واشنگتن برای تلفن های موبایل زنگ هشدار بیش از افزایش coronavirus موارد

مقامات بهداشت در واشنگتن هشدار می دهند که کروناویروس در حال گسترش است بیشتر به طور گسترده ای در سراسر کشور افزایش احتمال رانده انتقال صورت گرفت که بیش از آخر هفته روز یادبود.

در یک گزارش صادر شنبه دولت وزارت بهداشت با اشاره به دو متمایز نقاط که هر دو در حال نشان دادن نشانه های نگران کننده از افزایش و گسترش است.

تایید COVID-19 موارد در حال افزایش سریع ترین در چهار شهرستان شرق کوه آبشار عمدتا روستایی و مناطق کشاورزی است که بخشوده شد از اولین شیوع قابل توجهی در واشنگتن است.

هر دو مورد و نرخ که در آن تست می آیند مثبت در حال افزایش در یاکیما, Spokane, فرانکلین و بنتون شهرستانهای استان است. پیش بینی در سه نفر از کسانی که در شهرستان ها نشان می دهد آنها در معرض خطر ضبط صدها مورد جدید یک روز به پایان ماه; Yakima شهرستان است که در حال حاضر ضبط موارد که در آن سرعت سریع.

شیوع شرق آبشار در حال حاضر قابل مقایسه با بدترین روز از coronavirus بیماری همه گیر در شهرستان کینگ خانه به سیاتل در اواسط ماه مارس. هر چند آنها بسیار بیشتر از جمعیت وجود دارد به عنوان بسیاری از موارد سرانه در حال حاضر در شرق استان ها به عنوان وجود دارد در سیاتل در طول ارتفاع آن شیوع.

پادشاه شهرستان دارای جمعیت 2.25 میلیون و ثبت کرده است 8,611 coronavirus موارد با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان آمار و ارقام و یا کمی کمتر از چهار مورد در هر 1000 نفر. شهرستان Yakima, جمعیت 250,000 است ثبت 5,129 تایید موارد سرانه نسبت پنج برابر بیشتر از King County است.

دولت در بخش بهداشت و درمان نیز گفت: آنها نگران رشد تعداد موارد تایید شده در غرب واشنگتن است. مدل های نگهداری توسط اپيدميولوژيستها در دانشگاه واشنگتن نشان می دهد برآورد باروری آستانه — متوسط تعداد افراد کسی که آلوده به ویروس — افزایش فوق 1.0 آستانه مورد نیاز برای نگه داشتن موارد در حال کاهش است.

واشنگتن دولت است که رنج می برد برای اولین بار تایید کرد coronavirus مورد بازگشت در ماه ژانویه است که در حال حاضر شروع به بازگشایی آن اقتصاد است. در بیانیه روز شنبه, رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeInslee تماس در مغلوب ساختن پیشی جستن به اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار’ سیاتل شهردار در پاسخ به مغلوب ساختن پیشی جستن: ‘بازگشت به پناهگاه خود را’ تهمت هشدار او را به عقب سیاتل از ‘زشت آنارشیست” اگر رهبران محلی نمی کنند بیشتر (D) گفت: گزارش جدید بود و دلیلی برای نگرانی.

“گزارش برآورد مرگ و میر به زودی افزایش قابل ملاحظه ای اگر COVID-19 همچنان به گسترش در سطح فعلی” Inslee گفت. “این داده ها ما را مجبور به دنبال برخی از راه حل های خلاق و تقویت ما قوی محلی – دولت مشارکت به آدرس این بیماری فعالیت است.”

او پرسید: واشنگتن به پوشیدن ماسک بیشتر هشیاری و برای حفظ فاصله فیزیکی شیوه های.

“این است که زمان را در تلاش برای محافظت از خودمان و خانواده ما و جوامع ما. ما هنوز در وسط یک بیماری همه گیر است که در ادامه به آلوده کردن و کشتن واشنگتن,” Inslee گفت.

در یک بیانیه واشنگتن سلامت افسر کتی Lofy گفت: افزایش تعداد موارد به احتمال زیاد یک نتیجه از آخر هفته روز یادبود جشن حدود سه هفته پیش. که کشش از زمان را به مردم کافی دوره از زمان که در آن به بیمار نشانه توسعه و پیشرفت را به یک وضعیت که در آن آنها به دنبال درمان بیماری خود را.

Lofy گفت: تعداد موارد جدید هستند نشان می دهد از هر گونه گسترش در اعتراض به قتل جورج فلوید, گزارشی مردی که کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس. این تظاهرات که شده است به خصوص بزرگ در سیاتل تاکوما و دیگر غربی واشنگتن شهرها.

هر گونه موارد جدید در میان معترضان احتمالا نه در زمان حال به آشکار قابل توجهی در راه نشده است; هر مورد جدید گسترش در طول تظاهرات احتمالا نمی خواهد نشان می دهد تا برای حداقل یک هفته دیگر.

پس از حدود یک ماه در یک پایدار فلات تعداد تایید coronavirus موارد در سراسر کشور آغاز شده است به افزایش است. بیش از 20 ، 000 موارد جدید شناسایی شده در هر یک از چهار روز گذشته با توجه به COVID پیگیری پروژه. پزشکان تایید حدود 24,000 موارد در روز پنج شنبه و بیش از 26,000 موارد در روز جمعه.

متحده شتافت که به بازگشایی اقتصاد خود را مانند تگزاس و فلوریدا و آریزونا و Carolinas در حال دیدن قابل توجهی افزایش می دهد. اما تا بیش از حد متحده مانند واشنگتن که در آن محدودیت برداشته شده است آهسته تر.

بیش از 2,066,000 مردم در ایالات متحده تشخیص داده شده اند با کوروناویروس. بیش از 115,000 فوت کرده اند تا کنون بالاترین مجموع از هر کشور در جهان است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>