وارن در ساندرز حامیان آنلاین حملات: “من فکر می کنم این یک مشکل واقعی’

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann Warren ساندرز محکوم هواداران خود را’ ‘زشت, شخصی, حملات هوایی علیه وارن هیل کمپین گزارش: بایدن سوار موج حرکت پس از خیره کننده سه شنبه نماینده نبرد پیش رو به احتمال زیاد به نفع بایدن بیشتر (D-جرم.) روز پنجشنبه گفت که نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مسئول حملات طرفداران خود را در حال حاضر و اضافه کرد که چنین حملات یک مشکل در میان حامیان سناتور. برنی ساندرزسناتور SandersRepublicans ریشه برای Sanders, دیدن بایدن برنده به عنوان شکست ساندرز می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما’ ساندرز محکوم هواداران خود را’ ‘زشت, شخصی, حملات هوایی علیه وارن بیشتر‘s (I-Vt.) 2020 مبارزات انتخاباتی.

“من می خواهم بگویم برای همه نامزدها … ما مسئول این افرادی که ادعا می کنند به ما حامیان و آیا واقعا تهدید زشت چیزهای خطرناک به دیگران” وارن در مصاحبه با گفت: MSNBC را Rachel MaddowRachel Anne MaddowSanders می گوید بایدن برنده آفریقایی پشتیبانی توسط ‘در حال اجرا با روابط اوباما’ ساندرز محکوم هواداران خود را’ ‘زشت, شخصی, حملات هوایی علیه وارن Tlaib می گوید او برگزار شد عمر دست در ‘تحریک’ لحظات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از اتحادیه گفتار بیشتر.

مصاحبه با ماساچوست در مجلس برگزار شد و همان روز او اعلام کرد او می تواند پایان دادن به مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری.

تبلیغات

Maddow خواسته وارن در مورد حملات ساندرز حامیان ساخته شده اند حاضر به کارگردانی او و طرفداران او با اشاره توییتهایی مار emojis و دیگران صدور خواستار دموکرات ها برای راه اندازی یک چالش اصلی در برابر وارن در سنا نژاد.

“این فقط در مورد من” وارن گفت. “من فکر می کنم که یک مشکل واقعی با این قلدری آنلاین و به نوعی سازمان یافته nastiness.”

پرسید: اگر آن است که یک مشکل بزرگتر در میان حامیان ساندرز کمپین وارن گفت آن است.

“این درست است,” او گفت:.

وارن گفت Maddow او صحبت کرده است به ساندرز در مورد این موضوع.

“آن کوتاه بود اما آره ما صحبت کردیم در مورد آن” وارن گفت. “من فکر می کنم این یک مشکل واقعی است.”

تبلیغات

ساندرز را محکوم کرد “زشت حمله شخصی” ارسال شده توسط حامیان او در برابر وارن و هر کس دیگری در یک مصاحبه جداگانه با Maddow در روز چهارشنبه.

مسئله این است که نه تنها “به معنی چیز” مردم می گویند وارن گفت. او همچنین اشاره ای به بالا دو آشپزی اتحادیه مقامات در نوادا است که آنها در مواجه با حملات پس از اتحادیه منتشر نامزد کارت نمره در نظر گرفتن هدف در Sanders.

وارن گفت: حملات مشابه علیه زنان پیشرو این کار خانواده ها پس از آن تایید و مبارزات انتخاباتی خود را.

این سناتور همچنین پیشنهاد کرد که فقط محکوم کردن اظهارات ممکن است به اندازه کافی است و داوطلبان باید با در نظر گرفتن اجرای طرح هایی را برای حل مسئله هسته.

او گفت: مبارزات باید با در نظر گرفتن راه حل های خلاق برای رسیدگی به این موضوع به جای “پرتاب دست ما و گفت:” ما نمی تواند آن را انجام دهد.'”

پس از یکی دیگر از ارز با MSNBC میزبان وارن توصیه می شود که مبارزات تعیین کارکنان به صیقلی کردن رسانه های اجتماعی و گزارش و محکوم تند و تیز نوشته ها بر روی سیستم عامل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>