وارن اسمیت تماس برای $50B امداد و نجات به مراکز مراقبت از میان قطره در حضور

سنسور. الیزابت وارنالیزابت WarrenBiden نیاز به یک تاریخچه ساخت زنان دستور کار در پاسخ به COVID دموکرات بهم پیشنهاد سازمان حفاظت محیط زیست نیست به سفت شدن هوا با کیفیت استاندارد تپه انتخاباتی گزارش: اوباما می دهد بایدن بوست با حمایت بیشتر (D-جرم.) و تینا اسمیتتینا چخماق SmithDemocrats انفجار تهمت را به حالت تعلیق درآورد که بودجه دموکرات تماس برای کاهش آلودگی مورد نیاز در هر گونه کمک برای خطوط هوایی کروز سناتور دموکرات معرفی لایحه ای را برای ارائه رایگان coronavirus تست بیشتر (D-Minn.) دعوت کنگره به صرف 50 میلیارد دلار برای حمایت از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان که دیده می شود, ثبت نام قطره و تمیز کردن هزینه ها افزایش می دهد به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس.

وارن اسمیت و هشدار می دهند که بسیاری از کودک مراقبت از مراکز که در حال حاضر نازک کشیده قبل از مراقبت های بهداشتی بحران در حال حاضر رو به ورشکستگی و اخراج به عنوان یک نتیجه از کاهش ثبت نام.

تشدید مشکلات کسب و کار از ارائه دهندگان مراقبت از کودکان آنها نیز تا به حال برای تمدید ساعت برای کودکان ضروری کارگران و افزایش تمیز کردن رژیم برای حفظ مراکز امن است.

تبلیغات

“هنگامی که زمان می آید ما نمی قادر خواهد بود برای بازسازی اقتصاد ما اگر این کشور را مراقبت از سیستم سقوط کرده است زیر بار اقتصادی این بیماری همه گیر” وارن اسمیت و نوشت: در نشست مشترک پست و متوسط.

“زمانی که اقتصاد با خیال راحت می توانید شروع به عقب بر گردیم در مسیر میلیون ها نفر از پدر و مادر نمی خواهد بود قادر به بازگشت به کار و یا بازگشایی کسب و کارهای کوچک خود را امن و مقرون به صرفه و قابل اعتماد برای مراقبت از فرزندان خود” آنها نوشت.

این سناتوران می گویند کنگره نیاز به صرف 50 میلیارد دلار در بودجه اضطراری برای حفظ و مراقبت از کودک در دسترس برای کارگران ضروری, کمک, کودک, مراقبت از کسب و کار نگه داشتن کارگران در حقوق و دستمزد و ارائه سرمایه گذاری های بلند مدت برای آماده سازی کودک مراقبت از بازار را به از سرگیری عملیات هنگامی که اقتصاد ایالات متحده بازگشایی.

سناتور می خواهید برای توزیع بودجه فدرال از طریق موجود مراقبت از کودکان توسعه بلوک کمک های مالی برای ارائه به دولت با انعطاف پذیری بلافاصله به نیازهای امکانات مراقبت از کودک.

“هنگامی که ما جوان بودند مادران بچه های ما همیشه اولویت اول ما–تنها زمانی که ما می دانستیم که آنها امن و مراقبت می تواند ما تبدیل به کار مادران و مشارکت کامل در اقتصاد” سناتور نوشت.

مراقبت از کودکان صنعت در ماه گذشته کنگره خواسته شامل 50 میلیارد دلار در تسکین عضو آن کسب و کار در مراقبت های عمل با استناد به یک افت شدید در حضور در امکانات.

حضور در مراکز مراقبت از کودکان تخمین زده شده بود در ماه گذشته به کاهش 70 درصد است.

انجمن ملی برای آموزش و پرورش کودکان خردسال (NAEYC) و اوایل مراقبت و آموزش و پرورش کنسرسیوم (ECEC) هشدار داد که بدون فدرال امداد بیش از نیمی از مجوز مراکز مراقبت از کودکان می تواند.

الکس Gangitano کمک کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>