وارن برنده حمایت از سابق هریس کمپین آیووا صندلی

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا (Iowa نظرسنجی حذف برگ دموکرات حدس زدن در آستانه قفقاز بیشتر (D-جرم.) برنده انتخابات ریاست جمهوری تایید سابق آیووا صندلی از سوی دیگر ، کامالا هریسکامالا دوی HarrisIowa و نیوهمپشایر متنفر باید فکر می کنم دو بار در تپه انتخاباتی گزارش: چهار راه با حداکثر سرعت دویدن به آیووا خط پایان ساندرز پاکستان برای درمان ناتوانی حقوق با عنوان “حقوق مدنی” تحت طرح جدید بیشتر‘ (D-کالیفرنیا.) شکست خورده کاخ سفید پیشنهاد تنها چند ساعت قبل از دولت قفقاز.

Deidre DeJear کرد اجرای هریس’ عملیات در Hawkeye دولت قبل از کالیفرنیا سناتور کشیده از مسابقه گفت: او را حزبی برای وارن به دلیل تعهد خود به “عدالت است.”

“شما می دانید من در اصل حمایت سناتور کمال هریس و پس از او سمت چپ مسابقه من واقعا به دنبال کسی رفتن به بی باک و متعهد به عدالت برای همه مردم و نه فقط برخی از” DeJear گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط وارن مبارزات انتخاباتی.

تبلیغات

“ما درک می کنیم وجود دارد به این مفهوم که افزایش جزر و مد آسانسور تمام قایق. و در آن افزایش جزر و مد وجود دارد افرادی که نمی قایق وجود دارد و مردم با سوراخ در قایق خود را,” او اضافه شده است. “و سناتور وارن یکی از آن افرادی است که به دنبال به عنوان مردم در حال افزایش هستند که نه؟”

DeJear در ادامه به استناد وارن برنامه های اقتصادی که بسیاری از آنها به دنبال افزایش مالیات بر ثروتمندترین آمریکایی ها به درآمد و مالی دیگر شکاف در کشور است.

تبلیغات

“من هیچ شکی در ذهن من است که او در حال رفتن برای اضافه کردن بسیار با ارزش برای هر یک از ما فردی خانوار,” او گفت:.

DeJear حمایت از وارن آمد تنها چند ساعت قبل از آیووا caucusgoers آغاز شد و اعلام کرد که آنها در حمایت از دولت نامزدی مسابقه.

وارن نظرسنجی شماره آغشته اند در ماه های اخیر در آیووا با نظرسنجی نشان پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدنجو BidenBiden در پاسخ به اوباما سناتور استیضاح هشدار ساندرز آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا بیشتر و سن. برنی ساندرزسناتور SandersSanders آگهی در آیووا جلوتر از انجمن: نظرسنجی یادداشت: مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به تحت الشعاع قرار دادن دموکرات ها در آیووا کری را انکار می کند و با توجه به پیشنهاد ریاست جمهوری: ‘هر گونه گزارش در غیر این صورت مطلقا نادرست’ بیشتر (I-Vt.), اگر او همچنان فاصله قابل توجه است.

در leadup به آیووا قفقاز, Warren, کمپین به دنبال بازیگران سناتور ماساچوست به عنوان یک پتانسیل دموکراتیک یکی کننده که می تواند با هم میانه رو و مترقی پهلوها ،

“بیشتر از هر چیزی یک چیز است که او را متعهد به انجام این است که اتحاد ما با هم چرا که ما یک مانع بزرگ پیش از ما و نام او دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpTrump سهام و سپس حذف صدای جیر جیر ستایش ستاد برای نمایندگی ‘بزرگ ایالت کانزاس کن استخوان تایید اندرو یانگ برای رئیس جمهور: ‘#YangGang تمام راه را!’ Loeffler کار می کند برای به دست آوردن کشش با محافظه کاران در میان Collins اولیه پیشنهاد بیشترگفت:” DeJear. “و این چیزی است که بسیار دشوار است برای ما به بیش از, اما او همچنین می داند که ما با هم قوی تر در گرفتن بیش از این قوز.”

DeJear شد حزب دموکرات نامزد برای آیووا وزیر امور خارجه در سال 2018 تبدیل شدن به سیاه برای اولین بار نامزد برنده اصلی حزب نامزدی برای یک ایالت در Hawkeye دولت هر چند او در نهایت از دست داد انتخابات عمومی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum mobil ödeme bozdurgüvenilir mobil ödeme bozdurmasu tesisatçısıborder colliebuy instagram followershtml nullednulled themes1xbet girişMobil Ödeme Bozdurma