روز دوشنبه رزمندگان طلایی امور خارجه برگزار شد بزرگ “خوش آمدید خانه” مراسم سابق بی باک Andre Iguodala در حال حاضر با گرمای میامی. و اگر چه همه خوشحال بود به fete او ظاهرا این دو بازیکن وظیفه با بیان شد کمی کمتر از مشتاق به صحبت در مقابل تعقیب مرکز جمعیت.

دوربین, گیر افتاد, Stephen Curry و کلی تامپسون روی نیمکت سنگ-کاغذ-قیچی مبارزه با بیش از که می خواهم به صحبت کردن. تامپسون از دست back-to-back مسابقات (او رفت و با کاغذ و سنگ دوم دست به کاری قیچی و کاغذ); به عنوان بازنده, او مجبور به انجام برخی از صحبت های عمومی.

اما اگر آن را بداهتا گفتار او خیلی خوب است.

“این یک شب خاص برای دوبله ملت است. ما یکی از بزرگترین رزمندگان در تاریخ این سازمان به عقب” تامپسون گفت. “ما او را به ‘ارتش سوئیس چاقو.’ یکی از هم تیمی های مورد علاقه در تمام دوران است.”

“ما مدیون این مرد برای آنچه که او به ما داد. و آن را خوب به شما پشت دره. من نمی توانم صبر کنید تا ببینید خود را نیوجرسی در تیر یکی از این روز فرض است.”

همچنین: کلی تامپسون Draymond سبز شرکت در نمایشگاه غرور اسکار پس از حزب

در Iguodala اولین بازی برگشت در خلیج گرمای خود را به آسانی شکست رزمندگان 113-101. Iguodala که کردم دور از کف زدن از جمعیت زمانی که او بررسی می شود به بازی تا به حال دو امتیاز و پنج ریباند در 17 دقیقه.

“قطعا آن را مانند خانه احساس می کند در هر زمان. من فقط سمت چپ, اما آن را احساس می کند مانند خانه” Iguodala به حضار گفت: قبل از بازی. “واقعا شما بچه ها و قدردانی از خانواده وفادار بودن منطقه خلیج طرفداران. برادران من خواهد بود در عمل دریچه گاز کامل در سال آینده به انتقام ویران کردن در لیگ برای 80 بازی.”

Katie Boland است SFGATE ارشد دیجیتال ویرایشگر. تماس با ما: katie.dowd@sfgate.com | توییتر: @katiedowd

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im