سازمان دیده بان | همه شما نیاز به دانستن در مورد BS-VI سوخت

مطالعات نشان می دهد که وسایل نقلیه در حال یک منبع عمده ای از آلاینده ها که باعث تغییر آب و هوا. برش پایین در فضایی انتشار نیز در نتیجه کیفیت بهتر هوا در شهرستانها. در تلاش برای پایین آوردن آلودگی سطح دولت مرکزی اعلام کرده است که از 1 آوریل سال 2020تمام خودروهای فروخته شده در هند باید مطابق با بهارات مرحله ششم یا BS-VI انتشار استاندارد.

این بهارات مرحله انتشار استانداردهای قانونی محدودیت در میزان آلاینده های هوا مانند منوکسید کربن و ذرات معلق است که یک خودرو در هند منتشر می کنند می تواند. این استانداردها را هدف قرار داده و در بهبود در سه حوزه — کنترل انتشار و بهره وری سوخت و موتور طراحی شده است.

هند در حال حاضر عامل در کارشناسی-IV انتشار هنجارها. در سال 2016 دولت تصمیم به پرش BS-V و پیاده سازی کارشناسی-ششم در کشور است. در حالی که خودرو تولید می ساخت وسایل نقلیه در دسترس است که مطابق با هنجارهای شرکت های نفتی خواهد شد که به ارائه سوخت که با این استانداردها. BS-VI سوخت در حد استاندارد است گفت: به جهان تمیزترین سوخت.

چه چیزی باعث BS-VI سوخت بهتر است ؟

محتوای گوگرد در سوخت است که یک علت عمده برای نگرانی است. دی اکسید گوگرد منتشر شده توسط سوزاندن سوخت عمده آلاينده که سلامت به عنوان به خوبی. BS-VI سوخت را محتوای گوگرد بسیار پایین تر از کارشناسی-IV سوخت. این کاهش به 10 میلی گرم/کیلوگرم حداکثر در کارشناسی-VI از 50 mg/kg تحت BS-IV.

این کاهش باعث می شود آن را ممکن است به تجهیز وسایل نقلیه با بهتر مبدل های کاتالیزوری که جذب آلاینده ها. اما BS-VI سوخت انتظار می رود که گران است که BS-IV سوخت. وسایل نقلیه است که سازگار با BS-VI نیز گران تر می شود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>