وارن ایجاد سند برای آزادی مردم از NDAs با بلومبرگ

دموکرات نامزد انتخابات ریاست جمهوری آمریکا به مردم ایران ، الیزابت وارنElizabeth Ann WarrenWarren رد به رد super PAC است که پشتیبانی از او San Diego Union-Tribune تایید Buttigieg ‘که در آن شما قاشق?’ آنچه که ما نمی یاد در آخرین بحث بیشتر (جرم است.) پیش نویس یک سند اولیه او حریف مایک بلومبرگ می توانید ثبت نام برای آزادی خود از کارکنان سابق از عدم اطلاع توافق (NDAs).

وارن است که خواستار بلومبرگ به انتشار افرادی که استفاده می شود به کار برای شرکت خود از محرمانه بودن توافق نامه برای ماه پرده برداری از او سند پنج شنبه در سی ان ان تاون هال در نوادا است.

“بنابراین من استفاده می شود به آموزش قانون قرارداد. و من فکر کردم من می خواهم با این آسان است. من نوشت: یک انتشار و میثاق به شکایت. و تمام است که شهردار بلومبرگ انجام دهد این است که آن را دانلود کنید. من متن آن است. نشانه آن است. و پس از آن زنان و یا مردان, رایگان خواهد بود به صحبت می کنند و داستان های خود را بگویید,” وارن گفت.

تبلیغات

او سپس به عنوان خوانده شده در این سند کلمه به کلمه در طول تاون هال اضافه کرد “من فکر می کنم که شهردار باید ثبت نام این و که همه ما حق را ببینید.”

او همچنین در توییتی یک کپی از این سند در پنج شنبه شب.

بلومبرگ گفت: برای انتشار خود از کارکنان سابق خود را از عدم اطلاع توافق نامه پس از راه اندازی مبارزات انتخاباتی خود. او دوباره گفت: تا جمعه شب بحث در طول زمانی که تحت فشار توسط وارن در مورد اتهامات آزار و اذیت جنسی.

رسمی برای بلومبرگ کمپین نه فورا در دسترس است برای اظهار نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>