وارن می گوید او مطرح 14 میلیون دلار در 10 روز

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب صعودی ساندرز به نظر می رسد برای تعیین برنده در نوادا بلومبرگ به انجام مصاحبه با Al Sharpton بیشتر‘s (D-جرم.) مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری می گوید آن مطرح شده بیش از 14 میلیون دلار در 10 روز قبل از نوادا قفقاز شنبه.

این کمپین گفت: مسافت بیش از دو برابر آن هدف اوليه از 7 میلیون دلار در روز منجر به نقره دولت نامزدی مسابقه که در آن نظر سنجی نشان داده وارن همواره انتهایی بهداشت ، برنی ساندرزسناتور SandersRussian تداخل گزارش راک کاپیتول هیل دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت بیشتر.

تبلیغات

وارن او را دیدم شماره لغزش پس از سوم و چهارم-محل پس از اتمام در آیووا و نیوهمشایر بود اما او لذت می برد جذب سرمایه پس از افزایش قوی در بحث عملکرد در لاس وگاس این هفته که در آن او رفت و در حمله او را در برابر رقبای عمدتا میلیاردر مایکل بلومبرگمایکل روبنس BloombergThe دموکراتیک نامزد نمی تواند دموکراتیک انتخاب شده فاکس Ingraham مسخره DNC بیش از نوادا رای گیری اختلال: ‘ما یک کشور جهان سوم?’ در بحث دموکراتیک فرصت های از دست رفته در مهاجرت بیشتر.

ماساچوست در مجلس مطرح ابرو بعد از او راه اندازی شد, ویژه, سوراخ کردن بدن, broadsides برابر سابق شهر نیویورک شهردار بیش از گذشته خود را لفاظی در مورد زنان و توقف-و-frisk پلیس سیاست او نظارت.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر یک میلیاردر که تماس زنان چاق, rimming, اسب رو ، و من نه صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستندونالد جان TrumpWhere ما از اینجا بروم ؟ حفاظت از محیط زیست نشان می دهد راه رژیم صهیونیستی. ران DeSantis بیشتر محبوب در فلوریدا از مغلوب ساختن پیشی جستن ستمیر متهم به دیوان عالی کشور از تعصب در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیشتر. من صحبت کردن در مورد شهردار بلومبرگ ، ” وارن گفت: در سخنان افتتاحیه. “دموکرات ها برنده خواهد شد اگر ما یک نامزد با سابقه … از اذیت و آزار زنان و حمایت از سیاست های نژادپرستانه مانند redlining و توقف و frisk. … دموکراتها را یک خطر بزرگ اگر ما جایگزین یک متکبر میلیاردر برای دیگری.”

10 روز جمع آوری کمک سربازان ارتش بسیار افزایش مورد نیاز برای وارن که در پایان ماه ژانویه فقط 2.3 میلیون دالر پول نقد در دست بالاترین از هر یک از این هفت سال 2020 دموکرات.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>