رزمندگان رنج می برند, وحشیانه, گزارش تلویزیون محلی رتبه سقوط در این فصل

این نباید تعجب آور است که تعداد کمتری از مردم در حال تماشای Golden State Warriors بازی در تلویزیون محلی در این فصل — که Dubs در حال حاضر NBA بدترین رکورد در 12-43 و استفان کاری و کلی تامپسون از دست رفته بخش عمده ای از فصل به طور منظم با آسیب.

تعداد واقعی هنوز هم سرسام آور است.

NBA TV رتبه بندی گزارش از مجله کسب و کار دوشنبه منتشر شد نشان می دهد که بینندگان از رزمندگان بازی در ان بی سی ورزشی منطقه خلیج تجربه 66 درصد کاهش نسبت به فصل گذشته دوم-بزرگترین افت در NBA. تنها دنور ناگتس بود و بیشتر کاهش قابل توجهی (72 درصد) در تلویزیون محلی رتبه بندی اما دنور غوطه می تواند تا حد زیادی نسبت به مسائل حمل و نقل با ارتفاع ایستگاه است که حامل قطعات بازی.

در اصل رزمندگان دچار بزرگترین “طبیعی” رها در تلویزیون محلی رتبه بندی در NBA و لیگ تلویزیونی در سراسر کشور بازی نیز در پایین سال بیش از سال. جداگانه ورزشی مجله کسب و کار, گزارش از هفته گذشته متوجه شد که تلویزیون ملی در رتبه های پایین 10 درصد در ESPN 13 درصد در TNT و 16 درصد در ABC.

تعدادی از NBA نویسندگان و تحلیل گران رسانه های سعی کرده اند به دقت اشاره کردن که چرا دقیقا لیگ است که مبتلا به کم بینندگان این فصل با بسیاری از اشاره به سوی آسیب به بزرگ نام ستاره های ظهور “بار مدیریت” (مکرر روز استراحت) و دلار هنگ کنگ-چین جنجال پیش از آن در این فصل است.

در ماه ژانویه Draymond سبز فرضیه که گمان officiating بی پایان و رایگان در پرتاب تلاش منجر به رتبه بندی کاهش است.

“اگر آن را در مورد معیارهای من کل این لیگ متفاوت خواهد بود,” او گفت:. “S— که مهم در این لیگ واقعا مهم نیست برای من. این همه در مورد ” چگونه می تواند ما را به بازی بهتر برای بازیکن تهاجمی این چیزی است که این لیگ در مورد, است که احتمالا دلیل این رتبه احتمالا خورد. شما تیم در پاداش و بچه ها فقط اجرا به کسی و دو پرتاب آزاد. هیچ کس می خواهد برای دیدن که s—.”

اریک تینگ است SFGATE دیجیتال خبرنگار. ایمیل: eric.ting@sfgate.com | Twitter:@_ericting

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>