رزمندگان ستاره Stephen Curry می گوید او اولین بازیکن تست شده برای coronavirus

برای پوشش بیشتر مشاهده کامل ما coronavirus بخش در اینجا.

رزمندگان ستاره Stephen Curry نشان داد که او اولین بازیکن در NBA به آزمایش می شود برای coronavirus در یک مقاله برای زمان انتشار پنج شنبه.

کاری نوشت که او تست شده در مارس 6, فقط یک روز پس از بازگشت از یک چپ دست.

“من تا به حال فقط بازی اولین بازی بسکتبال در ماه قبل از شب و گفتگو بودند چرخش در مورد آنچه که این ویروس ممکن است به معنای برای لیگ” کاری نوشت. “آن شب من شروع به احساس بیمار. تب در مجموعه. برای اولین بار در 100. سپس 101. من اول فکر کردم ” چه هستند شانس? آیا این واقعا اتفاق می افتد؟'”

کاری را تست برگشتم منفی اما تجربه او را لرزاند.

“اما این تجربه به من رسید و آن را به من ضربه سخت” او نوشت. “من خوش شانس به این کار کنم و نمی باید به نگرانی در مورد تمام چیزهایی که بسیاری از خانواده های فلج کننده در سراسر کشور در طول این همه گیر: بیکاری گرسنگی مسکن. چگونه می توانم با استفاده از همه منابع و قدرت کامل از پلت فرم من و همسرم ساخته شده است برای کمک به کسانی که به شدت در طی این زمان؟”

پس از پناهگاه در محل سفارش در مارس 16, کاری, خود, ستاره های قدرت و قدرت رسانه های اجتماعی به انجام آنچه او می تواند در طول coronavirus بیماری همه گیر.

او گفته است در Instagram با دکتر Anthony Fauci, مدیر موسسه ملی آلرژی و بیماری های عفونی و عضو مجلس Coronavirus نیروی کار. او شگفت زده خط مقدم مراقبت های بهداشتی کارگران در علتا بیتس نشست مرکز پزشکی در اوکلند با یک تماس FaceTime. و او و همسرش عایشه اهدا 1,000 وعده های غذایی برای اوکلند دانش آموزان در طول پناهگاه در محل.

Steph حتی نشان داد که او فقط مثل بقیه از ما در تلاش برای پنج دقیقه به راه اندازی یک حلقه بسکتبال در جلوی خانه خود را.

بیشتر CORONAVIRUS پوشش:

ثبت نام برای ‘روزانه’ خبرنامه برای آخرین coronavirus اینجا.

متی تام یک صفحه ویرایشگر در SFGATE. ایمیل: [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>