دهلی نو:
تکرار در نیاز اجتماعی فاصله و ماندن در خانه در سراسر کشور مستند نارندرا نخست وزیر روز چهارشنبه گفت که کل کشور گرد هم می آیند باید برای شکست دادن تهدید و گسترش Coronavirus در 21 روز بعد.

صحبت کردن به مردم بنارس خود Lok سبها حوزه در اولین روز از 21 روز بلند مستند مودی گفت که آن را نمی خواهد درست است اگر ما می گویند که همه چیز خوب است. بعد از ظهر گفت که او در تماس با دولت و بیان کرده است که هر دو اتحادیه با دولت و دولت های مختلف دولت را با هم نگاه پس از نیاز مردم در طول مستند. مودی گفت که مردم باید رو به جلو برای کمک به پلیس و دولت به جای اعمال فشار بر آنها را بی ارزش.

“جنگ در Mahabharat ادامه داد: برای 18 روز ما پیروزی در این جنگ در 21 روز. کل کشور آمده است با هم به مبارزه با این تهدید از Coronavirus و ما قطعا پیروزی در این جنگ گفت:” مودی در حالی که صحبت کردن به ساکنان Varansi از طریق ویدئو کنفرانس. این تاثیر گذاری مودی پس از شیوع کروناویروس و آن اتفاق افتاد و در اولین روز از این مستند.

صحبت کردن در مورد تهدید Coronavirus مودی گفت که او شنیده ام گزارش می دهد که برخی از مردم تبعیض آمیز علیه پزشکان و پرستاران و کادر پزشکی که در خط مقدم مبارزه با Coronavirus ظ گفت که او صادر کرده است دستورالعمل دقیق به وزارت و مدیر کل پلیس (DGPs) در کشورهای مختلف را سختگیرانه عمل در برابر چنین افرادی است.

“من درخواست تجدید نظر به تمام شهروندان اگر شما متوجه هر گونه حادثه که در آن حرفه ای مانند پزشکان و پرستاران در حال بدرفتاری و سپس شما باید ابتکار عمل را به چنین مردم درک کنند که آنها در اشتباه هستند. به من گفته اند وزارت خانه و DGPs را سخت علیه کسانی که حمایت یا نه همکاری با پزشکان و پرستاران و سایر متخصصان که در حال خدمت به ما در این مهم با” ظ گفت.

مودی گفت که پزشکان و پرستاران و دیگر متخصصان مراقبت های بهداشتی که در حال کار در سفید لباس در بیمارستان ها مانند خدا برای کل کشور به دلیل آنها در حال تلاش برای محافظت از ما را از تهدید و گسترش Coronavirus آنها صرفه جویی در آمریکا از این بیماری است. پزشکان در حال صرفه جویی ما را با خطر زندگی خود را ظ گفت.

“این روزها مردم در بیمارستان ها مشغول به کار هستند حدود 18 ساعت در روز, مردم در بخش بهداشت و درمان در حال گرفتن بیشتر از 2-3 ساعت قبل از خواب. اعضای جامعه مدنی در حال کار در روز و شب برای کمک به فقرا. ما باید ادای احترام به چنین افرادی که در حال خدمت به جامعه در این مهم ساعت” مودی اضافه شده است.

در حالی که پاسخ دادن به یک سوال در مورد گسترش Coronavirus در کشور مودی گفت که مردم باید در باور و شایعات و به جای آن باور حقایق است. ساعت نیز به دادگاه تجدید نظر به مردم نه به افراط در مصرف خودسرانه دارو و به جای مشورت پزشکان بلافاصله.

“در آن زمان مردم پرداخت نمی توجه به چیزهایی که مهم هستند. همان است که اتفاق می افتد در هند. من درخواست مردم برای درک حقایق و اعتقاد به شایعات. COVID19 نمی تبعیض بین فقیر و غنی. تهدید برای همه” ساعت مودی گفت.

مودی همچنین گفت که مردم باید رو به جلو برای کمک به فقرا و مردم از نظر مالی ضعیف تر بخش های که نیاز به کمک در اولین. ساعت گفت: هر کس باید اطمینان حاصل شود که روزانه دستمزد حقوق بگیران و ضعیف رنج می برند نیست زیرا از 21 روز مستند. مودی همچنین دادگاه تجدید نظر به مردم است که همه باید حداقل کمک 9 نفر متعلق به لحاظ مالی ضعیف تر بخش برای بعد از 21 روز.

“Coronavirus را می توان شکست داد از طریق کارونا (شفقت). امروز فرخنده دلیل آن را نیز برای اولین بار بعد از آزاد بودن از نفس مبتنی. هر کس قابلیت را تعهد به مراقبت از 9 خانواده برای 21 روز از آن خواهد شد در آزاد بودن از نفس مبتنی درست. با توجه به مستند حیوانات نیز در مواجهه با مشکل است. من درخواست تجدید نظر به مردم برای مراقبت از حیوانات در اطراف آنها” مودی گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de