با احتیاط از تهدید به روستایی, اقتصاد, دولت govts تهیه بیشتر تولید

دهلی نو:
نگرانی از تاثیر این بیماری همه گیر کوروناویروس در اقتصاد روستایی است که باعث شده دولت برای پیدا کردن راه هایی برای تهیه بیشتر مزرعه تولید به خصوص گندم است.

با تهدید در حال رشد به کشاورزان امرار معاش هر دو دموکراتیک ملی داد (NDA) و مخالفت با حکومت متحده باید با نزدیک شدن به اتحادیه دولت به اعلام یک بسته ویژه برای اقتصاد کشاورزی و انتقال پول به روزانه دستمزد کارگران از طریق مهاتما گاندی ملی روستایی تضمین اشتغال طرح (MGNREGS).

پنجاب و بیهار گفت: آنها را به خرید بیشتر از مزرعه تولید در حالی که اوتار پرادش نیز گام در این جهت است. “دولت پنجاب در حال حاضر اعلام کرد که آن را به خرید گندم و بسیاری از دیگر تولید از کشاورزان برای ایجاد ثبات در اقتصاد روستایی است. ما نیاز به foodgrain برای استفاده در آینده اگر این وضعیت ادامه گفت:” یک مقام ارشد Shiromani Akali Dal رهبر اضافه کرد که هر دو دولت مرکزی و دولت باید تلاش برای احیای اقتصاد روستایی و نه درگیر در یک ماجراجویی سیاسی.

به طور مشابه, Bihar دولت تحت وزیر Nitish کومار خواهد شد که در صورت مجلس انتخابات در ماه اکتبر-نوامبر گفته است: “شروع به خرید محصولات کشاورزی از 30 آوریل.

“ما دو مشکل عمده و یا چالش های در دست در بیهار. کشاورزان روبرو هستند عدم قطعیت به دلیل مستند و coronavirus. بنابراین دولت تصمیم گرفته است برای خرید بیشتر از تولید و کشاورزان. دومین مشکل بزرگ این است که مهاجران و یا دستمزد روزانه کارگران باید به خانه بازگشت و بدون پول و شغل. آن است که به دلیل حضور بسیاری از دستمزد روزانه کارگران در روستاها است که در حال حاضر هزینه نیروی کار را کاهش داده است و آنها قادر نخواهد بود برای دریافت پول به اندازه کافی حتی پس از کار برای ساعت های طولانی” گفت: رهبر Janata Dal (ایران) رهبر در پتنا.

مراحل مشابه را نیز گرفته شده توسط اوتار پرادش است. همچنین تصمیم به نگه داشتن کود و بذر مغازه ها باز در سراسر کشور مستند. دولت در حال حاضر اعلام کرد که تهیه خواهد شد و در زمان انجام می شود در حداقل حمایت قیمت (MSP) و خرید خردل گرم و عدس (masoor) که آغاز شده بود در 2 آوریل ادامه خواهد داد. را تهیه حداقل 2.64 لاخ متریک تن خردل 2.01 لاخ متریک تن گرم و 1.21 لاخ متریک تن masoorو این فرایند را برای 90 روز.

در کنگره-رهبری Chhattisgarh ارشد وزیر Bhupesh Baghel نگه داشتن تمرکز خود را بر کاهش اختلال در عرضه زنجیره ای برای حمل و نقل آسان از محصولات کشاورزی.

“وجود دارد فصلی محصول خسارت حتی قبل از مستند ما و درآمد بخش اطمینان است که غرامت پرداخت شده به کشاورزان به بریس برای بار جلوتر است. محصولات کشاورزی را یکی دیگر از 10 روز آماده می شود برای فروش در mandis و ما مطمئن شوید که همه آنها باز به اندازه کافی اجتماعی فاصله محدودیت” به گفته یک مقام اداری ارشد از دولت در بخش کشاورزی. در روز دوشنبه مگالایا دولت تصمیم به از سرگیری MGNREGS کار با اثر فوری و مجاز کشاورزان به سر کار کشاورزی. معاون وزیر Prestone Tynsong اطلاع خبرنگاران در شیللنگ که روزانه شرط دریافت خواهد شد 700 در هر هفته تحت وزیر را تسکین برابر دستمزد از دست دادن طرح و پول منتقل خواهد شد به ذینفع حساب به طور مستقیم.

[email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>