واشنگتن پست واقعیت-جستجوگر می دهد بلومبرگ 4 Pinocchios برای ‘فریبنده ویرایش’ در مبارزات انتخاباتی آگهی

واشنگتن پست “واقعیت جستجوگر” ستون به دموکرات نامزد ریاست جمهوری مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergNevada دموکراتیک بحث تساوی شکستن رکورد 19.7 میلیون بیننده ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره Ocasio-کورتز دفاع وارن علیه زن ستیز استعاره ” بیشتر چهار Pinocchios برای “فریبنده ویرایش” در مبارزات انتخاباتی آگهی که شامل فیلم از چهارشنبه شب دموکراتیک بحث است.

آگهی تمرکز در یک لحظه در بحث هنگامی که بلومبرگ که تاسیس خود را چند میلیارد دلار کسب و کار دهه پیش خواسته رقبای خود را اگر آن را عادلانه می گویند او “تنها در اینجا” که “همیشه شروع یک کسب و کار است.”

پنج نفر دیگر نامزدها در مرحله — بهداشت ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren رد به رد super PAC است که پشتیبانی از او San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر (D-جرم.), معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن, جو بایدن, ‘Where را با قاشق خود را?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره ساندرز nabs حمایت از کنگره اسپانیایی انجمن عضو نظرسنجی: ساندرز دارای 7-نکته مهم سرب در کالیفرنیا اولیه بیشتردیابت برنی ساندرزسناتور SandersNevada دموکراتیک بحث تساوی شکستن رکورد 19.7 میلیون بیننده ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین مناظره Ocasio-کورتز دفاع وارن علیه زن ستیز استعاره ” بیشتر (I-Vt.), سابق South Bend, Ind., شهردار پیت Buttigiegپیتر (پیت) پل ButtigiegChasten Buttigieg: ‘من در برخورد با امثال Rush Limbaugh تمام زندگی من’ San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر و سن. ctqامی ژان KlobucharWarren رد به رد super PAC است که پشتیبانی از او San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر (D-Minn.) — پاسخ نمی دهند به بلومبرگ ،

تبلیغات

دو ثانیه بعد بلومبرگ گفت: “باشه.”

آگهی, اما نقاشی یک تصویر متفاوت است.

تبلیغات

“در این ویدئو که جزئی لحظه و امتداد آن به 22 ثانیه با واکنش عکس است که نامزدهای دیگر نگاه مشکل خجالت و یا اشتباه” ارسال واقعیت-جستجوگر گلن کسلر نوشت. “فیلم silent به جز برای بازی کریکت برای تلفن های موبایل … گرفته شده از لحظات دیگر در این بحث است.”

او در ادامه به انتقاد از تبلیغ برای “ویرایش بخش های زیادی از یک ویدیو و ارائه آن را به عنوان یک روایت کامل, با وجود از دست رفته عناصر کلیدی.”

“ما در حال گرفتن یک خط سخت در دستکاری کمپین ویدئوها قبل از بینندگان با آب گرفتگی بسیاری از تقلبی است که آنها مشکل دانستن اینکه چه چیزی درست است. به بلومبرگ کمپین باید برچسب این به عنوان یک تقلید مسخره امیز و یا دیگری را تصویری پایین” کسلر اضافه شده است.

این پست واقعیت-جستجوگر امر Pinocchios اعم از یک تا چهار با چهار بودن این سایت متعلق به چه ستون در نظر فاحش ترین اظهارات و یا اقدامات.

ایسنا معاون ملی سخنگوی سابرینا سینگ گفت: MSNBC در روز جمعه که تصویری بود که به معنای “یک شوخی” و باید به عنوان چنین.

“من فکر می کنم [ویدئو] بود برای اثبات این کسی است که یک رهبر کسب و کار است که در روابط به جامعه کسب و کار است که می توانید همه چیز انجام می شود که مشغول به کار در بخش خصوصی و بخش دولتی است. این یک ویدیو که به معنای قرار دادن واقعا به عنوان یک شوخی است. و من فکر می کنم رسانه های اجتماعی شرکت ها باید برچسب آن را به عنوان یک شوخی است. آن را به معنای اطلاعات غلط در همه.”

وقتی پرسید که توسط MSNBC لنگر Ayman Mohyeldin چرا آن را به عنوان یک شوخی سینگ پاسخ داد: “من فکر می کنم آن روشن بود. هیچ صدای جیرجیرک در بحث مرحله است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>