رزمندگان rookie اریک Paschall منجر تیم ایالات متحده آمریکا در افزایش ستاره ها چالش

شیکاگو — رزمندگان rookie اریک Paschall ثمر رساند تا تیم بالا 23 امتیاز در رهبری تیم ایالات متحده آمریکا به یک 151-131 پیروزی بر تیم جهان در جمعه شب NBA All-Star Rising Stars Challenge در شیکاگو است.

Paschall ساخته شده 10 از 13 عکس بود و سه ریباند و دو پاس گل.

RJ بارت از نیکز led تمام گلزنان با 27 امتیاز.

سفر اوباما: Zion ویلیامسون و Trae جوان استفاده می شود به دیدار طرفداران هستند که به طور معمول کمی عصبی در طول این تعاملات است.

این متفاوت بود. در این زمان آنها عصبی برای دیدار با فن.

رئیس جمهور سابق باراک اوباما — بزرگ طرفداران بسکتبال رسما برای اولین بار بازی را از طرفداران خود را در طول هشت سال ساخته شده اعلام نشده ظاهر در NBA Cares رویداد در طول همه ستاره آخر هفته در زادگاه خود از شیکاگو با چند تن از لیگ برتر rookies های سال دوم بازیکنان و مربیان است. این رویداد برای داوطلبان برای پر کردن چند کوله پشتی با لوازم مدرسه و این کار قابل پیش بینی متوقف شد زمانی که اوباما به اتاق راه می رفت.

“شما در حال انجام کار فوق العاده” اوباما گفت همه ستاره لوکا Doncic از دالاس ماوریکس بود که نشسته در یک جدول با لس آنجلس لیکرز دستیار مربی Jason Kidd که 44 رئیس جمهور ساخته شده راه خود را به طرف اتاق.

اوباما به Kidd طولانی در آغوش سپس تبدیل به Doncic: “آیا گوش دادن به او را وقتی که می آید به تیراندازی به” اوباما کنایه آمیز به وضوح آگاه باشید که Doncic است که در حال حاضر بسیار بهتر تیرانداز از کید شد در حرفه خود.

مشاهیر: رپر و بازیگر مشترک تا به حال 10 امتیاز و چهار دزد به کسب با ارزش ترین بازیکن افتخارات در All-Star Celebrity Game به عنوان تیم Wilbon ضرب و شتم تیم Stephen A 62-47.

رپر معروف لس 25 امتیاز به ثمر رساند و بازیکن سابق NBA کوئنتین ریچاردسون بود 12 امتیاز و 12 ریباند در Wintrust عرصه است.

WNBA بازیکن یک’ja ویلسون به حال 11 امتیاز و رپ Quavo و بازیکن سابق NBA داریوش مایل بود نه امتیاز هر کدام برای تیم Stephen A.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر