رزمندگان’ استفان کاری را به اقدام روز شنبه در برابر رپتورز

“در مورد زمان!!!!”

که چه رزمندگان ستاره گارد Stephen Curry توییتی شنبه پس از گزارش از بازگشت او به اقدام روز شنبه شروع به گردش. این خبر برای اولین بار گزارش های ورزشی و تایید شده توسط این وقایع. طلایی دولت نقش تورنتو رپتورز در تعقیب و گریز از مرکز در روز پنج شنبه.

کاری که شکست دست چپ آخرین بازی مقابل فینیکس سانز در Oct. 30, طول 58 بازی. کاری پاک شد به بازی پس از جلسه با سرمربی استیو کر و مدیر پزشکی ورزشی و عملکرد ریک Celebrini روز چهارشنبه با توجه به این وقایع.

رزمندگان افتاده اند سخت پس از از دست دادن در سال گذشته NBA Finals که دیدم همکار چلپ چلوپ برادر کلی تامپسون اشک چپ خود را در لیگ قهرمانان آسیا و سابق جنگجو Kevin Durant پارگی راست خود تاندون آشیل و سپس با علامت Brooklyn Nets در خارج از فصل. هر دو بازیکن برای کل 2019-2020 فصل است.

رزمندگان در حال حاضر بدترین رکورد در لیگ برتر در 14-48 اما به دست آورد سابق شماره 1 انتخاب کنید اندرو ویگینز و پیش نویس میدارد از مینه سوتا تیمبرولوز برای d’angelo راسل.

در چهار بازی این فصل کاری, 31, متوسط 20.3 امتیاز 6.5 کمک پنج ریباند و 1.3 دزد.

متی تام یک صفحه ویرایشگر در SFGATE. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>