‘ما باز برای کسب و کار’: d. C. ملی شکوفه های گیلاس در جشنواره هنوز به عنوان coronavirus نگرانی برچسبها

ملی گیلاس شکوفه جشنواره در واشنگتن دی سی است که هنوز هم در از روز شنبه با وجود cancelations از چندین توابع دیگر در سراسر کشور در میان coronavirus نگرانی.

روز پنج شنبه در شهرستان اعلام کرد که جشنواره آغاز خواهد شد مارس 20. وجود دارد در حال حاضر 215 تایید موارد این ویروس در ایالات متحده هر چند هیچ کدام گزارش شده در دی سی منطقه مترو.

اما چندین کنفرانس های بین المللی و حوادث در ایالات متحده — از جمله حداقل یک در سی — لغو شده است با توجه به مشاوره های مسافرتی توسط مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) و سازمان بهداشت جهانی (WHO). رقص نمایشنامه و حامیان مالی شرکت ها از ژاپن کشیده اند از این جشنواره سالانه در هفته گذشته با توجه به کسانی که مشاوره.

تبلیغات

“دی سی در این مرحله هیچ مورد تأیید” شهردار موریل Bowser خود (D) گفت: در یک کنفرانس مطبوعاتی با توجه به واشنگتن پست. “ما باز برای کسب و کار و ما انتظار داریم به استقبال هزاران نفر از مردم را به شهر ما بیش از چند هفته آینده. اما فقط این را می دانم: ما در سطح جهانی شهر و ما باید در سطح جهانی آمادگی نیز هست.”

این حرکت به عنوان گردشگری در این شهرستان کاهش یافته است و دلیل این گسترش از coronavirus پست گزارش شده است. گردشگری مقامات اشاره کرد که بیش از 90 درصد از بازدید کنندگان از جشنواره های داخلی.

موارد موجود در ایالات متحده در حال گسترش در سراسر 18 متحده و 11 نفر فوت کرده اند تا کنون.

پایتخت کشور را شکوفه های گیلاس در حال انتظار برای بلوم در هفته های آینده حدود یک ماه زودتر از آنها در سال گذشته با توجه به خفیف زمستان. پس از گل شکوفه آنها باز بماند تا 10 روز بسته به آب و هوا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>