وارن برجسته کار با اوباما و هری رید در نوادا آگهی

سناتور. الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenBehar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی حزب دموکرات در مجلس سنا انفجار Barr برای روشن شدن تخلف از وظیفه در سنگ مورد نیاز او را به استعفا بیشتر (D-جرم.) برجسته کار خود را با رئیس جمهور سابق باراک اوباما, باراک حسین ObamaYes دموکرات ها را مجبور به دفاع از خود آفریقایی-آمریکایی از پایگاه در برابر تهمت ساندرز چهره نادر اتحادیه اپوزیسیون در نوادا بیش از مدیکر برای همه ” دموکرات: این جاده به kumbaya بیشتر و سابق بهداشت ، هری ریدهری میسون ReidYes دموکرات ها را مجبور به دفاع از خود آفریقایی-آمریکایی از پایگاه در برابر تهمت, نیوهمشایر, تنها تشدید حزب دموکرات agita هری رید در انجمن سردرگمی: ‘آیوا ضبط شانس خود را به شماره یک’ بیشتر (D-Nev.) در یک تبلیغ جدید پخش در نوادا پیش از این دولت قفقاز در هفته آینده.

کلیپ 30 ثانیه که پخش در سراسر نقره دولت شروع شنبه و برجسته ستایش از دو رهبران سابق در وارن کار بر روی مسائل اقتصادی از جمله زمان خود را راه اندازی مصرف کننده حمایت مالی اداره در دولت اوباما.

“او تبدیل به شاید صدای پیشرو در کشور ما از طرف مصرف کنندگان” اوباما می گوید در فیلم آرشیوی موجود در این ویدئو. “الیزابت می داند آنچه که من به شدت اعتقاد دارند که قوی رشد اقتصاد آغاز می شود با یک قوی و پر رونق طبقه متوسط است.”

تبلیغات

“او تا به حال مورد مطالعه مالی جهان و تا به حال دیدی نسبت به این که دیگران ندارند. هنگامی که او مردم گوش” رید که همچنان با نفوذ رقم در نوادا سیاست و حتی پس از بازنشستگی او می افزاید: در یکی دیگر آرشیوی کلیپ.

وارن کرده مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان یک مبارزه برابر درآمد مالی و نابرابری ها پیشنهاد یک سری از برنامه های است که افزایش مالیات بر ثروتمندترین آمریکایی ها برای کمک به پرداخت هزینه برای تغییرات او جلو قرار دادن. در میان بیشتر تبلیغ پیشنهادات و عضو کمپین یک 2 درصد مالیات بر ارزش خالص بالاتر از 50 میلیون دلار است.

آگهی آید به عنوان دموکرات ماساچوست به دنبال به دست آوردن شتاب در مسابقه اولیه پس از سوم و چهارم-جایگاه در آیووا قفقاز و نیوهمپشایر اولیه بود. وارن در هفته های اخیر به دنبال مشخص نامزدی او را به عنوان یکی است که می تواند وحدت ترقی خواهان هیجان زده شده توسط ایده های خود را با متوسط بخش از حزب. آمار و ارقام مانند اوباما و هری رید هستند ممکن است اشاره به این تلاش.

وارن است که رای گیری در مقام سوم در نوادا بر اساس یک نظرسنجی جدید منتشر شده در این هفته پشت سن. برنی ساندرزسناتور SandersProgressive نگار: اتحادیه نمی خواهید به هر دخترانه پرهای’ با حمایت اولیه در Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی بیشتر (I-Vt.) و معاون سابق رئیس جمهور جو بایدنجو BidenProgressive نگار: اتحادیه نمی خواهید به هر دخترانه پرهای’ با حمایت اولیه در Behar, مک کین به آتشین ارز بیش 2016 انتخابات در بحث در مورد بلومبرگ ساندرز آگهی بایدن در آخرین نوادا نظرسنجی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im