واشنگتن بازیکن فوتبال است مرده را در سن 22

یک ایالت واشنگتن بازیکن فوتبال مرده پیدا شد در آپارتمان خود توسط یک افسر که در پاسخ به یک تماس برای کمک مربوط به “تنفس مشکلات” پولمن رئیس پلیس Gary جنکینز گفت.

جنکینز گفت: وجود دارد هیچ نشانه ای از خباثت و ویتمن پزشکی قانونی شهرستان را تعیین علت مرگ برای 22 ساله برایس Beekman ارشد دفاعی برگشت که داشت بعد از ظهر سه شنبه.

“ما در شوک با خبر برایس عبور” واشنگتن مدیر ورزشی پت چون در بیانیه ای گفت. “برایس فوق العاده ای بود و پسر بزرگ هم تیمی و خواهد بود از دست رفته است. ما ارسال ما عمیق ترین تسلیت و نماز به Beekman خانواده و بسیاری از دوستان است.”

Beekman آغاز شده تمام 13 بازی فصل گذشته برای واشنگتن پس از انتقال از آریزونا غربی ، او پنجم رسید در این تیم با 60 پردازد و یکی رهگیری. او انتظار می رود به عنوان بخشی از یک تجربه ایالت واشنگتن ثانویه رفتن به این فصل است.

در جای دیگر

بعد برگ S. F. می پیوندد Buckner با کلت

یکی دیگر از 49ers دفاعی بازیکن خط جلو در حال حرکت است به میانه.

روز چهارشنبه و یک هفته پس از 49ers معامله تمام نرم افزار مقابله با DeForest Buckner به کلت و بینی و مقابله با شلدون بعد امضا یک سال مقابله با ایندیاناپولیس.

Buckner و بعد هر دو استارت در سوپر باول LIV با روز subbing برای مجروح استارت D. J. Jones.

روز 25 بازی از 16 بازی فصل گذشته آغاز شده و نهایی دو به طور منظم فصل بازی قبل از شروع هر سه postseason مسابقات. او تا به حال 15 تکل و یک گونی. بعد یک سال 2016 چهارم-انتخاب دور از پلنگ بود و ادعا کردن چشم پوشی توسط 49ers در نوامبر 2017. او تا به حال 31 پردازد و چهار کیسه در 34 بازی با این تیم است.

— اریک شعبه

• * * * رایگان-عامل تصویب حمله کننده آنتونی Zettel که امضا شده با 49ers on Dec. 23 و بازی با آنها را از طریق سوپر باول به توافق نامعلومی قرارداد با وایکینگها مینه سوتا.

Zettel شده بود چشم پوشی توسط کلیولند و سینسیناتی قبل از امضای قرارداد با 49ers که تصمیم گرفت به او را به عقب.

وایکینگ ها همچنین توافق کردند که به نظر با سابق Tennessee Titans گیرنده گسترده Tajae شارپ.

• لاس وگاس اظهارات مجدد امضا linebacker Kyle Wilber به یک کلید خاص-تیم های شرکت کننده. … نیویورک جتز و سابق بالتیمور linebacker پاتریک Onwuasor گزارش توافق کرده اند که به نظر در یک قرارداد یک ساله. … The Kansas City Chiefs توافق به یک سال تخفیف برای بازگرداندن دفاعی مقابله با مایک Pennel و بیمارستان آنتونی شرمن. … آریزونا کاردینالز توافق به شرایط یک سال می پردازد سابق کلت دفاعی lineman Trevon Coley و در حال اجرا پشت D. J. Foster.

کالج بسکتبال: یک روز پس از او مفتخر به کسب عنوان آسوشیتد پرس’ مردانه بازیکن سال دیتون را اوبی Toppin اعلام کرد که وارد NBA پیش نویس پس از پیشرو آگهی به یک 29-2 ثبت و شماره 3 رتبه بندی به عنوان یک اشتباه دوم.

• USC رو به جلو Onyeka Okongwu اعلام کرده است برای NBA پیش نویس پس از یک فصل. او به طور متوسط 16.2 امتیاز 8.6 ریباند و 2.7 بلوک برای تروجان ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>