واشنگتن نمایندگان مجلس با تصویب لایحه ممنوعیت ‘گی وحشت’ دفاع در قتل

واشنگتن قانونگذاران این هفته گذشت یک اندازه گیری است که بان کی مون “گی-و-ترانس وحشت” دفاع در قتل در پرونده های مربوط به همجنسگرایان قربانیان.

اندازه گیری تصویب و توسط دولت واشنگتن و سنا در یک 46-3 رای در روز شنبه را ممنوع یک متهم از این استدلال که آنها دست پاچه و واکنش در راه های مضر به عنوان یک نتیجه از کسی درک شده و یا شناخته شده تمایلات جنسی یا هویت جنسیتی.

این قانون در حال حاضر سران رژیم صهیونیستی. جی Insleeجی رابرت InsleePence مذاکرات coronavirus با Cuomo, Newsom, سایر فرمانداران یک شبه انرژی: جدید داخلی حکومت را محدود مطالعات علمی آژانس می توانید نظر | پانل جنگ بیش کاشت درخت لایحه | تهمت به رزومه زغال سنگ اجاره در اراضی عمومی اندرو یانگ به پایان می رسد پیشنهاد ریاست جمهوری بیشتر (D) سابق 2020 نامزد ریاست جمهوری به امضا و به قانون است.

با توجه به کلمبیایی این لایحه بود که پس از نام نیکی Kuhnhausen یک تراجنسیتی نوجوان که کشته شد سال گذشته است. یک کانادایی از ونکوور بعدها متهم به نفرت جرم قتل درجه دوم و مخرب و آزار و اذیت.

نه ایالت باید ممنوع “گی وحشت” دفاع: کالیفرنیا, کانکتیکات, هاوایی, ایلینوی, مین, نوادا, نیوجرسی, نیویورک, و, Rhode Island.

حداقل 26 نما نفر کشته شدند در سال گذشته اکثریت آنها زنان از رنگ.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>