برای رفتن به یک سال سختی برای همه چیز و انبه گنجانده شده است. اما مواد غذایی نگار Vikram دکتر که در وبلاگ من در صفحه امیدوار است که مانند بسیاری از چیزهایی که شاید این مستند و این نامشخص زمان ما را درک چیزهایی که ما استفاده می شود را برای اعطا. “به جای انتظار انبه هر زمان که ما می خواهیم آنها را ما نیاز به درک آنها در فصل و به دنبال متفاوت ارقام محلی. من را شگفت زده چگونه بسیاری از مردم در چنای هنوز هم نمی دانم در مورد امام پسند!,” او می گوید:, و اضافه کرد که ما نیاز به پیدا کردن تولید کنندگان که ارائه خواهد شد این میوه به طور مستقیم به صفحه اصلی. “با انبه به دلیل آن است که یک ارزش بالا محصول وجود دارد بیشتر کشاورزان که در حال فروش آنها را به طور مستقیم از طریق Facebook و یا وب سایت خود را. ما فقط نیاز به آنلاین بروید و آنها را پیدا کنید.” ویرایش گزیده ای از مصاحبه:

شما صحبت کردم در مورد از دست رفته خود را در مورد علاقه شخصی در این سال امام پسند اگر این مستند همچنان ادامه دارد. هنگامی که ما می تواند گام چه باغ بازدیدکننده داشته است به شما توصیه می?

در Chennai من توصیه می کنم که مردم رانندگی کردن OMR زمانی که مستند برداشته شده است به Vennangupattu روستا در نزدیکی پاندیچری که در آن C Ramakrishna شگفت انگیز باغ واقع شده است. من می خواهم برای امام Pasands اما او مانند یک تنوع از Alphonsos به Banganapalles, Mallikas, Jawahar, Doodh Pedha و بسیاری بیشتر.

 

چه سوال کنندگان نیاز به درخواست به گفته شما ؟

مردم باید بپرسید که انبه کنده شد و چگونه آنها شده اند میرسید. این میوه ها هستند climacteric که بدان معنی است که آنها رسیدن حتی پس از کنده با قرار گرفتن در معرض اتیلن [که میوه ها به طور طبیعی تولید]. اما وجود دو ملاحظات با این. یکی دیگر از میوه باقی می ماند بر روی درخت پیچیده تر از آن عطر و طعم. بنابراین برداشت نیاز به اعتصاب تعادل بین حق خروج از آن و یا چیدن اولیه و مصرف کنندگان نیاز به سوال در مورد این. دوم این است که برخی از برداشت تسریع رسیدن با افشای میوه به کاربید کلسیم. یک معامله بزرگ نوشته شده است در مورد این که چگونه است سرطان زا باشد. آن است که سرطان زا برای کارگران است که رسیدگی به آن نیست که مردم از خوردن انبه در معرض آن است. مشکل این است که این خواهد بود که ناقص رسیده انبه, در علاوه بر این به احتمالا داشتن کنده خیلی زود [پس هر کسی که رسیدن انبه مصنوعی نمی خواهید به زحمت با درخت مناسب رسیدن].

We must seek out different local varieties of mangoes: Vikram Doctor

را مستند و نوستالژی است که به دنبال کمک به تغییر اخیر وسواس به صورت کامل به دنبال مصنوعی-انبه رسیده?

من آرزو می کنم. اما راه مردم در حال گرفتن وسواس در مورد مواد غذایی به عنوان آنها در مستند باعث می شود من شک دارم. من در حال حاضر شروع به گرفتن پیام ها در مورد تامین کنندگان مایل به ارسال انبه از رتنگیری. فراموش نکنید در مورد این انبه برداشت خیلی زود و مصنوعی میرسید نیز وجود دارد خطر از گسترش این ویروس در تمام این جنبش است. اما مردم به نظر نمی رسد به مراقبت از. و اگر آنها نمی تواند در مورد مراقبت که من شک دارم آنها را مورد مراقبت مناسب انبه.

برای نسل جوان است که واقعا به انبه, انواع, چگونه به شما پیشنهاد آنها آموزش خود را و کمک به کوچکتر کشاورزان ؟

شما واقعا نیاز به دانستن تولید کنندگان. آیا خرید در این بازار بزرگ و یا آنلاین, اما پیدا کردن راه هایی برای ارتباط با تولید کنندگان یا افراد نزدیک به آنها را. چیز خوب در مورد هند وسواس با انبه است که وجود دارد نمایشگاه melas و انواع کوچک تامین کنندگان که قیمت ما در حال حاضر به پرداخت خود را می سازد کار اضافی به ارزش آن است. در بمبئی برای مثال من متوجه شده ام که بسیاری از کنکانی رستوران انجام یک کسب و کار جانبی فروش Alphonsos آمده است که مستقیم از مواد غذایی خود را, اطلاعات تماس در ساحل. این بزرگ به دنبال انبه است که طعم خوب بیش از حد. به عنوان چراغهای کناری من آرزو می کنم مردم خواهد یدکی برخی از وسواس آنها برای انبه برای chikoosکه چنین میوه های شگفت انگیز و رسیدن حدود همان زمان.

آیا شما تا به حال خود را Mankhurados هنوز ؟

هنوز رتبهدهی نشده است هر چند آنها باید رسیده. بهترین آمده از Chorao جزیره گوا, اما من مطمئن هستم که چگونه از آن آسان است برای رفتن به برای رفتن وجود دارد. Panjim بازار یک منبع خوب است, اما از آن است که احتمالا در حال حاضر بسته. من فقط می توانم امیدوارم که برخی از عرضه اتفاق می افتد در شمال گوا که در آن من هستم. من همچنین باید نگاه کردن برای Hilarios که هم خوب است و من فکر می کنم در اصل از این منطقه است. اما به من گفته بودند بادهای قوی در این فصل گل این سال که زدم یک مقدار زیادی از محصول. من نمی می توانید ببینید بسیاری از میوه ها بر روی درخت در اطراف من.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>