Warren, Dems اصرار مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب نشینی از حق وتو تهدید بیش از تغییر مؤتلفه-نام پایگاه

حزب دموکرات اصرار رئیس جمهور تهمتدونالد جان TrumpFed رئیس هشدار ‘راه طولانی’ به بهبود خانه پنل دوباره پرس پنتاگون رهبران به شهادت در نظامی نقش در تظاهرات یک “مقدس اعتماد” از جورج مارشال به جیم Mattis بیشتر به عقب نشینی از تهدید به وتو یک ماموت دفاع از لایحه بیش از یک ارائه که نیاز به پنتاگون به تغییر نام پایگاه نام بعد از مؤتلفه آمار و ارقام.

چند دموکرات—از جمله رهبر حزب دموکرات چارلز شومرچاک SchumerSchumer در مغلوب ساختن پیشی جستن صدای جیر جیر در مورد 75 ساله می گوید: او باید بازگشت به پنهان کردن در پناهگاه’ دموکرات پرده جارو قانون در پاسخ به اعتراضات خشونت پلیس پلوسی شومر زانو زدن در سکوت برای تقریبا 9 دقیقه به افتخار جورج فلوید بیشتر (D-n. y.) و سنسور. الیزابت وارنالیزابت WarrenOvernight مراقبت های بهداشتی: که به دنبال روشن شدن به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار بیانیه بدون علامت گسترش | مطالعه جدید نشان می دهد 60 درصد از روزولت حامل خدمه coronavirus آنتی بادی | سناتورها به دنبال حمله به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت ‘پروژه Airbridge’ در پول: کلید دموکرات را متهم به کار رئیس “گمراه کننده” شهادت | وارن خواستار تنظیم کننده بانک برای قراضه ضد redlining قانون بازنویسی | سناتور مطبوعات IG عمل برای جلوگیری از خانه های پرستاری از تصرف coronavirus چک هیل Coronavirus گزارش: سنگاپور با وزیر امور خارجه ویویان Balakrishnan می گوید وجود خواهد داشت و عواقب ناشی از چیز ساییده شده ایالات متحده-روابط چین; که پیاده روی پشت ادعاهای بدون علامت گسترش ویروس بیشتر (D-جرم.) و جک ریدجان (جک) فرانسیس ReedCheney انفجار تهمت حرکت به منظور جلب کردن سربازان در آلمان: ‘خطرناکی غلط’ هر دو حزب سنا پنل رهبران پشت صندوق برای جلوگیری از چین تپه را Coronavirus گزارش: گالری ملی پرتره کیم Sajet می گوید این دوران rewiring مردم در رابطه با فرهنگ و هنر; مغلوب ساختن پیشی جستن در جنگ با توییتر گرم تر (D-R. I.), نماینده دموکرات در کمیته خدمات مسلح—با ارسال نامه ای به مغلوب ساختن پیشی جستن در روز پنج شنبه گفت: آنها “نگرانی عمیق” خود را صدای جیر جیر و گفت که او را “حتی در نظر گرفتن” تغییر نام پایگاه.

“به عنوان رئیس جمهور و فرمانده ما مصرانه از شما را به ایستادگی در سمت راست از تاریخچه و حمایت از SASC-تصویب پیشنهاد حذف تمام, نام, نماد, نمایش, آثار و متعلقات که افتخار یا بزرگداشت کنفدراسیون از پایگاه ها و دیگر اموال نظامی ایالات متحده” آنها نوشت و در این نامه است.

تبلیغات

در علاوه بر این به شومر وارن و نی دموکراتیک سنسور. جین شاهینسینتیا (جین) جین ShaheenMnuchin نشان می دهد میدین بیشتر PPP وام در آینده COVID-19 امداد لایحه در پول: ایران عطف در برابر دور جدید از 200 چک تخفیف | میلیون ها نفر از آمریکایی ها نا امید با تاخیر بیکاری چک | سنا رای به کروناویروس امداد برنامه انعطاف پذیری بیشتر ایران سناتور بلوک لایحه انعطاف دادن به کسب و کار کوچک وام اما می گوید معامله نزدیک تر (D-N. H.), کریستن جیلیبرندکیرستن GillibrandWarren, Pressley معرفی لایحه آن را یک جرم برای پلیس به انکار مراقبت های پزشکی به مردم در بازداشت سنای حزب دموکرات مطبوعات DOJ بیش از coronavirus احتیاطی در بازداشتگاهها نوجوان سنا دموکرات معرفی لایحه ای را برای محافظت از مواد غذایی عرضه بیشتر (D-n. y.) ریچارد بلومنتال (D-Conn.), Mazie HironoMazie کیکو HironoFederal قضات باید مجاز به Federalist جامعه اعضای حزب دموکرات در مجلس سنا مطبوعات DOJ بیش از coronavirus احتیاطی در بازداشتگاهها نوجوان محافظه کار گروه راه اندازی کمپین دموکرات ها را متهم نفاق در Kavanuagh بایدن بیشتر (D-هاوایی), Tim Kaineتیموتی (Tim) مایکل KaineDefense لایحه تبدیل به پروکسی نبرد بیش از فلوید تظاهرات سناتور دموکرات زانو زدن در طول یک دقیقه سکوت برای جورج فلوید یک شبه دفاع: مغلوب ساختن پیشی جستن حرکت برای استفاده نظامی در ما جرقه واکنش | دفاع مقامات گرما را | نیروی هوایی سر تماس فلوید مرگ ‘یک فاجعه ملی” بیشتر (D-Va.), مارتین هاینریشمارتین ترور HeinrichDemocratic سناتور زانو زدن در طول یک دقیقه سکوت برای جورج فلوید دموکرات تماس برای انرژی سبز امداد در بسته محرک اقتصادی یک شبه انرژی: مغلوب ساختن پیشی جستن قانون محدودیت متحده از مسدود کردن خط لوله پروژه ها | سازمان حفاظت محیط زیست نهایی قانون تنظیم سرطان-پیوند شیمیایی | دموکرات ها می خواهند کنگره به کمک پلاگین ‘یتیم’ چاه های نفت و گاز بیشتر (D-N. M.), گری پیترزگری چارلز PetersGun گروه کنترل رول دور اول مجلس سنا تایید دلاری اوباما-دوران پروب سوخت سنا احساس وحشت و نگرانی اوباما رای به رئیس سازمان به حکم اوباما مقامات مطلب (D-Mich.), Tammy DuckworthLadda (Tammy) Tammy DuckworthBudowsky: میشل اوباما یا تامی Duckworth برای VP تماس برای پلیس اصلاحات جرقه اختلافات در کنگره تهمت استوکس واکنش با تهدید به استفاده از ارتش علیه معترضان بیشتر (D-بیمار است.) و داگ جونز (D-Ala.) امضا این نامه است.

کمیته نیروهای مسلح سنا در مورد توافق شامل یک متمم از وارن به دفاع ملی و مجوز عمل (☀) که نیاز به پنتاگون به تغییر نام پایگاه و دیگر دارایی های نظامی تحمل نام مؤتلفه رهبران.

زبان های موجود در این ماموت سیاست لایحه ایجاد یک کمیسیون به آمده تا با یک طرح برای تغییر نام پایگاه و دارایی های دیگر. در پایان سه سال پنتاگون “باید” برداشتن همه, نام, نماد, نمایش, آثار و متعلقات که افتخار یا بزرگداشت کنفدراسیون و یا هر کسی که خدمت داوطلبانه در مؤتلفه ارتش یک کمیته کارمند گفت.

اما این ایده مواجه شده است و واکنش از مغلوب ساختن پیشی جستن و کاخ سفید که در آن دبیر مطبوعاتی Kayleigh McEnany به خبرنگاران گفت: روز چهارشنبه که مغلوب ساختن پیشی جستن حق وتو یک ☀ که نیاز به تغییر نام پایگاه.

مغلوب ساختن پیشی جستن اضافه شده در یک صدای جیر جیر که “به یاد ماندنی و بسیار قدرتمند پایگاه را تبدیل به بخشی از میراث آمریکا.”

تبلیغات

“بنابراین دولت من حتی نمی خواهد در نظر گرفتن تغییر نام از این شکوه و افسانه تاسیسات نظامی” او اضافه شده است.

اما دموکرات ها مقابله در نامه خود که مغلوب ساختن پیشی جستن به حال یک “سوء تفاهم عمیق” از زمان لحظه ای در تاریخ ایالات متحده که در آن کشور شده است را روز تظاهرات در پی جورج فلوید مرگ است.

“خود را رد این پیشنهاد نشان دهنده عمیقی سوء تفاهم از این لحظه در تاریخ ملت ما زمانی که آمریکایی ها خواستار آن است که ما روی چیزی حساب کردن با یک صد ساله میراث نژادپرستی نظاممند و رهبران نظامی ما می دانیم که condoning مؤتلفه نمادهای تضعیف ماموریت خود را به واحد انسجام” آنها نوشت.

آنها اضافه شده است که با تغییر نام این پایگاه نمی خواهد بی احترامی نظامی اما به جای آن آدرس یک “دیرینه آسیب برساند.”

“این است که مدت زمان طولانی گذشته برای ارتش ایالات متحده برای متوقف تجلیل بزرگداشت و یا در غیر این صورت تجلیل از کسانی که در زمان دست به اسلحه در برابر ایالات متحده در جنگ داخلی در سوریه و قربانی کردن صدها هزار نفر از زندگی آمریکایی در جهت حفظ نهاد chattel برده داری” به آنها اضافه شده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>