واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleeLizzo اهدا ناهار به کارگران بیمارستان مبارزه با کروناویروس ایلینوی فرماندار: دولت فدرال فرستاده اشتباه نوع ماسک مطبوعات: آمریکا فرمانداران رهبری راه را در ویروس بیشتر (D) روز پنجشنبه اعلام کرد که دولت خود را گسترش دهد “stay-at-home” منظور ممکن است 4.

در یک پنج شنبه در کنفرانس خبری Inslee گفت: “سریع ترین راه برای بهبود اقتصادی است که برای بهبود سلامتی ما که اساسی برای همه ما عزیز است.”

واشنگتن ضربه سخت بود این ویروس در اوایل در آمریکا شیوع و از پنج شنبه شب به بیش از 6000 مورد تأیید و 262 مرگ و میر با توجه به دولت در بخش بهداشت و درمان است.

تبلیغات

دولت برای اولین بار اعلام کرد که ماندن در خانه سفارش مارس 23.

Inslee تصمیم می آید را به عنوان برخی از فرمانداران دولت باید تردید به اعلام stay-در-خانه سفارشات و ملت چنگ زدن با اقتصادی خرید اینترنتی از این بیماری است.

Inslee یکشنبه نشان داد که او نمی خواهد استراحت دستورالعمل در مناطق واشنگتن شده اند که کمتر آسیب دیده توسط ویروس. Inslee گفت: در سی ان ان “وضعیت اتحادیه” آن را “بسیار محتمل” دو هفته اقامت در خانه سفارش خواهد بود افزایش یافته است.

“ما نیاز به تصمیم گیری مبتنی بر علم و واقعیت است. و وجود دارد برخی از واقعیت های سخت ما را به درک. و مگر اینکه ما همچنان بسیار شدید اجتماعی فاصله برنامه در دولت من این است که رفتن به ادامه گسترش مانند آتش سوزی به هر گوشه ای از دولت” Inslee اضافه شده است.

در روز پنج شنبه Inslee نیز گسترش یافته و تعریف “ضروری کسب و کار” شامل تعمیر خودرو و مغازه ها و خصوصی اردو و ماهیگیری تجاری و geoduck عملیات.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de